MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)

Listwy maskujące (1)

Sortuj i filtruj
20 40 100 liczba produktów

Aktualności

Więcej

Kino domowe – ranking najlepszych zestawów na 2020 rok
Kino domowe – ranking najlepszych zestawów na 2020 rok

Zestaw kina domowego potrafi znacząco zwiększyć przyjemność z oglądania filmów. Jak wybrać kino domowe, żeby cieszyć się zadowalającym efektem w rozsądnej cenie? Doradzamy, na jakie cechy zwrócić uwagę i polecamy przykładowe produkty.

Ręka w górę kto choć raz pomyślał sobie, że pokój estetycznej wyglądałby bez plątaniny kabli? Inżynierowie nie potrafią jeszcze projektować urządzeń elektrycznych bez kabla zasilającego, ale są sposoby, by ukryć zwisające przewody. Najpopularniejszą metodą jest zamontowanie na ścianach lub przy listwach podłogowych maskownic. Są to plastikowe listwy, we wnętrzu których można schować kabel. Ich montaż i demontaż jest łatwy i przede wszystkim szybki, dzięki czemu każdy majsterkowicz sobie z nimi poradzi. Listwy na kable dają się łatwo ciąć i modelować, dzięki czemu ściśle przylegają do podłoża. Spodnia część listwy jest perforowana, co ułatwia jej mocowanie. Różnokolorowe pokrywy i osłony umożliwiają dopasowanie jej do kolorystyki pomieszczeń. Sprawdź ofertę sklepu MediaMarkt.pl!

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var pa