Słuchawki Bluetooth (1)

Znaleziono w kategoriach (1)
Słuchawki Bluetooth (mono)
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj słuchawek: Słuchawka Bluetooth (Mono)
  • Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
  • Mikrofon: Tak
  • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 300
  • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 3400
  • Konstrukcja: Douszne z pałąkiem
68
,-
Nowy: 79
,99
Taniej o 11 ,99
Outlet
Stan: doskonały
  • wyprzedaż ostatnich sztuk
towar nowy, uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
68
,-
Nowy: 79
,99
Taniej o 11 ,99
Outlet
Stan: doskonały
  • wyprzedaż ostatnich sztuk
towar nowy, uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Słuchawki Bluetooth douszne – dla fanów audiobooków i nie tylko

 

Nie ma nic przyjemnego w rozmawianiu przez telefon, który jest trzymany w dłoni, podczas jazdy samochodem. Jest to nie tylko niewygodne, ale też karalne, ponieważ znacząco rozprasza uwagę kierowcy, zwiększając jednocześnie ryzyko zaistnienia niebezpiecznej sytuacji na drodze. Aby zaoszczędzić sobie stresu związanego z mało komfortową jazdą z telefonem komórkowym lub smartfonem przy uchu, kierowca może zdecydować się na zakup słuchawki na Bluetooth. Dzięki niej możliwe jest prowadzenie rozmów, a nawet słuchanie muzyki i audiobooków zgromadzonych w pamięci sparowanego urządzenia. Wygodę, którą oferują słuchawki Bluetooth douszne docenią nie tylko kierowcy, ale także osoby prowadzące aktywny tryb życia, np. biegacze i kolarze, którzy już nigdy więcej nie będą zmuszeni do przerwania treningu w celu odebrania telefonu. Długi maksymalny czas rozmów sięgający od 4 do 8 godzin oraz prawdziwe bogactwo kształtów i kolorów, w których oferowane są słuchawki Bluetooth Samsung oraz innych producentów, takich jak np. Jabra, Nokia, Plantronics i XX.Y, sprawiają, że zakupem jednej z nich powinien zainteresować się każdy, kto chce postawić na bezpieczeństwo i wygodę w codziennym użytkowaniu telefonu mobilnego.


Słuchawki douszne Bluetooth – doskonałe na prezent


Duża uniwersalność i niezbyt wygórowana cena nawet najbardziej polecanych modeli powoduje, że słuchawki Bluetooth douszne okazują się świetnym pomysłem również na prezent. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej obdarowana osoba będzie mogła już zawsze pozostawać w kontakcie z najbliższymi. Jednocześnie sam uwolnisz się od obawy przed wykonywaniem telefonu.


Nie musisz także martwić się o kompatybilność zakupionej słuchawki z telefonem. Łączność Bluetooth jest obecnie najpopularniejszym standardem. Możliwość połączenia z dodatkowymi akcesoriami mają dziś wszystkie, nawet te najprostsze urządzenia mobilne. Słuchawki Bluetooth douszne, znajdujące się w naszej ofercie, będą współpracowały z większością dostępnych na rynku telefonów, tabletów i smartfonów.


Słuchawki Bluetooth douszne – największy wybór w MediaMarkt


Słuchawki na Bluetooth to jeden z najczęściej kupowanych produktów w naszym sklepie. Przykładamy szczególną uwagę do oferowanego asortymentu, a nasi doradcy każdego dnia sugerują naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Warto mieć świadomość, że słuchawki bezprzewodowe Bluetooth do telefonu posiadają kilka cech, które mogą mieć bezpośredni wpływ na wybór konkretnego modelu. Najważniejsze parametry to:


czas pracy i czas czuwania – maksymalny czas pracy informuje nas jak długo słuchawka może przekazywać i odbierać dźwięk. Maksymalny czas pracy urządzeń waha się od 6 do nawet 12 godzin. Czas czuwania to okres, kiedy słuchawka „czeka” na polecenia – nie pracuje czynnie, ale jest cały czas włączona,


ogólna ergonomia i sposób mocowania do ucha – to kwestia dość indywidualna. Należy zadbać o to, żeby słuchawka leżała wygodnie i nie sprawiała dyskomfortu podczas wielu godzin użytkowania.

Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej słuchawki Bluetooth. Odwiedź jeden z naszych salonów rozmieszczonych w całej Polsce lub zamów produkt z darmową dostawą do domu! Dzięki błyskawicznej wysyłce będziesz mógł cieszyć się nowym zakupem już w kilka chwil.