Golarka męska – niezbędnik prawdziwego mężczyzny. Ranking

Najwyższa pora użyć golarki


Dlaczego golarka męska powinna znaleźć się w tzw. niezbędniku prawdziwego mężczyzny? Już w czasie pierwszego użycia można zauważyć, że są one wyraźnie szybsze i wygodniejsze niż popularne jednorazówki. Jeżeli zdecydujemy się na zakup golarki, od razu spostrzeżemy, że skóra twarzy jest dużo mniej podrażniona. Urządzenia Philips, Braun i Remington mogą golić przy pomocy folii tnącej, która ślizga się po twarzy lub idealnie dostosowujących się do jej kształtu głowic. Do wyboru mamy golarki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym, golarki akumulatorowo-sieciowe i golarki bateryjne. Poniższy ranking 6 modeli, które cieszą się jednymi z najlepszych opinii w Internecie powinien pomóc w decyzji o kupnie golarki.

Golarka PHILIPS Series 5000 Turbo S5340/06

Remington PF7200 Comfort Series


Remington PF7200 Comfort Series ma podwójne, elastyczne folie tnące. Ta niedroga golarka foliowa będzie dobrym i niedrogim wyborem dla mężczyzn z wrażliwą skórą. Folie tnące elastycznie dostosowujące się do rysów twarzy to nie jedyny atut golarki Remington PF7200 Comfort Series. Posiada ona również praktyczny trymer, który w każdej chwili można wysunąć, aby wymodelować wąsy, brodę i bokobrody z dbałością o najmniejsze detale. Ergonomiczny i klasyczny design został lekko unowocześniony przez LEDowy wskaźnik poziomu baterii. Jedno ładowanie wystarcza nawet na 40 minut bezprzewodowego golenia. Remington PF7200 Comfort Series to bardzo dobry wybór dla mężczyzn, którzy często podróżują w różne zakątki świata, ponieważ korzysta on z uniwersalnego napięcia.

Philips Series 3000 HQ6927/16


Philips Series 3000 HQ6927/16 z ergonomicznym uchwytem to przystępny cenowo sposób na dokładne i wygodne golenie. Decydujący wpływ na jego komfort ma połączenie samoostrzących się ostrzy z systemem Flex & Float, dostosowującym głowice do krzywizn szyi. Samoostrzące się ostrza CloseCut są trwałe, nie tępią się, więc nie tracą nic ze swojej szybkości i skuteczności. Wystarczy, że wymienimy je raz na dwa lata. Tylko tyle potrzeba, aby zapewnić jak najlepsze działanie golarki Philips Series 3000 HQ6927/16. Podobnie jak poprzednio opisywany model korzysta z uniwersalnego zakresu napięć, ale aby zostać w pełni naładowana potrzebuje 8 godzin, czyli o połowę mniej czasu niż Remington PF7200 Comfort Series. Raz naładowana bateria wystarczy na 14 35-minutowych cykli golenia.

Braun 150 S-1


Braun 150 S-1 to bardzo dobry wybór dla tych, którzy chcieliby zacząć golić się za pomocą elektrycznej golarki. Ergonomiczna obudowa i szeroki zasięg głowicy zapewnią wygodne i efektywne golenie tak bardzo ważne nie tylko dla początkujących użytkowników. Elastyczna podwójna folia i trymer nie oszczędzają żadnego włoska i bez względu na jego długość golą zarost coraz bliżej skóry. Elektryczna golarka foliowa Braun 150 S-1 jest prosta nie tylko w użytkowaniu, ale także w czyszczeniu. Gdy zajdzie taka potrzeba, bez obaw będziemy mogli umyć urządzenie pod wodą. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wskaże nam, ile pozostało czasu z 20-minut, podczas których można korzystać z zasilania akumulatorowego. Aby ponownie naładować baterię do pełna, potrzeba około 8 godzin.

Remington XR 1370


Remington XR 1370 oczarowuje nie tylko swoim wyglądem, ale także swoimi możliwościami. Design tej elektrycznej golarki został doceniony w 2014 roku przez jury prestiżowego konkursu dedykowanego wzornictwu i zdobył nagrodę Reddot Award. Dokładne i gładkie golenie to efekt zastosowania takich technologii, jak głowice XL ActiveContour, ostrza Precision Ultra i podwójne pierścienie tnące, czy precyzyjny trymer ComfortTrim. Trudno powiedzieć, co robi większe wrażenie – 100-procentowa wodoodporność, czy wręcz niesamowite zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Dzięki pierwszemu rozwiązaniu możemy się golić tak, jak lubimy – albo na mokro, albo na sucho. Co jest takiego nadzwyczajnego w akumulatorze golarki rotacyjnej Remington XR 1370? Gwarantuje on nawet 60 minut bezprzewodowego działania, a gdy już się rozładuje, możemy skorzystać z funkcji szybkiego 5-minutowego ładowania lub naładować go do pełna w zaledwie 90 minut.

Philips Series 5000 Turbo S5340/06


Jak zapewnić sobie rano odrobinę więcej czasu? Można np. aktywować tryb Turbo w golarce elektrycznej Philips Series 5000 Turbo S5340/06. Dzięki niemu moc wzrasta o 10%, a my możemy się szybciej ogolić. Na szybkość i dokładność golenia wpływ ma również system ostrzy o nazwie MultiPrecision. Ostrza znajdujące się w poruszających się w pięciu kierunkach głowicach unoszą i przycinają zarost tak efektywnie, że wystarczy tylko kilka pociągnięć. Wybór golarki Philips Series 5000 Turbo S5340/06 da szansę na pozbycie się problemu z niewygodnym goleniem linii szyi i szczęki. Już godzina wystarczy, aby przygotować urządzenie do piętnastu 3-minutowych cyklii golenia. O stanie baterii, głowic i ewentualnej konieczności czyszczenia poinformuje nas 3-poziomowy wskaźnik baterii, który jest połączony ze wskaźnikiem blokady podróżnej.

Braun WaterFlex WF2s


Golarki elektrycznej Braun WaterFlex WF2s można używać tak samo swobodnie, jak zwykłej jednorazówki. Zgodność ze standardem IPX7 pozwala na golenie pod prysznicem oraz używanie żelu lub pianki do golenia. Ruchoma głowica golarki Braun WaterFlex WF2s wychyla się pod kątem nawet 33 stopni po to, aby wychwycić włosy z najtrudniej dostępnych miejsc. Dla dokładności golenia nie jest bez znaczenia również wyróżniająca się swoim unikalnym kształtem folia OptiBlade. Na obudowie znajdziemy dwustopniowy wyświetlacz LED, który informuje o poziomie naładowania wytrzymałego litowo-jonowego akumulatora. Wyprodukowana w Niemczech golarka elektryczna Braun WaterFlex WF2s wymaga tylko godziny na to, aby zostać w pełni naładowania. Przed kolejnym ładowaniem stać ją na około 45 minut bezprzewodowego golenia.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]