Premiery gier – listopad 2021

Pod koniec roku często pojawiają się ciekawe premiery. Listopad 2021 zapowiada się interesująco dla graczy, niezależnie od tego, czy preferują konsole, czy komputery. Już teraz zobaczymy wiele tytułów, które mogą trafić na listę najbardziej pożądanych gwiazdkowych prezentów!

 

Battlefield 2042 – premiera 19 listopada 2021


Platformy: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, PC


Battlefield to seria, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kultowa strzelanka co roku zaskakuje nowymi pomysłami. Tym razem przenosimy się w przyszłość, ale raczej niedaleką. W 2042 roku świat staje w obliczu groźnego konfliktu między mocarstwami, panują chaos, wyniszczające ziemię zmiany klimatyczne i bezprawie. Znów czeka nas walka na śmierć i życie – przede wszystkim w trybie multiplayer. Online będzie mogło się zmierzyć jednocześnie nawet 128 graczy! Do dyspozycji dostaniemy 7 bardzo rozległych map, ponad 40 rodzajów broni, a także możliwość sterowania wieloma pojazdami. To świetna propozycja dla każdego, kto lubi strzelanie i gry przepełnione szybką akcją. Tytuł dla graczy od 16. roku życia.


Call of Duty: Vanguard – premiera 5 listopada 2021


Platformy: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, PC


Największy rywal serii Battlefield w świecie strzelanek. Dzięki temu, że obie gry ukazują się w tym samym miesiącu, będzie okazja, żeby zdecydować, która bardziej nam odpowiada, lub… kupić obie! Różnice w rozgrywce Battlefield i Call od Duty znane są od lat – inne jest tempo rozgrywki, wielkość map, podejście do korzystania z wojennych pojazdów. W tym roku zdecydowano się także na inną otoczkę fabularną – Call of Duty nie sięga w przyszłość, a w przeszłość, przenosząc nas w czasy II wojny światowej – a zatem wracamy do klasyki gatunku! Będziemy walczyć w Europie Wschodniej i na froncie zachodnim, na Pacyfiku, w Afryce Północnej. Gra od 18 lat!Farming Simulator 22 – premiera 22 listopada 2021

 

Platformy: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, PC


Kultowy symulator pracy rolnika powraca! Co czeka nas w edycji na 2022 rok? Jak zwykle zabawa będzie ciekawa i bardzo urozmaicona, ponieważ staniemy przed szansą pokierowania wieloma maszynami – będzie ich ponad 400! Będziemy mogli dostosować wygląd swojej farmy do własnych preferencji, a także zwiększyć rolnicze dochody, uruchamiając łańcuchy produkcyjne chleba, oleju, soku czy innych produktów.


Dynamiki rozgrywce dodadzą zmieniające się pory roku, a także nowe uprawy niespotykane w poprzednich edycjach – winogrona, sorgo i oliwki. Gra ma być jeszcze bardziej realistyczna i wydajniejsza niż do tej pory. Decydując się na edycję kolekcjonerską, dostaniemy dodatkowo:


  • wysokiej jakości markową lampę sygnalizacyjną, która włącza się w czasie rzeczywistym, odpowiadając oświetleniu sygnalizacyjnemu pojazdów w grze,
  • dwa plakaty,
  • 24 markowe naklejki,
  • poradnik do gry.Football Manager 2022 – premiera 9 listopada 2021

 

Platformy: PC


Premiera FIFA 22 już za nami, ale dla wielu fanów piłki nożnej ważniejszym wydarzeniem jest nowy Football Manager. Jeśli lubicie poświęcać wiele godzin na dobór graczy i odpowiedniej taktyki, negocjacje transferowe, pozyskiwanie młodych talentów i dbanie o atmosferę w szatni, to nie zręcznościówka, a menedżer piłkarski będzie spełnieniem marzeń. Seria cały czas się rozwija, więc i teraz otrzymamy kilka nowinek. Znów dopracowano grafikę, a także sztuczną inteligencję podczas oglądanych meczów. Poza tym utworzono zupełnie nowe Centrum Statystyk, w którym odnajdziemy wiele przydatnych danych.Jurassic World Evolution 2 – premiera 9 listopada 2021


Platformy: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, PC


To długo oczekiwana kontynuacja gry z 2018 roku. Miłośnicy dinozaurów i filmów z serii Jurassic Park z pewnością się nie zawiodą. Przygotowano dla nich wciągającą, ciekawą fabułę – historia rozgrywa się bowiem po wydarzeniach z filmu „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Naszym zadaniem będzie ochrona dinozaurów, ograniczenie ich rozprzestrzeniania się, a także odkrywanie nowych gatunków. Skupiamy się zatem na budowaniu i zarządzaniu, co czyni z gry znakomitą strategię ekonomiczną. Nie zabraknie też możliwości obserwowania, jak gigantyczne gady zachowują się w swoim nowym środowisku. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest też tryb „teoria chaosu”. W tym wariancie gry odtworzymy najważniejsze sceny z filmów Jurassic Park, ale w nieco zmienionych wersjach. W ten sposób poznamy alternatywne scenariusze wydarzeń rozgrywające się w dobrze znanych lokacjach ze wszystkich pięciu części cyklu.Just Dance 2022 – premiera 4 listopada 2021


Platformy: PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch


To sprawdzony pomysł na połączenie grania z odrobiną ruchu! Z pewnością zapowiada się ciekawej niż ćwiczenia na siłowni – no i nie trzeba wcale wychodzić z domu. Znana od lat seria pozwala dobrze się bawić, jednocześnie monitorując liczbę spalonych kalorii. Jest także specjalny tryb dla dzieci! W Kids Mode znajdziemy 8 specjalnie wybranych piosenek z układami tanecznymi dostosowanymi do najmłodszych. Oprócz tego znajdziemy największe hity takich wykonawców jak Beyoncé czy Katy Perry.


Potrzebujesz więcej piosenek? Subskrypcja Just Dance Unlimited to dostęp do ponad 700 piosenek idealnych do tańczenia, a oprócz tego – sezonowe wydarzenia i wyzwania online, a także tematyczne playlisty!