Piłkarskie emocje dla internautów

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii, Media Markt rusza z interaktywną aplikacją o tematyce piłkarskiej. Zadaniem uczestników jest strzelanie wirtualnych goli, dzięki którym mają szanse wygrać wyjątkowe nagrody.

Do 18 czerwca w sklepach Media Markt w ramach akcji „Ustrzel swoje zakupy” można wygrać zwrot wydanych pieniędzy. Sieć przygotowała również ciekawą zabawę dla internautów. Dzięki nowoczesnym technologiom, uczestnicy kierują piłką z ekranu smartfona, celując w światło bramki,  które znajduje się na ekranie komputera. Za każde celne trafienie przyznawane są punkty.

Na najlepszych strzelców czeka pytanie konkursowe związane z Mistrzostwami Świata,na które odpowiadają, walcząc o nagrody: piłkarskie koszulki Media Markt z własnym nazwiskiem oraz karty podarunkowe.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy polubić fanpage Media Markt Polska na Facebooku, a następnie kliknąć w link kierujący do aplikacji. Następnie w przeglądarce na smartfonie należy wpisać adres: strzelzplaca.pl i zeskanować kod QR lub podać otrzymane wcześniej hasło.
Więcej informacji o konkursie na profilu marki: facebook.com/MediaMarktPolska

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]