Akcesoria do telewizora (22)

Znaleziono w kategoriach (22)
Akcesoria TV
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  16
  ,-
  Nowy: 28
  ,97
  Taniej o 12 ,97
  Outlet
  Stan: dostateczny
  • brak oryginalnego opakowania
  Wysyłamy w 24h
  16
  ,-
  Nowy: 28
  ,97
  Taniej o 12 ,97
  Outlet
  Stan: dostateczny
  • brak oryginalnego opakowania
  Wysyłamy w 24h
  Outlet
  Wysyłamy w 24h
   Outlet
   Wysyłamy w 24h
   Outlet
   Wysyłamy w 24h
    Outlet
    Wysyłamy w 24h
    Outlet
    Wysyłamy w 24h
    Outlet
    Wysyłamy w 24h
     Outlet
     Wysyłamy w 24h
     Outlet
     Wysyłamy w 24h

     Wyświetlono 0 z 0 produktów.

     Pokaż więcej produktów

     Akcesoria do telewizora – adaptery, wtyczki, rozgałęźniki, zasilacze i dużo więcej!


     Wymiana telewizora na nowszy model to zawsze miły moment. Większość z nas wymienia sprzęt co kilka lat, dzięki czemu nowy ekran jest zazwyczaj dużo większy, a jakość obrazu znacznie odbiega od tego, co oferował poprzednik. Zmiana warty to też dobry moment na zaopatrzenie się w niezbędne akcesoria do telewizora. Oprócz pilota przyda się również kilka drobiazgów, które nie tylko poprawią odbiór audiowizualnych atrakcji, ale sprawią, że obsługa sprzętu będzie wygodniejsza.

      

     Akcesoria do TV – co może się przydać?


     Listę przydatnych akcesoriów TV warto zacząć od tych najbardziej oczywistych:


     przewody, zasilacze i rozgałęźniki. Po kilku latach użytkowania warto przyjrzeć się tym elementom. Wszelkie przetarcia izolacji czy luzy przy wtyczkach powinny być sygnałem do wymiany elementu na nowy. Listwa, do której podłączysz telewizor, powinna być listwą antyprzepięciową – takie rozwiązanie rekomenduje wielu producentów. W przypadku spięcia elektrycznego, które zniszczy telewizor, gwarancja może zostać nieuznana w przypadku użycia „zwykłej” listwy.


     Akcesoria antenowe. Wzmacniacze sygnału, uchwyty ścienne i dachowe oraz poszczególne elementy anteny również ulegają zniszczeniu czy zgubieniu. W MediaMarkt znajdziesz nawet najdrobniejsze elementy, bez których ta układanka nie ma prawa działać.


     Moduł CAM. Dekodery to przestarzała technologia. Zainstaluj w swoim telewizorze moduł CAM i steruj telewizorem za pomocą tylko jednego pilota!


     To przykłady nieoczywistych akcesoriów do telewizora, które nie przychodzą nam do głowy tuż po zakupie telewizora. Warto jednak wiedzieć, gdzie ich szukać. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

      

     Akcesoria do telewizora kupisz w MediaMarkt!


     Niezbędne akcesoria do telewizora znajdziesz w jednym z wielu sklepów stacjonarnych MediaMarkt lub na MediaMakrt.pl. Oferujemy najlepsze ceny, częste promocje i darmową dostawą do domu. Jeśli nie możesz doczekać się kuriera, odwiedź nas osobiście, odbierając swoje zamówienia w wybranych punktach nawet w 29 minut od kliknięcia! Skorzystaj z porad naszych sprzedawców, którzy na sprzęcie znają się jak mało kto!