Przewodnik po odkurzaczach pionowych marki Philips

Pionowe i bezprzewodowe odkurzacze pozwalają w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem w domu. Jak wybrać odpowiedni model takiego odkurzacza dla siebie?


Lubisz mieć wokół siebie  czysto nie tylko zaraz po generalnych porządkach, a niekoniecznie chętnie wyjmujesz z szafy duży odkurzacz tradycyjny?

W takim razie wygodny pionowy odkurzacz będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!


Odkurzacz pionowy to poręczne urządzenie, które doskonale uzupełni tradycyjny odkurzacz, pomagając Ci utrzymać porządek na co dzień.

Ostatnio na rynku pojawiło się sporo tego typu urządzeń, z których łatwo wybierzesz coś dla siebie. Na który model powinieneś się zdecydować?


Odkurza, myje i suszy

Odkurzacz AquaTrio marki Philips to bardzo innowacyjne urządzenie, które umożliwia odkurzanie, mycie i suszenie podłogi jednym urządzeniem. Dzięki czemu, możesz zaoszczędzić aż do 50% swojego czasu i nakładu pracy,a także zmniejszyć poziom zużycia wody i energii!Jak działa odkurzacz AquaTrio?

Odkurzacz AquaTrio dzięki technologii TripleAction zapewnia czystość Twoim podłogom, jednocześnie redukując ilość alergenów i usuwając do 99% bakterii w trzech prostych krokach:1. Odkurzanie: obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Wszystkie zabrudzenia są rozpuszczane w wodzie i zatrzymywane w osobnym zbiorniku.

2. Mycie: technologia Aqua Cyclone zbiera i usuwa rozlane płyny, pozostawiając podłogę wymytą.  Osobne pojemniki na czystą i brudną wodę, dają pewność, że nie rozmażesz brudu.

3. Suszenie: przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W rezultacie podłoga wysycha nawet o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem!

Na jakich powierzchniach można używać Odkurzacza AquaTrio?

Odkurzacz Aquatrio, dzięki rewolucyjnej technologii TripleAction świetnie sprawdzi się na wszystkich rodzajach podług twardych m.in. panelach, drewnie, gresie.


Odkurza i czyści na mokro – bezprzewodowa swoboda sprzątania.

Zależy Ci na czyszczeniu swoich podłóg na mokro, ale masz w domu również dywany?

Nie lubisz kiedy kabel od odkurzacza okazuje się za krótki?


Bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerPro Aqua 2w1 łączy w sobie odkurzanie i czyszczenie na mokro zapewniając szybkie usuwanie codziennych zabrudzeń.Odkurzanie na sucho

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 2w1 jest wyposażony w technologię PowerCyclone, która zapewnia dużą efektywność odkurzania za jednym pociągnięciem, oszczędziając Twój czas.

Jeśli jesteś właścicielem zwierząt, ten odkurzacz dzięki nasadce TriActive Turbo wyposażonej w zmechanizowaną szczotkę pozwoli Ci w łatwy sposób zebrać sierść z kanap, poduszek i innych tkanin.

Czyszczenie na mokro

Aby czyścić zaschnięte plamy na mokro, wystarczy napełnić dołączany zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji.

Co ważne, wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci, wystarczający do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. W zestawie znajdziesz dwie wkładki, które można prać ręcznie lub w pralce.


Ty decydujesz - czyścisz na mokro czy na sucho?

Dołączany system czyszczenia na mokro pozwala zdecydować, czy chcesz tylko odkurzać, czy za jednym razem odkurzać i czyścić mopem. Łatwy montaż zbiornika umożliwia szybkie przełączenie między czyszczeniem na mokro i na sucho, dzięki czemu sprzątanie z tym poręcznym odkurzaczem jest niezwykle wygodne.


Odkurza trudno dostępne miejsca i czyści na mokro

Jest jednak model odkurzacza bezprzewodowego, który jeszcze bardziej potrafi ułatwić codzienne porządki. PowerPro Aqua 3w1 nie tylko odkurzy dywany i umyje podłogę, ale posiada także wbudowany odkurzacz ręczny, który możesz mieć zawsze pod ręką, aby szybko usunąć codzienne zabrudzenia.


Wbudowany odkurzacz ręczny pozwoli Ci nie tylko szybko pozbierać okruszki z kanapy, krzesła czy stołu, ale także dotrzeć w trudno dostępne miejsca w narożnikach czy kanapach.  Aby ułatwić sprzątanie właścicielom czworonogów model FC6409 ma również mini turboszczotkę do materacy i delikatnych powierzchni, która z łatwością usunie sierść np. z kanapy. – 25 W.