Prezent gwiazdkowy do 100 zł – poznaj nasze propozycje

Trafione upominki od Mikołaja, które sprawią radość, wcale nie muszą być kosztowne. To nie kwota wydana na prezent, a pomysłowość, decyduje o tym, czy podarunek spodoba się, czy nie. Żeby to udowodnić, przedstawiamy 8 pomysłów na wartościowe prezenty w cenie do 100 zł. W naszym rankingu znajdziecie zestawienie zawierające propozycje dla całej rodziny! Oto idealne i niedrogie prezenty, które można znaleźć pod choinką.


Tanie prezenty na święta dla całej rodziny


Głośnik Bluetooth


Pojawienie się głośników bezprzewodowych zrewolucjonizowało sposób słuchania muzyki. Kiedyś trzeba było inwestować w drogi sprzęt o pokaźnych gabarytach (wieżę stereo albo boombox) oraz muzykę na fizycznych nośnikach. Teraz nie ma potrzeby, aby kupować płyty, bo muzyka dostępna jest w ramach wielu serwisów streamingowych. Dzięki łączności Bluetooth, usłyszymy ulubione utwory z telefonu, odtworzone na większym głośniku niż ten wbudowany w smartfon, a w dodatku - w dowolnym miejscu, bo nie tylko w domu. Mały, lekki i wodoodporny głośnik - taki, jak SONY SRS-XB01, pomoże rozkręcić każdą imprezę, również w plenerze. Opisany model pracuje na jednym ładowaniu przez 6 godzin i może dodatkowo pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Trudno o lepszy prezent dla osoby, która uwielbia muzykę i jeszcze nie korzystała z takich bezprzewodowych głośników.Dobre słuchawki


To, dla odmiany, propozycja dla tych, którzy wolą słyszeć ulubione brzmienia tylko w swoich uszach. Mając budżet 100 zł, niestety nie możemy sobie pozwolić na bezprzewodowe, nowoczesne słuchawki, takie jak AirPods, niemniej wciąż można kupić coś lepszego niż standardowe pchełki dodawane do każdego telefonu. My wybraliśmy słuchawki SONY MDREX110APB.CE7, które cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jako model o zamkniętej konstrukcji, pozwalają skutecznie odizolować się od otoczenia. Na tle innych w podobnej cenie wyróżniają się dobrym basem i szerokim pasmem przenoszenia. Na przewodzie zainstalowany jest mikrofon, który przyda się do prowadzenia rozmów przez telefon.

 


Odkurzacz do samochodu


To świetnym prezent dla tych, którzy lubią mieć porządek w aucie. Bez problemu rozprawi się z sierścią czy okruchami i pozwoli doprowadzić do właściwego stanu każdą tapicerkę. To jednak nie jedyne zastosowanie małych, przenośnych odkurzaczy. Równie dobrze, takie urządzenie sprawdzi się w domu, gdzie trzeba będzie szybko usunąć  rozsypane paprochy albo sięgnąć do trudno dostępnych miejsc, gdzie nie dotrze tradycyjny odkurzacz do podłóg i dywanów. W budżecie do 100 zł mieści się kilka różnych modeli. My polecamy odkurzacz SENCOR SVC 190 BPotrafi on pracować na sucho i na mokro, wciągając również rozlane płyny, a ładowarkę można umieścić na stole lub na ścianie, aby zawsze był pod ręką. Pełne ładowanie starcza na 15 minut odkurzania.Koktajler


Jeśli mamy w rodzinie kogoś, kto powinien zamienić napoje gazowane na zdrowe koktajle własnej produkcji, to urządzenie będzie strzałem w dziesiątkę. Mając ok. 100 zł w kieszeni można wybrać kompaktowy koktajler KOENIC KBL 350. To model sportowy, w którym miksujemy owoce bezpośrednio w plastikowym bidonie – potem wystarczy zabrać  na trening naczynie z gotowym napojem – bez przelewania i brudzenia dodatkowych pojemników. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują trwałość, więc z pewnością taki prezent przyda się na długo.


Inne propozycje koktajlerów