Pomoc Infolinia 799 35 35 35

Premiera Huawei Watch Ultimate – nurkowanie z elegancją

Huawei Watch Ultimate

Za nami premiera Huawei Watch Ultimate. To nie jest zwykły smartwatch – to elegancki zegarek, z którym możesz nurkować na głębokość… 100 m! Wykonany z metalu wytrzymalszego i lżejszego od tytanu, Huawei Watch Ultimate sprzedawany jest w wersji premium w kolorze srebrnym z tytanową bransoletą oraz czarnej, bardziej sportowo-casualowej. Zapoznaj się z najpiękniejszym i najwytrzymalszym zegarkiem tej wiosny! Huawei Watch Ultimate – twardszy od tytanu


To produkt kompletny, dopieszczony w detalach niczym rasowy „szwajcar”, ma firmowe grawerunki na koronce i drobnych elementach przy mocowaniu paska. Obudowę zegarka wykonano z „płynnego metal na bazie cyrkonu”, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością – jest 4,5-krotnie wytrzymalszy i 2,5-krotnie twardszy niż stop tytanu. Oznacza to, że bardzo trudno ten zegarek uszkodzić, a nawet choćby zarysować. Do tego ceramika na pierścieniu i od spodu, a nad 1,5-calowym ekranem LTPO AMOLED (311 PPI) szkło szafirowe. Imponująca koperta – nie tylko pod względem jakości wykonania - ma aż 48 mm. Taki zegarek chce być widziany!

Premierowy Huawei Watch Ultimate występuje w dwóch wersjach:

W zestawie jest także dłuższy pasek kauczukowy (w Voyage – dwa dodatkowe paski, o różnej długości). Po co taki pasek…?


Nurkowanie z Huawei Watch Ultimate na 100 m


Dłuższy gumowy pasek przyda się do założenia Huawei Watch Ultimate na rękaw pianki, czy suchego skafandra. Są firmy specjalizujące się w naręcznych komputerach nurkowych. Ale takie wynalazki, chociaż nieco przypominają zegarki, nie pasują do garnituru, biur i modnych restauracji. I to nie są urządzenia, których codziennym zastosowaniem jest przekazywanie powiadomień ze smartfonu, wykonywanie i odbieranie połączeń, sterowanie muzyką – praca i rozrywka.

Huawei Watch Ultimate to pierwszy zegarek tak dużego producenta elektroniki użytkowej, w którym możesz zanurkować nie na 40, ale aż na 100 m. Grono użytkowników mocno ograniczone, to już zabawa dla fachowców, skomplikowane mieszanki gazowe, ale liczą się fakty! To właśnie ta właściwość smartwatcha jest reklamowana, sprawdzana przez recenzentów na basenie w Mszczonowie (wszystko działa – jednak głębokość zbiornika to „tylko” 45 m). Huawei podchodzi do sprawy poważnie.

Do wyboru są tryby nurkowania:

  • rekreacyjnego;
  • swobodnego – freediving;
  • z akwalungiem;
  • technicznego

Obsługa i funkcje Huawei Watch Ultimate


Dotykowy ekran wyświetla aplikacje autorskiego systemu Harmony OS – znamy go od wielu lat, Huawei jest czołowym producentem smartwatchy i są kupowane m.in. właśnie ze względu na to oprogramowanie. Użytkownik nie jest ograniczony do fabrycznie zainstalowanych apek, ze sklepu AppGallery możesz pobrać dziesiątki kolejnych. Huawei Watch Ultimate ma trzy przyciski. Najczęściej będziesz używał obrotowej koronki, poniżej po prawej stronie znajduje się przycisk, który służy również do przeprowadzania badania EKG z palca.


Huawei Watch Ultimate to zegarek elegancki, nurkowy – i wszechsportowy. Do wyboru ok. 20 trybów profesjonalnych i 100 podstawowych, niektóre wykrywane są automatycznie. Nie zabrakło barometru do pomiaru ciśnienia atmosferycznego, ciągłego monitoringu saturacji (SpO2) oraz tętna – a na jego podstawie stresu czy jakości snu. To także doskonałe narzędzie nawigacyjne do trekkingu, z trybem ekspedycyjnym prowadzącym po punktach trasy, także przy słabym oświetleniu – w tym celu opracowano charakterystyczne podświetlenie monochromatyczne. Do 14 dni pracy na jednym ładowaniu (590 mAh) – oczywiście zależnie od sposobu użytkowania, najwięcej energii pobierają jasny ekran, GPS i aktywne czujniki. Nawet podczas najbardziej wymagających wyzwań, takich jak bieg terenowy na 100 km, smartwatch umożliwia prezycyjne nawigowanie przez 30 godzin oraz, w trybie maksymalnego oszczędzania baterii, pozwala na ciągłą analizę kluczowych parametrów treningowych i zdrowotnych nawet przez 50 godzin.


To zdecydowanie najciekawsza smartwatchowa premiera tej wiosny i najciekawszy zegarek Huawei!

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel