Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Pralka Eco Bubble – co powinieneś o niej wiedzieć?

Jak oszczędzać na praniu


Pralki mogą niestety niekorzystnie wpłynąć na wysokość rachunków za prąd. Jaką pralkę wybrać, aby płacić mniej za energię? Oczywiście najlepiej taką, która ma klasę energetyczną A+++, które zużywają o co najmniej 20% mniej energii niż modele w klasie energetycznej A+. Aby zaoszczędzić na praniu, można również starać się prać przy pełnym załadunku, wykorzystać programy ekologiczne lub używać niskich temperatur. Gdy pierzemy w temperaturze 30-40 stopni Celsjusza, zużywamy nawet o 40% mniej energii. W większości przypadków nie musimy się przy tym martwić o skuteczność proszków do prania i detergentów. A co jeżeli pranie będzie bardzo zabrudzone i „zwykła pralka” jednak nie wystarczy? Wtedy na pewno nie zawiedzie nas pralka Eco Bubble. Co warto o niej wiedzieć?

Wszystkie zalety aktywnej piany


Pralki Samsung Eco Bubble wytwarzają aktywną pianę, która szybko wnika w tkaniny i skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. Jak to możliwe, że udaje się to również w niskiej temperaturze? Innowacyjna technologia Eco Bubble umożliwia pranie w aktywnej pianie, łącząc proszek, wodę i powietrze. Dużo oszczędniejsze pranie jest możliwe dlatego, że odplamianie w zimnej wodzie następuje tak samo skutecznie, jak w temperaturze 40 stopni. Pralka Eco Bubble nie zużywa energii do podgrzania wody. Nie musimy się martwić o bezpieczeństwo delikatnych ubrań. Po tym jak detergent zostanie rozpuszczony na początku cyklu prania, tworzą się miliony delikatnych bąbelków. Aktywna piana nie zniszczy tkanin, a ponadto wniknie w nie aż 40 razy szybciej niż zrobiłby to proszek i woda w tradycyjnej pralce. Pralka Eco Bubble dba nie tylko o ubrania, ale także o wrażliwą skórę dzieci i alergików. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka potwierdza, że pralki Samsung, które wytwarzają aktywną pianę najskuteczniej usuwają alergeny i resztki detergentów. Od teraz pranie może przyczynić się do złagodzenia objawów alergii. Pralki Samsung Eco Bubble mają pojemność od 6 aż do 12 kilogramów.

Pralka SAMSUNG WF70F5E5W2X

Samsung WF60F4EFW0W i Samsung WF70F5E5W2X


Samsung WF60F4EFW0W to pralka Eco Bubble, której wsad może wynosić maksymalnie 6 kg, a prędkość wirowania 1000 obrotów na minutę. Od razu rzuca się w oczy jej atrakcyjne wykończenie Crystal Gloss. Delikatnie zaokrąglona przednia część pralki zastąpiła tradycyjne prostokątne kształty. Dodajmy do tego jeszcze elegancką przezroczystą obwódkę drzwi oraz szeroki ekran z czułymi płaskimi przyciskami. Oprócz technologii Eco Bubble o delikatność i skuteczność prania dba także opływowy bęben Diamond Drum. Tkaniny są dodatkowo chronione przez przypominające diamenty, wyprofilowane otwory. Samsung WF60F4EFW0W/EO posiada jeszcze kilka praktycznych funkcji. Jedną z nich jest tzw. szybkie pranie. Program Quick Time Wash pozwala uruchomić cykl trwający zaledwie 15, 20, 30, 40, 50 lub 60 minut. Jeżeli często korzystamy z tego samego cyklu i ustawień pralki, z całą pewnością docenimy funkcję pamięci ostatniego cyklu. Dzięki niej nie będziemy musieli na nowo programować urządzenia, ponieważ pralka zapamięta za nas ustawienia poprzedniego prania. Na koniec warto wspomnieć o funkcji Smart Check. Odpowiada ona za wczesne wykrywanie ewentualnych błędów, ich diagnostykę oraz proponowanie prostych rozwiązań. Wszystko czego do tego potrzeba, to jedynie smartfon. Samsung WF70F5E5W2X ma 7-kilogramowy załadunek i maksymalną prędkość wirowania wynoszącą 1200 obrotów na minutę. Posiada te same funkcje co poprzedni, odrobinę mniejszy i wolniejszy model. Samsung WF70F5E5W2X może się jednak dodatkowo pochwalić ekoczyszczeniem bębna. Co to oznacza? Po 40 cyklach prania specjalny alarm przypomni o tym, aby włączyć przyjazny dla środowiska program, który usunie pozostałości detergentu i brudu, eliminując tym samym konieczność stosowania agresywnych środków chemicznych.

Samsung WW80J6413EW i Samsung WW90J6410CW


Samsung WW80J6413EW i Samsung WW90J6410CW to pralki Eco Bubble o maksymalnej prędkości wirowania wynoszącej 1400 obrotów na minutę i załadunku odpowiednio 8 i 9 kilogramów. One także mogą pochwalić się funkcją Smart Check, bębnem Diamond o opływowym kształcie i programem jego ekoczyszczenia. Samsung WW80J6413EW i Samsung WW90J6410CW wyróżniają się odświeżoną stylistyką Crystal Gloss Design. Drzwi z krystalicznym połyskiem jest łatwiej otwierać dzięki uchwytowi umieszczonemu o 45 stopni wyżej. Obydwa modele są jeszcze bardziej energooszczędne, jeszcze cichsze i jeszcze wytrzymalsze dzięki silnikowi Digital Inverter, który jest objęty 10-letnią gwarancją niezawodności. Ponadto został on nagrodzony przez stowarzyszenie niemieckich elektrotechników VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) certyfikatem nawet 20 lat działania. Program intensywnego usuwania plam używa dodatkowej piany do zmiękczenia i łatwiejszego usunięcia najtrudniejszych zabrudzeń. Jeszcze innym znaczącym ułatwieniem, które oferują pralki Samsung WW80J6413EW i Samsung WW90J6410CW jest technologia Speed Spray, dzięki której w niecałą godzinę możliwe jest jeszcze skuteczniejsze płukanie tkanin i przyspieszone odwirowanie.

Pralka SAMSUNG WW10H9600EW

Samsung WW10H9600EW i Samsung WW12H8400EW


Samsung WW10H9600EW i Samsung WW12H8400EW charakteryzują się załadunkiem 10 i 12 kg oraz maksymalną prędkością wirowania wynoszącą odpowiednio 1600 i 1400 obrotów na minutę. Pojemniejsza pralka Eco Bubble oprócz już znanych, wcześniej przedstawionych funkcji posiada m.in. wygodne, szerokie drzwi na podwójnym metalowym zawiasie. Wykończenie Crystal Blue sprawia, że drzwi odbijają światło i w charakterystyczny sposób przyjemnie mienią się feerią barw. Pralka Samsung WW12H8400EW może dostosować się do każdej sytuacji. Programy ekologicznego, szybkiego lub cichego prania pozwolą korzystać z pralki zgodnie z naszymi bieżącymi preferencjami. Zarówno Samsung WW10H9600EW, jak i Samsung WW12H8400EW posiadają również technologię VRT-M, która zauważalnie ogranicza hałas i drgania. Trójwymiarowy czujnik drgań i specjalne magnesy gwarantują idealne wyważanie bębna i utrzymanie go w miejscu. Ponadto pranie będzie dużo łatwiejsze dzięki 6 programom specjalnym, takim jak Gardening, Cooking & Dining, Hygiene Care, Active Sports, Active Kids i Working & Everyday, oraz automatycznej kontroli wody, detergentu i cyklu prania o nazwie Auto Optimal Wash. Samsung WW10H9600EW wyróżnia się dodatkowo 5-calowym, dotykowym, kolorowym wyświetlaczem LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz zdalnym sterowaniem i monitorowaniem prania za pomocą funkcji Smart Control.

Aktywna piana w pralce, oszczędności w portfelu


Pralka Eco Bubble to doskonały wybór, jeżeli zależy nam na dodatkowych oszczędnościach oraz skutecznym i bezpiecznym praniu. Aktywna piana robi znaczącą różnicę w porównaniu do tradycyjnych pralek. Pralki Samsung Eco Bubble wyróżniają się również atrakcyjnymi cenami, wzorową niezawodnością oraz nowoczesnym designem i wieloma praktycznymi funkcjami. Kupując jedną z nich, stawiamy na oszczędność energii, efektywność prania w zimnej wodzie, ochronę tkanin i troskę o zdrowie.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]