Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Polska premiera 105-calowego telewizora LG w Media Markt

Media Markt zaprasza na premierę największego na polskim rynku telewizora Ultra HD. Widowiskowy, 105-calowy telewizor LG 105UC9 został zaprezentowany w sklepie przy Al. Krakowskiej 61 (CH Okęcie) w Warszawie.

 LG 105UC9

LG 105UC9 to pierwszy na świecie 105-calowy telewizor z zakrzywionym ultra-panoramicznym ekranem o proporcjach 21:9 (jak w kinie) . Innowacyjność urządzenia polega jednak nie tylko na jego imponujących wymiarach. LG 105UC9 to także pierwszy produkt o rozdzielczości 11 mln pikseli, czyli 4K Ultra HD. Światowa premiera wyjątkowego produktu marki LG odbyła się w 2014 roku podczas targów CES, a telewizor od razu spotkał się z przychylnymi opiniami krytyków i klientów.

Oprócz niezwykłych wymiarów i niespotykanej ostrości obrazu, o wysokiej klasie urządzania świadczą także realistycznie odwzorowane kolory i bardzo dobrej jakości dźwięk, dobiegający z dwóch imponujących głośników certyfikowanych przez firmę Harman&Kardon.

 LG 105UC9

Tego typu technologie – wprawiające w zachwyt, realistycznie oddające obraz oraz dźwięk i dzięki temu przenoszące nas do świata filmowych bohaterów, stanowią przyszłość w sektorze domowej rozrywki. LG 105UC9 to widowiskowe urządzenie i jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce możemy zaprezentować je naszym klientom. - powiedział Ryszard Malewski kierownik Działu Zakupu Media Saturn Holding Polska. - Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników nowinek technologicznych do zapoznania się z jego możliwościami.LG 105UC9

powrót

pixel