Parownica Philips - czy warto?

Ręczna parownica do ubrań to idealne rozwiązanie podczas urlopu czy wyjazdów służbowych. Steamer zmieści się w walizce, a w razie potrzeby szybko i bez deski do prasowania odświeży Twoje ubrania, byś zawsze prezentował się nienagannie, także na wyjeździe.

Znasz to uczucie, gdy podczas urlopu Twoje wcześniej wyprasowane ubrania po wyjęciu z walizki wcale nie wyglądają już tak dobrze? Albo jeszcze gorzej, gdy zdarza się to podczas wyjazdu służbowego, na którym chcesz wyglądać nienagannie? Mamy na to sposób! W takich wypadkach warto mieć ręczną parownicę do ubrań Philips Steam&Go, czyli kompaktowe rozwiązanie umożliwiające łatwe usuwanie zagnieceń w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Urządzenie ma ergonomiczną konstrukcję zaprojektowaną z myślą o lekkości i małych wymiarach – tak by zmieściło się nawet w bagażu podręcznym. Dzięki temu Ty będziesz cieszyć się schludnym wyglądem gdziekolwiek jesteś!Jak działa parownica do ubrań, czyli inaczej steamer? Urządzenie ma odłączany zbiornik wody i zainstalowaną wewnątrz grzałkę wytwarzającą gorącą parę, która pozwala wygładzić ubrania. Dzięki technologii SmartFlow optymalna temperatura płyty parowej gwarantuje skuteczne wygładzanie i brak mokrych plam podczas dociskania jej do tkaniny. Oznacza to, że parownica jest w 100% bezpieczna dla ubrań - nie ma ryzyka ich przypalenia. Nie musisz obawiać się użycia parownicy nawet na delikatnych tkaninach takich jak jedwab czy ubrań z aplikacjami, plisami i falbanami. Kompaktowa pojemność zbiornika 70 ml pozwoli na wygładzenie 1-2 ubrań – akurat, aby wyszykować się do wyjścia.

Parownice Philips działają w pionie i poziomie, ale zawsze bez potrzeby rozkładania deski, a niezależnie od pozycji ciągły strumień pary daje dobre rezultaty. Możesz więc rozłożyć tkaninę na łóżku lub kanapie lub powiesić ją na wieszaku, drzwiach czy szafie. W dodatku parownice nagrzewają się w mniej niż minutę. Zatem po wyjęciu pogniecionego ubrania z walizki, wystarczy podłączyć parownicę, nacisnąć przycisk, powiesić lub rozłożyć ubranie, by zagniecenia szybko znikły, a Ty mógł cieszyć się udanym wyjazdem lub wakacjami!

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel