Promocja Intel


JAKIE OPROGRAMOWANIE JEST DOSTĘPNE?

Lego MiniFigures Online

LEGO Minifigures Online to internetowa gra pełna zabawy, dzięki której możesz grać z tysiącami innych graczy w swoim ulubionym świecie klocków LEGO! Połącz siły z sojusznikami i walcz z wrogimi potworami, rozwijając wyjątkowe, potężne umiejętności minifigurek LEGO. Walcz, buduj i zbieraj - tysiące ekscytujących przygód czekają na Ciebie w grze LEGO Minifigures Online!

Counter-Strike: Global Offensive

"Counter-Strike to tytuł, który z zaskoczenia zdobył rynek gier; ten niepozorny MOD stał się najpopularniejszą komputerową grą akcji prawie natychmiast po wydaniu w sierpniu 1999 r."- powiedział Doug Lombardi z firmy Valve. Gra CS: GO rozwija nagradzany sposób rozgrywki znany z serii CS, oferując znakomitą zabawę użytkownikom komputerów PC i Mac oraz konsoli nowej generacji.

World of Tanks (1kod zaproszeniowy dla nowych graczy)

World of Tanks to zespołowa gra MMO poświęcona pojazdom opancerzonym z połowy XX wieku. Możesz bezpłatnie brać udział w epickich, pełnych dynamicznej akcji bitwach czołgów! Przejmij kontrolę nad setkami autentycznych czołgów, od ciężkich i potężnych pojazdów ze stali po lekkich i szybkich zwiadowców, i tocz boje z przeciwnikami na realistycznych mapach. Walcz w drużynie i dołącz do 78 mln graczy na całym świecie!

Smite

Chodź z nami i pozostaw za sobą świat śmiertelników. Oto SMITE: pole bitwy, na którym Starsi Bogowie toczą walki w imię zwycięstwa, chwały i ZABAWY. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), czy też jesteś doświadczonym weteranem, intensywna akcja i urzekająca mitologia SMITE sprawią, że staniesz się wyznawcą.

World of Warships

Zostali dowódcą ogromnych flot z najbardziej znanymi okrętami historycznymi, rozwijaj ważne podzespoły techniczne i przygotuj się do zdominowania oceanów w grze World of Warships. Dzięki czterem klasom okrętów, milionom opcji modernizacji i precyzyjnie zaprojektowanym środowiskom przygoda nigdy. się nie skończy. Nieskończone godziny poświęcone na strategię i taktykę oraz pełne emocji bitwy czekają na wszystkich gotowych na przyjęcie roli dowódcy w grze World of Warships!

Movie Edit Pro 2016

MAGIX Movie Edit Pro 2016 spełnia szeroką gamę potrzeb w zakresie edycji wideo niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem początkującym czy zaawansowanym. Twórz błyskawicznie niesamowite filmy, korzystając z szerokiej gamy intuicyjnych narzędzi i wyjątkowych funkcji. Rozpocznij w prostym trybie scenorysu lub przełącz się w tryb osi czasu i montuj filmy jak profesjonalista.

WinZip 19

Chroń i udostępniaj swoje pliki oraz zarządzaj nimi za pomocą programu WinZip® z nowoczesnym interfejsem - najlepiej sprzedającego się narzędzia do kompresji i szyfrowania na komputery, tablety i telefony. Korzystaj z nowych funkcji zarządzania plikami - przeglądania, kopiowania, przenoszenia, zmiany nazw i usuwania - oraz niezawodnej kompresji, szyfrowania i udostępniania. Możesz łatwo wybierać opcje szyfrowania, konwersji PDF i dodawania znaków wodnych. Pliki można udostępniać za pośrednictwem usług w chmurze, poczty e-mail, komunikatorów i sieci społecznościowych.

Paintshop Pro x7

Dzięki profesjonalnym funkcjom edycji, łatwym w obsłudze narzędziom rozbudowanym materiałom szkoleniowym Corel® PaintShop® Pro X7 jest jednym z najczęściej wybieranych programów do obróbki zdjęć. Użytkownicy PaintShop Pro docenią nowe narzędzia zwiększające kreatywność oraz podnoszące wydajność w najważniejszych zadaniach. Dzięki Magic Fill edytowanie obrazów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek i umożliwia idealne usuwanie ze zdjęć niechcianych elementów.

JAK AKTYWOWAĆ PAKIET APLIKACJI?

Użyj otrzymanego klucza, aby odblokować pakiet Intel® Software Starter Pack. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby otrzymać klucz główny i zainstalować oprogramowanie:

  1. Kup produkt objęty promocją i odbierz kupon promocyjny w Biurze Obsługi 'Klienta.
  2. Przejdź na stronę starterpack.intel.com/softwareoffer
  3. Wprowadź pełny klucz podany poniżej.
  4. Wypełnij krótką ankietę i kliknij przycisk Prześlij.
  5. Wybierz jedną z dostępnych wersji oprogramowania.
  6. Kliknij przycisk Pobierz i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pobrać i zainstalować nowe oprogramowanie.

Uwaga: w kluczu rozróżniane są małe i wielkie litery, które należy wpisać dokładnie tak, jak zostały wyświetlone. Nie można zastąpić niniejszej wiadomości e-mail ani klucza głównego w przypadku ich utraty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kupony@active.pl

Kody można wykorzystać do 30 kwietnia 2016 r.