Pionierskie technologie w aparatach kompaktowych i drukarkach fotograficznych Canon

Czas na Twój kolejny krok - odkryj zaawansowane technologie stosowane w modelach kompaktowych aparatów Ixus i PowerShot oraz drukarkach fotograficznych z serii Selphy marki Canon.

PowerShot NZaskakująca oryginalność, niezrównana kreatywność - Aparat PowerShot N oferuje niezwykłą kreatywność i najwyższą jakość zdjęć w zaskakująco oryginalnym korpusie „Any Way Up” o symetrycznej konstrukcji.

IxusImponujące cechy i wyjątkowa stylistyka - Niezrównana stylistyka aparatów IXUS w połączeniu z zaawansowaną technologią zamkniętą w smukłych, metalowych korpusach to gwarancja niezapomnianych wrażeń przy każdym ujęciu.

PowerShot serii G i SProfesjonalna jakość, zaawansowane sterowanie - Aparaty PowerShot serii G i S cechują się wyjątkową wydajnością i zaawansowanymi funkcjami, a także trybem pełnej regulacji ręcznej dla doświadczonych fotografów.

PowerShot SXPotęga superzoomu - Dzięki potężnym zoomom optycznym w kompaktowych obudowach, aparaty PowerShot SX są gwarancją uzyskania najlepszych rezultatów w każdej sytuacji i niezależnie od stopnia doświadczenia fotografa.

PowerShot DWytrzymałość i wodoszczelność - Wytrzymała konstrukcja aparatów PowerShot D pozwala z najwyższą jakością zachować każdą, nawet najbardziej ekstremalną sytuację — niezależnie od miejsca, w którym znajdzie się fotograf.

PowerShot AProstota obsługi i jakość zdjęć właściwa dla marki Canon - Niezawodne, łatwe w obsłudze i charakteryzujące się nowoczesną konstrukcją aparaty PowerShot A oferują najwyższą jakość właściwą dla marki Canon dostępną po przystępnej cenie.

Zobacz dostępne modele cyfrowych aparatów kompaktowych marki Canon >>>

drukarki SELPHYDrukowanie — proste, uniwersalne i przyjazne rozwiązania - Kompaktowe drukarki fotograficzne SELPHY to przenośne urządzenia, które pozwalają drukować bezpośrednio z aparatów, smartfonów i kart pamięci, gwarantując jednocześnie uzyskanie trwałych odbitek o jakości na poziomie oferowanym przez laboratoria fotograficzne.

Podłącz i udostępniaj

Obsługa Wi-Fi umożliwia aparatom błyskawiczne nawiązanie połączenia ze smartfonami i tabletami w plenerze, a także z sieciami bezprzewodowymi, komputerami i drukarkami. Po nawiązaniu połączenia możliwe jest przesyłanie obrazów do Internetu i natychmiastowe udostępnianie przyjaciołom i rodzinie zdjęć z ważnych wydarzeń za pomocą wiadomości e-mail lub serwisów, takich jak Facebook i YouTube™.
komunikacja WiFi

Wyświetlanie i udostępnianie zdjęć ?i filmów przez smartfon


Nie możesz doczekać się powrotu do domu, aby podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi w Internecie? Teraz możesz od razu przesłać swoje obrazy lub zapisać je na urządzeniach mobilnych, korzystając z aplikacji Canon CameraWindow, która pozwala w łatwy sposób nawiązać połączenie między aparatem obsługującym sieć Wi-Fi a smartfonem lub tabletem z systemem Android lub Apple iOS. Przesyłaj zdjęcia i filmy bezpośrednio z aparatu do smartfona lub wysyłaj je na smartfony swoich przyjaciół.

Punkt dostępowy Wi-Fi przy użyciu smartfona
funkcja GPS
Jeśli Twój smartfon i dostawca sieci obsługują tę funkcję, możesz przesyłać zdjęcia do serwisów internetowych przy użyciu funkcji punktu dostępowego Wi-Fi smartfona. Przeglądaj i odtwarzaj obrazy zapisane w aparacie za pośrednictwem smartfona lub tabletu, przesyłaj zdjęcia do Internetu, korzystając z łącza danych smarfona lub tabletu.

GPS przy użyciu urządzeń mobilnych

Większość aparatów z funkcją Wi-Fi pozwala także na oznaczanie zdjęć przechowywanych w aparacie zgodnie z informacjami o lokalizacji zarejestrowanymi przez moduł GPS smartfona lub tabletu, umożliwiając tym samym rejestrowanie danych o miejscach wykonania poszczególnych zdjęć. ?Aplikacja Canon CameraWindow korzysta z funkcji GPS smartfona, rejestrując lokalizacje podczas fotografowania, a następnie synchronizuje je przy użyciu sieci Wi-Fi z plikami w aparacie.

Udostępnianie danych bezpośrednio z aparatu

Siedząc wygodnie na kanapie, można bez żadnych problemów udostępnić zdjęcia w Internecie — bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć aparat do domowej sieci Wi-Fi i można przesyłać zdjęcia, dodawać do nich komentarze i zamieszczać je bezpośrednio w wybranych grupach w serwisie Facebook. Możliwe jest także udostępnianie albumów internetowych za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz serwisów Facebook i Twitter, a także przesyłanie krótkich filmów w jakości HD do serwisu YouTube.

Zapisywanie kopii zapasowych zdjęć ?w Internecie lub w komputerze

Funkcja „Wyślij przez serwer“pozwala na zapisywanie kopii zapasowych zdjęć, zarówno w oryginalnej jak i zmienionej rozdzielczości, na koncie serwisu CANON iMAGE GATEWAY ?lub w komputerze.

CANON iMAGE GATEWAYCANON iMAGE GATEWAY

CANON iMAGE GATEWAY to internetowy serwis udostępniania zdjęć, przeznaczony dla właścicieli oryginalnych produktów firmy Canon, takich jak cyfrowe aparaty kompaktowe i drukarki serii SELPHY. Możesz przesyłać i udostępniać zdjęcia oraz filmy o maks. łącznym rozmiarze 10 GB, a także cieszyć się darmowym dostępem do artykułów dotyczących fotografii, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać posiadany aparat. ?Aparaty z funkcją Wi-Fi zapewniają dodatkowe korzyści, takie jak możliwość bezpośredniego przesyłania zdjęć do internetowego albumu za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Serwis CiG jest także dostępny jako aplikacja przeznaczona dla urządzeń mobilnych z systemem Android lub Apple iOS.
CANON iMAGE GATEWAY screen
Udostępnianie danych innym aparatom firmy Canon z funkcją Wi-Fi

Korzystając z szybkiego połączenia bezprzewodowego, można przesyłać zdjęcia między aparatami firmy Canon z funkcją Wi-Fi.

Drukowanie bezprzewodowe
Pixma MG6350

Możliwość bezprzewodowego drukowania z użyciem bezprzewodowej sieci LAN i drukarek kompatybilnych ze standardem PictBridge np. kompaktowej drukarki fotograficznej SELPHY CP9004 oraz różnych modeli drukarek atramentowych PIXMA firmy Canon.

Przeglądanie, odtwarzanie i zapisywanie obrazów przy użyciu komputera

Z poziomu komputera podłączonego do domowej sieci Wi-Fi można przeglądać zdjęcia zapisane w aparacie. Funkcja ta pozwala wybierać obrazy do wyświetlenia i przesyłania lub zmieniać ustawienia udostępniania w sieciach społecznościowych.

Inteligentna stabilizacja obrazu - Inteligentny optyczny stabilizator obrazu

Fotografowanie przy dużym powiększeniu lub w warunkach słabego oświetlenia powoduje drgania aparatu, które mogą prowadzić do rozmazania obrazu. Firma Canon opracowała pionierskie rozwiązanie — ?inteligentną stabilizację obrazu, czyli zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu (przesuwanie obiektywu), który gwarantuje uzyskiwanie ostrych i wyrazistych zdjęć i filmów. Wszechstronny i w pełni automatyczny system podąża za obiektem i dostosowuje optyczny stabilizator obrazu do ujęcia, wybierając jeden spośród siedmiu dostępnych trybów:

1. Normalna stabilizacja obrazu
Korekcja drgań aparatu w celu minimalizacji rozmycia zdjęć.?Pozwala uzyskać ostre zdjęcia o odpowiedniej ekspozycji w sytuacjach, w których w aparatach bez funkcji stabilizacji obrazu konieczne jest stosowanie krótszego czasu naświetlania w celu uniknięcia drgań.

2. Stabilizator obrazu trybu panoramowania
Zapewnia płynne kadrowanie poruszającego się obiektu — stabilizacja obrazu tylko w jednym kierunku w przypadku panoramowania w poziomie lub w pionie.

3. Stabilizator obrazu ?w trybie makro
Zapewnia dodatkową kompensację podczas fotografowania z bardzo ?małej odległości.

4. Tryb statywu
Zapewnia możliwie najlepsze rezultaty podczas fotografowania i nagrywania filmów, gdy aparat jest ustawiony na stabilnej powierzchni; automatycznie wyłącza stabilizację obrazu.

5. Zasilany stabilizator obrazu
Zapewnia większą stabilność podczas nagrywania filmów, co pozwala uzyskać wyższą przejrzystość i stabilność obrazu nagrywanego w ?dużym zbliżeniu.

6. Dynamiczny stabilizator obrazu
Koryguje drgania ręki i wstrząsy spowodowane ruchem użytkownika, aby uzyskać płynne i przejrzyste filmy.

7. Dynamiczny stabilizator obrazu i stabilizator obrazu w trybie makro
Wykrywa filmowanie z bliska i łączy efekt korekcji stabilizatora obrazu i stabilizatora w trybie makro, pozwalając uzyskać ostrzejsze i bardziej płynne nagrania.

Ulepszony dynamiczny stabilizator obrazu
Silna kompensacja drgań właściwych dla szerokiego zakresu ruchów użytkownika np. obracania się, ruchów oraz wychyleń aparatu zapewnia niespotykaną stabilizację i możliwość nagrywania realistycznych filmów.
Inteligentna stabilizacja obrazu
HS System

Rozwiązanie HS System umożliwia rejestrowanie codziennego życia dokładnie tak, jak widzi je użytkownik. Innowacyjne rozwiązanie firmy Canon to wyjątkowe połączenie matrycy o wysokiej czułości i wydajnego procesora DIGIC, które zapewniają niezwykłą jakość obrazu w każdej sytuacji. Doskonale sprawdza się w słabym oświetleniu. Rejestruje prawie każdy niuans oświetlenia i koloru w obrazach o najwyższej jakości, przekazując naturalną atmosferę chwili. Matryce o wysokiej czułości wychwytują większą ilość światła niż tradycyjne matryce, co skutkuje wyższą czułością, a więc bardziej wyrazistymi obrazami z mniejszą ilością szumów.

Procesor DIGIC firmy Canon

Procesor DIGIC 6Procesor obrazu DIGIC firmy Canon to mózg każdego aparatu cyfrowego firmy Canon, który przetwarza informacje z matrycy w celu zapewnienia optymalnej jakości zdjęć i szybkiej pracy aparatu. Procesor DIGIC umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie pracy i znakomite odwzorowanie szczegółów, zapewniając niski poziom szumów (nawet przy wysokiej ?czułości ISO) oraz większe ?możliwości filmowania. Wersja DIGIC 6 ?to najnowszy układ zapewniający szybsze przetwarzanie obrazu oraz lepszą redukcją szumów. Oferuje także funkcje specjalne, takie jak ulepszony dynamiczny stabilizator obrazu, nagrywanie filmów Full HD 60p oraz rejestrowanie filmów wyższej jakości przy słabym oświetleniu.

Czystszy obraz, lepsze kolory i więcej szczegółów we wszystkich sytuacjach

Nawet przy najwyższych czułościach ISO technologia ?HS System zapewnia niski poziom szumu, umożliwiając uzyskanie szczegółowych obrazów o wiernych, pięknych kolorach. Dzięki temu można zrobić świetne zdjęcia w sytuacjach, w których zwykle nie jest to możliwe bez użycia lampy błyskowej lub statywu.

Fotografuj bez lampy błyskowej, aby uchwycić prawdziwą atmosferę.

Użycie lampy błyskowej jest często niezbędne, aby zapobiec rozmyciu obrazu w warunkach słabego oświetlenia, ale może zepsuć nastrój fotografii, skutkując uzyskaniem bladych twarzy, nienaturalnych kolorów oraz ciemnego tła, które uniemożliwi rozpoznanie miejsca. Aparaty z technologią HS System umożliwiają fotografowanie bez użycia lampy błyskowej i uchwycenie chwili tak, jak ją pamiętasz.
HS System
                                   Zdjęcie bez rozwiązania HS System                                                  Zdjęcie z technologią HS System

Ostre zdjęcia przy słabym świetle bez statywu


Fotografowanie nocą bez umieszczenia aparatu na stabilnym podłożu może oznaczać rozmycie obrazu. Dzięki technologii HS System w warunkach słabego oświetlenia można robić dużo bardziej ostre zdjęcia z ręki.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') });