Porównywarka (0)
PLN

Adapter SAVIO Switch HDMI 3 porty + pilot CL-28

nr kat.: 1233662
Adapter SAVIO Switch HDMI 3 porty + pilot CL-28
Adapter SAVIO Switch HDMI 3 porty + pilot CL-28

Opis i specyfikacja

Pozwala podłączyć 3 urządzenia, np: dekoder DVBT, komputer, DVD, konsolę PS3/XBox, itp. do jednego odbiornika np. telewizora lub monitora. Bardzo przydatny, gdy odbiornik ma zbyt mało wejść HDMI. Załączony odbiornik podczerwieni oraz pilot.

Techniczne

Rodzaj adaptera

HDMI - 3xHDMI

Przekazywany sygnał

Audio-video

Pozłacany wtyk

TAK

Inne

Nie wymaga dodatkowego zasilania, Obsługa 12-bitowego Deep Color, Obsługiwana rozdzielczość: FULL HD TV do 1080p, grafika do 1440p, obraz komputerowy do 1920x1200, Po zastosowaniu dodatkowego zasilania działa również jak wzmacniacz sygnału (zalecane dla długich kabli – powyżej 10m), Tryby przełączania: automatyczny, zdalny lub ręczny, Wydajność do 2.5Gbps

Ogólne

Producent

Savio

Kolor

Czarny

Opinie

5/5

PAWLAS

Magiczny bajer

Monitor posiadający dwa wejścia, pierwsze HDMI oraz drugie DisplayPort potrafi być "a pain on the ass", kiedy nie posiadamy w domu źródeł obrazu z wyjściem DisplayPort, a chcielibyśmy użyć wejścia w monitorze w tym standardzie do wyświetlania obrazu przesyłanego ze źródeł HDMI, bowiem pomiędzy źródłem obrazu HDMI, a wejściem DisplayPort musi zostać dokonana konwersja sygnału, czego nie da się załatwić prostym kablem zakończonym z jednej strony złączem DisplayPort, a z drugiej HDMI. Kable tego rodzaju dopuszczają do przesyłania obrazu ze źródeł DisplayPort do wyświetlaczy HDMI, bowiem sygnały "w tę stronę" są ze sobą kompatybilne, za to w stronę przeciwną kompatybilne już nie są. Konieczny jest aktywny przełącznik konwertujący, którego cena wynosi około 300 zł. Prezentowany przełącznik HDMI zupełnie załatwia problem - jedno wejście HDMI w monitorze może obsługiwać trzy źródła HDMI. Jakość sygnału jest świetna, działa automatyczne wykrywanie źródeł obrazu, a ręczna zmiana jest prosta, jak za dotknięciem czarodziejskiego pilota (dołączonego do zestawu). Cóż dodać - Notebook, Xbox One i miejsce na dekoder telewizyjny. W moi przypadku dekoder Orange działał bez zarzutu, bez dodatkowego zasilania tyle, że teraz nie używam dekodera (podłączony był tylko na próbę). Polecam, zakup bardzo opłacalny, jakość wykonania w porządku, bez żadnych manipulacji - wszystko działa.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

fudddi

Zaskoczony ;)

Witam.
Kupiłem produkt z zamiarem połączenia ze sobą projektora (kabel 10 m) z PS4 (kabel 1,5 m) oraz dekoderem Orange (kabel 1,5 m).
Początkowo produkt miał wylądować w koszu na śmieci bo w tej cenie szkoda mi drogi po zwrot sprzętu.
Produkt bez problemu reagował na włączenie PS4 natomiast za żadne skarby nie udało mi się zmusić go do działania z szmelcem (dekoderem) dostarczonym od Orange.
Po kilku godzinach wytężonej pracy umysłowej jednak Coś mnie tknęło aby zakupić dodatkowo zasilacz (5V 500mA) z kompatybilnym wtykiem do tego Switcha.
Problemy jak ręką odjął zniknęły działa nawet funkcja automatycznego przełączania aktywnego kanału jak i reszta funkcji ręczne przełączanie pilotem oraz przyciskiem na obudowie.
Jedynym problemem okazał się niskiej jakości sprzęt (dekoder) dostarczony od Orange lub samo podpisanie z Nimi umowy :)

Opinia potwierdzona zakupem

Outlet