MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Amplituner DENON AVR-S650H

nr kat.: 1404660
Amplituner DENON AVR-S650H
Amplituner DENON AVR-S650H
Amplituner DENON AVR-S650H
  • Ilość kanałów: System 5.2
  • Moc wyjściowa (1 kanał): 135 W
  • HDMI (wejścia/wyjścia): 1 wyjście HDMI , 5 wejść HDMI
  • Wi-Fi: Tak
  • Zobacz pełną specyfikację

Podobne produkty

Opis i specyfikacja

DENON
Denon AVR-S650H

WYSOKOWYDAJNY 5 KANAŁOWY WZMACNIACZ

AVR-S650H wyposażony został w wysokoprądowe, zbudowane ze starannie dobranych komponentów wzmacniacze mocy na wszystkich kanałach, zapewniające maksymalną wydajność oraz moc 135 watów na kanał (6 Ohm, 1kHz, 1 kanał, 10% THD). Dzięki możliwości obsługi głośników o niskiej impedancji amplituner zapewnia stabilność działania szerokiej gamie głośników dostarczając zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk.

ZAAWANSOWANA SEKCJA WIDEO HDMI Z OBSŁUGĄ eARC ORAZ 4K ULTRA HD

AVR-S650H posiada pięć wejść HDMI i jedno wyjście, które obsługują pełną rozdzielczość 4K Ultra HD, HDR10 (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling. Kompatybilność z Dolby Vision oraz HGL zapewnia wyjątkową jasność, kontrast i kolor. Przetwarzanie HDCP 2.3 jest dostępne na wszystkich portach HDMI i pozwala cieszyć się treściami zabezpieczonymi przed kopiowaniem.

Denon AVR-S650H
Denon AVR-S650H

KOMPATYBILNOŚĆ Z AMAZON ALEXA*

Steruj amplitunerem AVR-S650H bezprzewodowo wykorzystując Amazon Alexa i swój głos. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko - „Just Ask”. Pobierz bezpłatną aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla Twojego AVR-S650H. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika.

*Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

PROFESJONALNE ZAUTOMATYZOWANE DOSTRAJANIE BRZMIENIA

Najnowsze produkty audio / wideo marki Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostego, dokładnego ustawienia i kalibracji brzmienia. Dzięki dostarczonemu mikrofonowi pomiarowemu oprogramowanie Audyssey mierzy wszystkie głośniki w zestawie kina domowego i odpowiednio dostosowuje amplituner AV, aby zapewnić możliwe najbardziej płynne i optymalne wrażenia dźwiękowe w pomieszczeniu.

Denon AVR-S650H
Denon AVR-S650H

DENON SETUP ASISTANT

Po podłączeniu telewizora do AVR-S650H przez HDMI, na ekranie telewizora pojawi się ekskluzywny Denon Setup Assistant, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces konfiguracji. AVR-S650H automatycznie zmienia nazwę źródła wejściowego w oparciu o informacje HDMI, a przyciski szybkiego wyboru oferują wygodny dostęp do wszystkich stref. Terminale głośnikowe oznaczone zostały kolorami, co ułatwia organizowanie i podłączanie przewodów głośnikowych.

ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH ORAZ WI-FI

Oferując łączność Bluetooth i Wi-Fi, Denon AVR-S650H został wyposażony w zaawansowany system podwójnej anteny nadawczo - odbiorczej, zapewniający solidny i niezawodny streaming nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych. Ciesz się słuchaniem ulubionej zawartości audio bezprzewodowo z inteligentnych urządzeń.

Denon AVR-S650H
Denon AVR-S650H

OBSŁUGA APPLE AIRPLAY 2

Streamuj dźwięk ze swoich ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z takich usług, jak You-Tube i Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV, podczas gdy dźwięk jest idealnie zsynchronizowany ze źródłami AirPlay 2. AirPlay 2 obsługuje także dźwięk multi room.

PLATFORMA HEOS DO BEZPRZEWODOWEGO STREAMINGU MUZYKI

Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu bezprzewodowo dzięki technologii HEOS. Odtwórz ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego połączonego pokoju - wybór należy do Ciebie. HEOS współpracuje z Amazon Alexa* i Google Assistant*, zapewniając prostą kontrolę poprzez polecenia głosowe.

*Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

Denon AVR-S650H
Denon AVR-S650H

PRZEDNI PORT USB DLA PLIKÓW AUDIO W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Odkryj niesamowitą dokładność formatów audio o wysokiej rozdzielczości dzięki możliwości dekodowania plików bezstratnych ALAC, FLAC i WAV do 24 bit / 192 kHz, a także plików DSD 2,8 MHz oraz 5,6 MHz (audiofilski format SACD) poprzez port USB na panelu przednim i ze źródeł sieciowych. Lub słuchaj innych popularnych typów plików, takich jak MP3 i MPEG-H.

100+ LAT INNOWACYJNOŚCI W TECHNOLOGIACH AUDIO

Założona w 1910 roku, firma Denon może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie technologii audio - od pierwszego w Japonii producenta elektroniki audio, po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Ta ukierunkowana inwestycja w rozwój i badania nad dźwiękiem zapewnia dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości przy każdym odsłuchu.

Zastosowane technologie

Audyssey Dynamic EQ Audyssey Dynamic EQ

Audyssey MultEQ XT Audyssey MultEQ XT

Dolby TrueHD Dolby TrueHD

DTS HD Master Audio DTS HD Master Audio

GUI GUI

Bluetooth Bluetooth

Techniczne

Typ urządzenia

Amplituner kina domowego

Ilość kanałów

System 5.2

Moc wyjściowa (1 kanał)

135 W

Zastosowane technologie

Amazon Alexa, Audyssey Dynamic EQ Audyssey Dynamic Volume Audyssey MultEQ XT Tryb Eco

Inne

Denon Setup Wizard;

Programy i dekodery

Dekodery dźwięku

Dolby TrueHD