Rewolucja w domowych porządkach - odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy workowych lub bezrowkowych. To, co różni je od zwykłego odkurzacza, to przede wszystkim smukły kształt i co za tym idzie - łatwość przechowywania. Odkurzacz pionowy jest lekki i łatwy do przenoszenia, a na dodatek pracuje bezprzewodowo. Taka konstrukcja pozwala łatwiej docierać do trudno dostępnych miejsc – zwłaszcza pod meblami. Jednak oprócz cech wspólnych jest także wiele różnic między poszczególnymi modelami, a także - duża rozpiętość cenowa. Znajdziemy urządzenia pionowe z funkcją odkurzacza ręcznego, czyszczące na mokro, a także łączące mycie na czysto i na mokro. Najlepiej zaprezentować przekrój tej kategorii produktów na konkretnych przykładach. W artykule przedstawiamy przegląd najciekawszych odkurzaczy pionowych. Sam zdecyduj, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!


Odkurzacz BOSCH BBHL21841 Readyy\'y


Bezprzewodowy odkurzacz pracuje na jednym ładowaniu do 40 minut i może pełnić  także funkcję odkurzacza ręcznego do czyszczenia wyżej położonych elementów, jak półki czy parapety. Zastosowany system EasyClean zapewnia łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki. Dzięki temu, stale i efektywnie zbiera zabrudzenia. Pojemnik na kurz i wysokiej jakości zmywalna pianka filtrująca są łatwe do wyczyszczenia, więc odpowiednio używany sprzęt nawet po wielu miesiącach pracy wciąż będzie czysty jak nowy.

Odkurzacz SAMSUNG VS60K6050KW/GE


To podobny model, który również pracuje w dwóch trybach – jako odkurzacz pionowy lub odkurzacz ręczny. Akumulator pozwala na 30 minut pracy, a stan naładowania baterii pokazuje wygodny wskaźnik LED. W zestawie otrzymuje ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, szczotkę uniwersalną oraz elektroszczotkę.

Odkurzacz ELECTROLUX EER77MBM


Trzeci z wymienionych modeli ma te same funkcje, ale zdecydowanie najdłuższy czas pracy dochodzący do 45 minut.

Mop elektryczny KARCHER 1.055-560.0 Floor Cleaner FC 5 Premium White


Następne urządzenie przeznaczone jest już do powierzchni twardych. Jeśli posiadamy w domu duże przestrzenie pokryte terakotą, na pewno docenimy jego możliwości. Cechą charakterystyczną mopa elektrycznego Karcher są dwie szybko obracające się rolki, które w sposób ciągły nawilżane są świeżą wodą wraz ze środkiem czyszczącym. Dzięki temu, wszystkie zanieczyszczenia wraz z brudną wodą trafiają do oddzielnego zbiornika. To naprawdę atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego mopowania, które wymaga najpierw starannego mycia, potem wyschnięcia podłogi i jeszcze umycia brudnego mopa. W standardowym wyposażeniu, razem z urządzeniem znajdziemy specjalne pady do mopa oraz środek czyszczący, a gdy te się wyczerpią, dokupimy nowe, dedykowane do tego konkretnego urządzenia. Mop działa po podłączeniu do gniazdka sieciowego (nie jest bezprzewodowy), ale mobilnością nie należy się przejmować, ponieważ kabel ma aż 7 metrów, co wystarczy nawet na dużą kuchnię czy łazienkę.


Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 3w1 FC6409/01


To doskonale oceniane urządzenie, które umożliwia czyszczenie na sucho i na mokro. Z tym odkurzaczem pozbędziemy się nie tylko okruchów, ale także resztek błota czy śladów rozlanej kawy. W zależności od rodzaju nawierzchni, po prostu wystarczy wybrać odpowiednią końcówkę i możemy z równą skutecznością czyścić zarówno dywany, jak i płytki. Szybki montaż akcesoriów zapewnia intuicyjny system łączenia wykorzystujący magnesy. Jest także opcja odłączenia części urządzenia i używania jako odkurzacza ręcznego. Czas pracy odkurzacza Philips to 60 minut.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel