Amplituner MARANTZ SR5015 Srebrny-złoty

nr kat.: 1433935
 • Ilość kanałów: System 7.2
 • Moc wyjściowa (1 kanał): Moc wyjściowa 180W (6 ohm, 1 kHz, 1% dla 1 kanału)
 • HDMI (wejścia/wyjścia): 2 wyjścia HDMI, 6 wejść HDMI
 • Wi-Fi: Dwuzakresowe 5GHz/2,4 GHz, Tak
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Klienci widzieli również

Amplituner MARANTZ NR1510 Czarny
3 199,00 zł

Opis i specyfikacja

Tak jak można oczekiwać od każdego amplitunera AV marki Marantz, model SR5015 przywiązuje szczególną wagę do jakości brzmienia i zapewnia wciągający oraz bogaty w detale dźwięk przestrzenny.

Korzyści:

 • Wydajność, moc i łączność dostosowane do Twoich preferencji audio:
 • 7.2 kanałowy wzmacniacz mocy, 180 W na kanał.
 • Obsługa 8K/60Hz i 4K/120Hz dla każdego systemu domowej rozrywki:
 • Dzięki najnowszym technologiom HDMI możesz cieszyć się jakością obrazu w rozdzielczości 8K z urządzeń źródłowych 8K lub skalować sygnał do 8K ze źródeł Full HD lub 4K.
 • Obsługa najbardziej zaawansowanych trójwymiarowych formatów dźwięku:
 • Dekodowanie i przetwarzanie Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X zapewnia uzyskanie wciągającego, wielowymiarowego dźwięku.
 • Kanał zwrotny audio (eARC):
 • Podłącz telewizor z obsługą eARC HDMI poprzez główne wyjście HDMI, aby umożliwić transfer nieskompresowanych i kodowanych obiektowo formatów dźwięku, takich jak Dolby Atmos i DTS:X, bezpośrednio z aplikacji Smart TV do amplitunera AV.
 • Najlepsze technologie dla kina domowego:
 • Obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution oraz BT.2020, a także Dynamic HDR zapewniają wyjątkową jakość obrazu pod względem jasności, klarowności i kontrastu.
 • Zaawansowane funkcje dla graczy:
 • Poczuj dreszczyk emocji ciesząc się niesamowitym obrazem i mniejszą ilością lagów dzięki rozdzielczości 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT).
 • Streaming w wysokiej rozdzielczości dla audiofilów:
 • Odtwarzaj bezstratne formaty ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192 kHz, a także pliki DSD 2.8 MHz oraz 5.6 MHz i słuchaj muzyki dokładnie tak, jak chciał tego artysta.
 • Ekskluzywne podzespoły zapewniające muzykalne brzmienie Marantz:
 • Opracowane przez Marantz moduły HDAM, układ prądowego sprzężenia zwrotnego Current Feedback, 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4458 oraz Hybrid PLL Clock Jitter Reducer zapewniają bardziej szczegółowy, dynamiczny dźwięk.
 • Niemal nieograniczona ilość źródeł muzyki:
 • Streamuj muzykę z serwisów online, takich jak Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, Tidal i wielu innych, lub odtwarzaj pliki muzyczne bezpośrednio z inteligentnych urządzeń za pomocą AirPlay 2 lub Bluetooth.
 • Platforma HEOS Built-in oraz bezpłatna aplikacja HEOS:
 • Twój klucz do cyfrowego streamingu muzyki, dźwięku multi room i sterowania głosowego w całym domu.
 • Obsługa wiodących asystentów głosowych:
 • Po prostu użyj swojego głosu, aby kontrolować amplituner SR5015 za pomocą preferowanego asystenta głosowego, takiego jak Amazon Alexa, Google Assistant lub Apple Siri.


Potężny 7-kanałowy wzmacniacz dyskretny z trybem Eco


Sekcja wzmacniacza posiada dyskretne urządzenia wyjściowe zapewniające doskonały dźwięk zarówno z muzyką, jak i filmami, z identyczną mocą na wszystkich 7 kanałach, zapewniając precyzyjny dźwięk. Z mocą Moc wyjściowa 180W (6 ohm, 1 kHz, 1% dla 1 kanału) na kanał, amplituner charakteryzuje się niską impedancją, zapewnia doskonałą kontrolę głośności i jest kompatybilny z 4 omowymi głośnikami. Co ważne, tryb Eco zapewnia oszczędność energii, oferując możliwość korzystania z odbiornika w trybie oszczędzania energii, zmniejszając maksymalną moc wyjściową lub zmieniając ustawienia na mniej wymagające - bez wpływu na doskonałą jakość dźwięku.


Dolby Atmos


Poczuj każdy wymiar w Dolby Atmos. Dolby Atmos opowiada historię z poruszającym się dźwiękiem, który płynie wokół ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem. Korzystaj z systemu głośników dźwięku przestrzennego 5.1 i dwóch dodatkowych głośników lub 2 głośników Dolby Atmos, aby uzyskać najwyższą jakość kina domowego - w tym ulepszony dźwięk Dolby Surround dla starszej zawartości.


DTS:X


DTS: X ™ sprawia, że dźwięk przestrzenny pojawia się naturalnie, tworząc prawdziwe, wielowymiarowe doznania dźwiękowe w domu. Ulepszony i wzniosły realizm pozwolą Ci się zanurzyć w świecie Twoich ulubionych filmów. Dołączony przestrzenny program do remapowania przestrzennego, DTS Neural: X ™, ożywia filmy, gry i muzykę! DTS: X to prawdziwe kino domowe.


Wbudowana technologia Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay


Dzięki wbudowanemu Bluetooth i Wi-Fi amplituner posiada możliwość bezprzewodowego bezbłednego strumieniowania nawet w zatłoczonych radiowo miejskich środowiskach. Połącz się z internetem za pomocą domowej sieci Wi-Fi (lub kablowo przez port Ethernet) i ciesz się ulubioną muzyką z serwisów muzycznych jak Spotify lub wybierz spośród tysięcy internetowych stacji muzycznych z całego świata. AirPlay umożliwia szybkie bezprzewodowe połączenie z iPodem touch, iPhonem i iPadem, komputerami Mac OSX i innymi urządzeniami z uruchomionym iTunes. Urządzenie daje możliwość strumieniowania muzyki z domowych komputerów i dysków NAS poprzez domową sieć.
Marantz 2016 AVR Remote


Zaprojektowana od podstaw aplikacja Marantz 2016 AVR Remote jest produktem dla telefonów i tabletów z systemem iOS i Android, który oferuje niespotykane dotąd możliwości kontroli i sterowania najnowszej generacji sieciowymi amplitunerami Marantz. Oprócz wielu nowych funkcji, całkowicie zmieniono grafikę i interfejs użytkownika. Aplikacja umożliwia sterowanie podstawowymi funkcjami produktów marki Marantz, takimi jak zasilanie, głośność, wejście i ustawienia. Nowy ekran sterowania w orientacji poziomej, zaprojektowany z myślą o tabletach, umożliwia łatwe przeglądanie i poruszanie się po sieciowych serwisach muzycznych lub prywatnej kolekcji muzyki cyfrowej. W tym samym czasie można wyświetlać informacje dotyczące odtwarzania i okładkę albumu na jednym ekranie.
Audyssey MultEQ to prosta instalacja


Korzystając z mikrofonu pomiarowego i dostarczonej podstawy, Audyssey MultEQ mierzy głośniki w zestawie kinowym, w tym subwoofer, a następnie stosuje wiele filtrów akustycznych o wysokiej precyzji DSP, zapewniając płynną, najbardziej naturalną równowagę tonalną - niezależnie od marki lub modelu głośników. Audyssey Dynamic EQ charakteryzuje się zaawansowanym przetwarzaniem akustycznym zapewniającym wyraźny dialog i szerokie pasmo częstotliwości, nawet przy zmniejszonym poziomie głośności, zapewniając klarowność na najwyższym poziomie niezależnie od poziomu głośności. Audyssey Dynamic Volume pozwala uniknąć nieprzyjemnych wahań głośności normalizując ją – np. podczas reklam.


Łączność Smart TV


Poprzez funkcję sterowania HDMI CEC (obsługa elektroniki użytkowej) w niektórych telewizorach Smart TV można sterować urządzeniem NR1608 za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora. Przy włączonym ustawieniu funkcji "Kontrola HDMI", ustaw funkcje sterowania odbiornikiem "Smart Menu", a ekran główny Smart Menu telewizora zapewni bezpośredni dostęp do ustawień źródła i trybu dźwięku przestrzennego, głównego menu ustawień i ustawień wstępnych konfiguracji Smart Select.Frontowy port USB


Port USB na przednim panelu umożliwia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z iPod touch, iPhone lub iPad, przy okazji ładując podłączone urządzenie. Można również podłączyć dysk USB by odtwarzać pliki zaczynając od MP3, a kończąc na nowoczesnych bezstratnych formatach jak FLAC o parametrach 24-bit/192-kHz oraz DSD2.8/5.6


Łatwa instalacja, prosta obsługa


Aby ułatwić instalację, poziomy rząd wysokojakościowych terminali głośnikowych NR1508 został oznaczony kolorami, z zestawem pasujących etykiet kablowych dostarczonych w celu zapewnienia prawidłowego sposobu podłączenia. Wyraźny, graficzny wyświetlacz zawiera ekskluzywny Asystent konfiguracji, który razem z funkcją Quick Start Guide dostarcza odpowiednich wskazówek i optymalizuje ustawienia, zapewniając najlepszą jakość dźwięku, niezależnie od konfiguracji.
Funkcja prostego wybierania inteligentnego


Cztery przyciski funkcyjne Smart Select na panelu przednim i na pilocie zdalnego sterowania zapamiętają preferowane ustawienia - wejście, głośność i konfigurację Audyssey - dla poszczególnych źródeł. Naciśnięcie jednego przycisku spowoduje, że urządzenie NR1608 doskonale skonfiguruje wszystko z odtwarzacza Blu-ray, odbiornika TV set-top box lub ulubionej stacji radiowej w internecie.  Techniczne

 • Typ urządzenia
  Amplituner kina domowego
 • Ilość kanałów
  System 7.2
 • Moc wyjściowa (1 kanał)
  Moc wyjściowa 180W (6 ohm, 1 kHz, 1% dla 1 kanału)
 • Przetwornik C/A audio
  32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4458 192 kHz/24 bity
 • Zastosowane technologie
  Amazon Alexa Audyssey APP support Audyssey Dynamic EQ
  Audyssey Dynamic Volume
  Audyssey LFC Audyssey MultEQ XT
  Auto Low Latency (ALLM) Current Feedback Topology HDAM
  Hybrid PLL Clock Jitter Reducer Magistrala Marantz
 • Inne
  Technologia sprzężenia zwrotnego;

  Programy i dekodery

 • Dekodery dźwięku
  Dolby Atmos Dolby Atmos Height Virtualizer Dolby TrueHD
  DTS HD Master Audio
  DTS Neural:X DTS Virtual:X DTS:X

  Funkcje

 • Tryb Direct
  Pure
 • Obsługiwane formaty plików
  AAC ALAC DSD FLAC MP3 WAV WMA
 • Funkcje audio
  Multichannel Stereo Tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) Tryb GAPLESS (bez pauz) Zoptymalizowany przekierowywanie basu
 • Funkcje video
  HDR10 BT.2020 DolbyVision HDMI pass-though w trybie czuwania HDR 10+ HLG Skalowanie do 8K VRR
  4:4:4 color resolution 4K signal pass-through 4K/120 Hz 8K/60Hz
 • Funkcje sieciowe
  Amazon Music Apple Siri Deezer Google Assistant Kompatybilność z Amazon Alexa Kompatybilny z aplikacją sterującą (Smartfon): Android / iOS Kompatybilny z aplikacją sterującą (Tablet): Android / iOS/Amazon Kindle Radio internetowe TuneIn Spotify Spotify Connect Tidal
 • Pozostałe funkcje
  Aktualizacja oprogramowania przez Internet / USB Asystent ustawień Auto wyłączenie Dwie Strefy Multiroom IP control Nakładanie interfejsu graficznego na sygnał HDMI Redukcja zakłóceń RS232 control Sleep timer Web control
 • Zastosowane technologie
  AirPlay 2 Bluetooth Eco Mode
  HEOS multiroom LipSync
 • Inne
  Wbudowana platforma HEOS; Sterowanie głosowe;

  Tuner

 • Tuner
  FM
 • RDS
  TAK

  Złącza

 • HDMI (wejścia/wyjścia)
  2 wyjścia HDMI 6 wejść HDMI
 • USB
  TAK
 • Wi-Fi
  Dwuzakresowe 5GHz/2,4 GHz Tak
 • Wejście Ethernet/LAN
  Tak
 • Optyczne (wejścia/wyjścia)
  2/0
 • Koaksjalne (wejścia/wyjścia)
  2/0
 • Rodzaje złącz A/V
  1 wyjście component 1 wyjście composite 2 wejścia component 3 wejścia composite
 • Wyjście subwoofera
  2
 • Wejście gramofonowe
  TAK
 • Wyjście słuchawkowe
  TAK
 • Złącza głośnikowe
  Śrubowe
 • Panel przedni
  Złącze HDMI Złącze słuchawek Złącze USB
 • Pozostałe złącza
  Multi-Room Wyjście: analogowe 5 analogowych wejść audio
 • Zastosowane technologie
  Audio return channel
  eARC HDCP 2.3 HDMI CEC

  Fizyczne

 • Wysokość [mm]
  161
 • Szerokość [mm]
  440
 • Głębokość [mm]
  338
 • Waga [kg]
  10.10

  Ogólne

 • Wyświetlacz
  Wysoko kontrastowy
 • Pilot
  TAK
 • Kolor
  Srebrno-złoty
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)