Porównywarka (0)
PLN

Adapter ELMAK SAVIO CL-26 Switch HDMI 3 porty

nr kat.: 1233661
Adapter ELMAK SAVIO CL-26 Switch HDMI 3 porty
Adapter ELMAK SAVIO CL-26 Switch HDMI 3 porty

Opis i specyfikacja

Pozwala podłączyć 3 urządzenia, np: dekoder DVBT, komputer, DVD, konsolę PS3/XBox, itp. do jednego odbiornika np. telewizora lub monitora. Posiada 2 tryby pracy: inteligentny - automatycznie wybierane jest włączone źródło (pozostałe muszą być całkowicie wyłączone z zasilania) oraz manualny - wybór źródła sygnału przyciskiem.

Techniczne

Rodzaj adaptera

HDMI - 3xHDMI

Przekazywany sygnał

Audio-video

Inne

Nie wymaga dodatkowego zasilania, Obsługa 12-bitowego Deep Color, Obsługiwana rozdzielczość: FULL HD TV do 1080p, grafika do 1440p, obraz komputerowy do 1920x1200, Pozłacane gniazda HDMI, Sygnalizacja aktywnego wejścia diodą LED, Tryby przełączania: automatyczny lub ręczny, Wydajność do 2.5Gbps

Ogólne

Producent

Elmak

Kolor

Czarny

Opinie

5/5

Krzysztof Kusz

Opinia

Produkt wart swojej ceny. Bardzo ładnie wykonany i działa idealnie.No i ta obsługa w sklepie, jak i przez telefon. To jest pełen profesjonalizm. Wszystko szybko i miło.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Pk1

Urządzenie działa i spełnia swojeb zadanie

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Leser

nie inteligentny

Inteligentny byłby wtedy gdyby nie trzeba było wstawać z fotela i wyłączać wtyczki zasilania. Skoro musimy podejść do urządzenia to wtedy lepiej nacisnąć przycisk Select (sposób manualny). Mając 3 źródła sygnału żeby "inteligentny" przełącznik wybrał jedno źródło musimy wyjąć 2 wtyczki z sieci.
Zasłużyłby na to miano gdyby działał w ten sposób: jest włączony dekoder satelitarny, dekoder DVBT jest wyłączony (jest na czuwaniu) wyłączamy dekoder satelitarny (na czuwanie) i włączamy dekoder DVBT wtedy swtch przełączy się na dekoder DVBT

Opinia potwierdzona zakupem