Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Piłkarskie emocje dla internautów

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii, Media Markt rusza z interaktywną aplikacją o tematyce piłkarskiej. Zadaniem uczestników jest strzelanie wirtualnych goli, dzięki którym mają szanse wygrać wyjątkowe nagrody.

Do 18 czerwca w sklepach Media Markt w ramach akcji „Ustrzel swoje zakupy” można wygrać zwrot wydanych pieniędzy. Sieć przygotowała również ciekawą zabawę dla internautów. Dzięki nowoczesnym technologiom, uczestnicy kierują piłką z ekranu smartfona, celując w światło bramki,  które znajduje się na ekranie komputera. Za każde celne trafienie przyznawane są punkty.

Na najlepszych strzelców czeka pytanie konkursowe związane z Mistrzostwami Świata,na które odpowiadają, walcząc o nagrody: piłkarskie koszulki Media Markt z własnym nazwiskiem oraz karty podarunkowe.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy polubić fanpage Media Markt Polska na Facebooku, a następnie kliknąć w link kierujący do aplikacji. Następnie w przeglądarce na smartfonie należy wpisać adres: strzelzplaca.pl i zeskanować kod QR lub podać otrzymane wcześniej hasło.
Więcej informacji o konkursie na profilu marki: facebook.com/MediaMarktPolska

powrót

pixel