Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Ranking słuchawek bezprzewodowych dla biegaczy

Słuchawki bez przewodów krępujących ruchy to zdecydowane ułatwienie dla tych, którzy lubią słuchać muzyki podczas uprawiania sportu. Ulubiony rytm w uszach motywuje do działania, wyznacza tempo i po prostu sprawia, że ćwiczy się zdecydowanie przyjemniej. Nic dziwnego, że popularność bezprzewodowych słuchawek wśród biegaczy zdecydowanie wzrasta. Dziś brak gniazda słuchawkowego w smartfonie już mało kogo zaskakuje, bo muzyka bez kabla to większy komfort i wygoda. A jaki model wybrać, aby cieszyć się dobrej jakości brzmieniem i niezawodnością? Przedstawiamy ranking słuchawek dla biegaczy.Słuchawki bezprzewodowe XIAOMI Mi True Wireless Earbuds


Chiński gigant przekonuje do siebie przede wszystkim bardzo atrakcyjną ceną urządzeń w porównaniu z innymi producentami. Tak jest także w przypadku słuchawek. Słuchawki sterowane dotykowo, wykorzystują Bluetooth 4.2 i umożliwiają też odbieranie połączeń bez wyjmowania smartfona. Na jednym ładowaniu pracują przez 4 godziny. Jeśli chcemy, można też korzystać mając w uchu nie dwie, a tylko jedną słuchawkę.


Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI AM61 Sport BT


To propozycja od następnej dużej firmy specjalizującej się przede wszystkim w produkcji popularnych smartfonów. Zestaw jest oporny na wodę i pot, dzięki czemu można bez obaw używać go każdych warunkach, niezależnie od pogody. Zaletą jest także długi czas pracy – aż 11 godzin. Słuchawki ważą niecałe 20 gramów.


Zestaw słuchawkowy Bluetooth JABRA Elite Active 65t Copper Blue


To nowoczesne, uniwersalne słuchawki, umożliwiające sterowanie muzyką, obsługę przychodzących połączeń i pasywną redukcję szumu. W zestawie jest wbudowany poczwórny mikrofon o dużej czułości, idealne do prowadzenia rozmów telefonicznych. Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 20 do 20 000 Hz, co pozwala usłyszeć szeroki zakres dźwięków, niekoniecznie dostępnych w innych słuchawkach. Po jednym doładowaniu, akumulator starcza na 5 godzin, a z kieszonkową stacją ładującą – nawet na 15 godzin. Za pomocą Jabra Elite Acive 65t można szybko połączyć się z usługami Alexa, Siri oraz Google Assistant.


Słuchawki BOSE SoundSport Free


To propozycja od firmy dobrze znanej z wysokiej jakości sprzętu audio. Wygodne słuchawki dokanałowe ważą zaledwie 15 gramów i bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ucha. W pakiecie dostajemy 3 pary wkładek, żeby wybrać idealną opcję dla siebie. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Jedno ładowanie starcza na 5 godzin treningu. 


Słuchawki APPLE AirPods


Rzadko wymieniane są jako model sportowy, ale w tej roli świetnie się sprawdzają. Dla użytkowników iPhone zaletą będzie przede wszystkim bardzo intuicyjne i szybkie działanie. Słuchawki automatycznie włączają się wraz z urządzeniem, a konfiguracja nie sprawia żadnych trudności. Odtwarzanie i pomijanie utworu odbywa się za pomocą dwukrotnego stuknięcia. 15 minut ładowania słuchawek wystarczy na 3 godziny słuchania muzyki lub 2 godziny prowadzenia rozmów. Słuchawki wyposażone są także w mikrofon i umożliwiają korzystanie z asystenta głosowego Siri. Ich waga to tylko 8 gramów.


Sport i muzyka to doskonałe połączenie. Żeby cieszyć się dobrej jakości brzmieniem w uchu i nie czuć ciężaru słuchawek, warto wybrać małe urządzenia bezprzewodowe. Każdy z polecanych modeli powinien przypaść do gustu zapalonym sportowcom!


powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]