Przypomnienie hasła

W sklepie internetowym istnieje możliwość odzyskania hasła, jeżeli poprzednie zostało utracone. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

Krok 1:

Kliknij na zakładkę "Zaloguj się", która znajduje się w prawym górnym rogu strony:

Krok 2:

Po przeniesieniu na stronę logowania należy kliknąć link "Nie pamiętasz hasła?". Wpisz w poniższym polu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, a następnie wciśnij przycisk "Krok dalej":

Krok 3:

Na podany adres e-mail zostanie przesłany link do strony, na której będziesz mógł zmienić swoje hasło. Prosimy o uprzednie sprawdzenie, czy e-mail nie został umieszczony w folderze spam i zwrócenie uwagi na fakt, że w zależności od operatora konta e-mailowego dostarczenie wiadomości może potrwać do 30 minut.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]