Pierwszy Apple Shop w Polsce!

Pierwszy Apple Shop w Polsce!
Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie.


Już 4 października o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego Apple Shop w Polsce zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Warszawie. Z tej okazji na klientów odwiedzających sklep czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym rabaty do 15% na produkty marki Apple.

Cyfryzacja społeczeństwa to jeden z najczęściej obserwowanych obecnie trendów. Coraz więcej osób chce pozostawać w stałej łączności ze światem – zarówno w pracy, jak i czasie wolnym, uzyskując interesujące ich informacje, niezależnie od pory dnia czy aktualnego miejsca pobytu. Taką mobilność zapewniają cieszące się stale rosnącą popularnością i wysoko oceniane przez użytkowników produkty firmy Apple. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli marki oraz konsumentów zainteresowanych sprzętem elektronicznym najwyższej jakości, już 4 października otwarty zostanie Apple Shop na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Alei Krakowskiej.

Apple Shop jest odpowiedzią na potrzeby nieustannie powiększającego się grona ludzi zafascynowanych nowymi technologiami i profesjonalnym doradztwem. Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane np. w centrach i galeriach handlowych. To tu najszybciej w Polsce pojawiać się będą wszelkie nowości światowego lidera trendów i rozwiązań technologicznych.  


W dedykowanym sklepie klienci znajdą największy w Polsce wybór produktów i akcesoriów marki Apple, które pozwolą czerpać maksimum zadowolenia z użytkowanych urządzeń. Zatrudnieni w nich eksperci w dziedzinie produktów Apple, zafascynowani nowymi technologiami, objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidualnych preferencji i realnych potrzeb klientów.


Współpraca sieci Media Markt z marką Apple weszła w kolejny etap. Wspólnie udało nam się stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Zarządzający Media Markt w CH Okęcie.

Z okazji otwarcia Apple Shop na terenie marketu Media Markt przygotowane zostały specjalne atrakcje. Przy zakupie produktów Apple pierwszych 50 klientów otrzyma za darmo słuchawki EarPods w zestawie. Wszyscy konsumenci będą mogli natomiast skorzystać
z nawet 15% rabatu na zakup wybranych urządzeń firmy Apple.

Dodatkowo, specjalnie dla fanów nowoczesnych technologii, przygotowane zostały dedykowane konkursy na profilu Media Markt Polska na Facebooku. Fani mogą wziąć udział w konkursie #JabłkawMedia, który polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Dlaczego jabłko Apple jest nadgryzione?”. Z kolei w dniu otwarcia sklepu – każdy, kto zrobi sobie selfie w pierwszym polskim Apple Shop, będzie miał szansę na wygranie iPoda Shuffle.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]