Pomoc Infolinia 799 35 35 35

Pralka, zmywarka, lodówka na raty w MediaMarkt - krok po kroku

Zakupy ratalne to dobry pomysł, szczególnie w przypadku kosztownych urządzeń AGD. Jeśli właśnie kupujemy nowe mieszkanie, wkład własny, opłaty notarialne oraz ewentualna prowizja dla agenta nieruchomości i podatki pochłaniają zdecydowaną większość oszczędności. W tej sytuacji, trudno myśleć jeszcze o dużych kwotach na urządzenie własnych czterech ścian. Zamiast kupować tani sprzęt niskiej, jakości lepiej rozważyć rozłożenie wydatków w czasie, decydując się na kredyt. Dzięki temu kupimy zdecydowanie lepsze urządzenia, co długofalowo jest dobrą inwestycją. Starannie wybrany sprzęt od wiodących producentów to szansa na dłuższe działanie i zdecydowanie rzadsze awarie. W MediaMarkt możesz kupić sprzęt AGD na raty online. Sprawdź, jak przebiega procedura.


Jaki sprzęt AGD warto kupić na raty?

To rozwiązanie będzie korzystne w szczególności w odniesieniu do tych urządzeń, z których korzystamy najczęściej, bo to one są stale podłączone do sieci i najmocniej eksploatowane na co dzień. Co warto wymienić w tej kategorii?

  • Lodówka – sprzęt, bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania gospodarstwa domowego. Dla licznej rodziny warto kupować pojemne chłodziarki, wyposażone w oświetlenie LED, antybakteryjne uszczelki i technologie wspierające równomierne regulowanie temperatury, a także zapobieganie psuciu się i wysychaniu potraw. Jeżeli zastanawiasz się, który model wybrać polecamy video Pani AGD.


  • Zmywarka – to także urządzenie niezbędne w każdym domu. Dobry model nie tylko zmywa szybko i skutecznie, ale również pozwala oszczędzać prąd i wodę. Jeśli kupujemy sprzęt do nowo urządzonej kuchni lub wymieniamy stary model na nowy, można to zrobić niewielkim kosztem. Jeśli nie macie jeszcze upatrzonego modelu warto zapoznać się z materiałem!  • Pralka – następny sprzęt, na którym nie warto oszczędzać. Przestarzała pralka może nie poradzić sobie z trudnymi plamami, a w skrajnych przypadkach - nawet zniszczyć nasze ubrania. Dlatego naprawę warto stawiać na nowoczesnej rozwiązania, umożliwiające bardzo efektywne pranie także w niskich temperaturach. Przykładem pralki, za którą zdecydowanie opłaca się więcej zapłacić, jest SAMSUNG Quick Drive. Ten model z klasą energetyczną A+++ ma technologię aktywnej piany Eco Bubble, super szybki program umożliwiający upranie aż 5kg załadunku w 39 minut, a także bardzo praktyczną funkcję addwash, która umożliwia dokładanie odzieży już w trakcie trwania programu, bez zatrzymywania pralki. Samsung Quick Drive to pralka energooszczędna, dobrze chroniąca delikatne tkaniny i łatwa do utrzymania w czystości, dzięki automatycznej funkcji czyszczenia bębna. Oprócz tego, dzięki Smart Control, pralkę można uruchomić zdalnie z dowolnego miejsca.
  • Inne urządzenia – listę sprzętów AGD, które warto kupić na raty, można rozszerzyć o inne pozycje. Na przykład piekarniki do zabudowy, płyty grzejne czy zaawansowane ekspresy do kawy i kuchenki mikrofalowe.


Jak kupić sprzęt AGD na raty?

Do dokonania zakupu, wcale nie potrzebujemy wizyty w banku ani nawet w sklepie stacjonarnym. Bardzo łatwo można załatwić wszystko bez wychodzenia z domu, czasem nawet w 15 minut!

Aby wziąć raty online należy:

1. wybrać sprzęt i złożyć wniosek kredytowy na stronie. Wcześniej można obliczyć wysokość raty, korzystając ze specjalnego kalkulatora, gdzie modyfikujemy liczbę rat i co za tym idzie miesięczny koszt spłaty;
2. poczekać na kontakt z konsultantem z banku. Pracownik, który skontaktuje się w sprawie zakupów, poprosi nas o uzupełnienie niezbędnych danych;
3. podpisać dokumentację kredytową. Zrobimy to bez wychodzenia z domu – albo w formie elektronicznej, albo za pośrednictwem kuriera, którzy przywiezie nam umowę.

4. Oczekiwanie na dostawę wymarzonego sprzętu. 

Sprzedaż ratalna oznacza wiele korzyści. Dzięki temu, że nie musimy od razu dysponować całą kwota niezbędną do zakupu wybranych urządzeń, można pozwolić sobie na więcej, czyli kupić nowocześniejsze i bardziej niezawodne sprzęty, co zdecydowanie podniesie nasz codzienny komfort.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]