PLN 1999

Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny

nr kat.: 1356076 ONKYO
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Listwa BRENNENSTUHL Ecolor 5GN 1,5 M Czarny
Kup zestaw
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Model TX-8250 to połączenie klasycznie zrealizowanego analogowego wzmacniacza z nowoczesnymi przetwornikami cyfrowo/analogowymi AKM (AK4452VN), funkcjami sieciowymi i bezprzewodowym multiroomem (Chromecast built-in, FireConnect™ i DTS Play-Fi®*). 


Korzyści: 

- Wyposażony w dwuzakresową (5 GHz / 2,4 GHz ) transmisję Wi-Fi, dzięki czemu połączenie z urządzeniami w innych pomieszczeniach jest pewne i stabilne. Wykorzystując darmową aplikację na urządzenia przenośne – Onkyo Controller (iOS lub Android) – można łatwo sterować amplitunerem i dodatkowymi głośnikami, korzystając przy tym z: Spotify, Tidal, Deezer, TuneIn, a wykorzystując połączenia AirPlay, z iTunes.
- Wzmacniacz audio został wykonany w technologii tranzystorowej WRAT z zastosowaniem nadzwyczaj solidnego układu zasilającego.
- Posiada całą gamę (7) wejść analogowych, w tym wejście gramofonowe, wejścia cyfrowe, porty USB (zasilanie i pliki audio), a także wyjścia analogowe: Line Out i na zewnętrzny subwoofer.
Wi-Fi Certified


Dla wszystkich miłośników kontaktu bezprzewodowego amplituner posiada wbudowane Wi-Fi dzięi temu dostępny jest cały pakiet nowoczesnych technologii. Urządzenia umożliwiają korzystanie z dostępnych w internecie stacji radiowych i portali muzycznych.


Bluetooth


Bluetooth to cyfrowa technologia transmisji danych na częstotliwości 2,4 GHz cechująca się niskim poborem energii i zasięgiem do 10 metrów. Idealna do urządzeń przenośnych. Zapewnia szybkie i proste bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z aplikacji muzycznych dostępnych na twoim urządzeniu.


Spotify


Serwis oferujący swoim użytkownikom dostęp do muzyki w streamingu za pośrednictwem amplitunerow Onkyo. Pozwala on na słuchanie na żądanie muzyki z wielu wytwórni płytowych, zarówno tych wielkich, jak i tych bardziej niezależnych. Serwis Spotify można obsługiwać z dowolnego ekranu telewizora podłączonego do odbiornika kina domowego marki Onkyo.

AirPlay


Funkcja AirPlay pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki po całym domu. Ta bezprzewodowa technologia została w pełni zintegrowana z głośnikami, odbiornikami audio-wideo i systemami stereo niektórych firm w tym Onkyo. Możesz więc cieszyć się całą zawartością biblioteki iTunes - każdym utworem i listą odtwarzania - bezprzewodowo.


WRAT

Wide Range Amp Technology - technologia budowy wzmacniaczy audio Onkyo, zapewniająca odtwarzanie dźwięku z bardzo niskimi zniekształceniami, szerokim pasmem przenoszonych przez wzmacniacz częstotliwości i możliwością współpracy z kolumnami o niskiej impedancji.


Interfejs USB do odtwarzania plików audio


Podłączając urządzenie pamięci masowej USB przez gniazdo w odtwarzaczu Onkyo, można uzyskać dostęp do wielu rodzajów plików. Port USB umożliwia odtwarzanie szeregu formatów audio, w tym plików audio MP3, WMA, WMA (bezstratnych), AAC i FLAC zapisanych w pamięci flash przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

Zastosowane technologie

Made for iPod/iPhone/iPad Made for iPod/iPhone/iPad

WRAT WRAT

Bluetooth Bluetooth

Techniczne

Typ urządzenia

Amplituner stereofoniczny

Ilość kanałów

2 (stereo)

Moc wyjściowa (1 kanał)

135 W (6 om)

Przetwornik C/A audio

AK 4452VN (32-bit/768 kHz)

Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]

10

Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]

100

Zniekształcenia harmoniczne [%]

0.08

Zastosowane technologie

Made for iPod/iPhone/iPad WRAT

Funkcje

Tryb Direct

TAK

Korektor dźwięku

Regulacja balansu, Regulacja tonów niskich i wysokich

Wybór głośników

A lub B

Funkcje audio

Advanced Music Optimizer

Funkcje sieciowe

AirPlay, Chromecast, Deezer, Obsługiwanie radia internetowego (TuneIn), Spotify, Tidal

Pozostałe funkcje

Automatyczny tryb czuwania, Sleep timer, Strumieniowanie muzyki

Zastosowane technologie

FireConnect

Inne

Bluetooth Standby

Tuner

Tuner

AM/FM, DAB+, Internetowe

Ilość stacji

40

Złącza

USB

2

Wi-Fi

Tak

Wejście Ethernet/LAN

Tak

Optyczne (wejścia/wyjścia)

2/0

Koaksjalne (wejścia/wyjścia)

2/0

Rodzaje złącz A/V

1 wyjście analogowe, 7 wejść analogowych

Wyjście subwoofera

Tak

Wejście gramofonowe

TAK

Wyjście słuchawkowe

TAK

Złącza głośnikowe

Bananowe, Zakręcane

Panel przedni

Złącze słuchawek, Złącze USB

Zastosowane technologie

Bluetooth

Fizyczne

Wysokość [mm]

149.5

Szerokość [mm]

435

Głębokość [mm]

329

Waga [kg]

8.5

Ogólne

Producent

Onkyo

Wyświetlacz

Regulowana jasność

Pilot

TAK

Maksymalny pobór mocy [W]

220

Pobór mocy (czuwanie) [W]

0.10

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

2 na 5

Jan

Na papierze rewelacja, w rzeczywistości rozczarowanie

ONKYO TX-8250 - specyfikację ma rewelacyjną. Mocny wzmacniacz, tuner radiowy z DAB i funkcjami internetowymi. Do tego złącze gramofonu. Gdy mój poprzedni wzmacniacz wyzionął ducha (oj, już miał swoje lata) a i tuner zaczynał szwankować, postanowiłem rozejrzeć się za czymś nowym. Wybór padł na ONKYO ze względu na jego wszechstronność, która z jednej strony umożliwiała rozkoszowanie się urokiem starych, analogowych płyt, z drugiej, była krokiem ku nowoczesności, w tym, w stronę radia internetowego czy cyfrowego.
Po rozpakowaniu i uruchomieniu wzmacniacza nastąpiło jednak rozczarowanie. DAB+ realizowany jest zewnętrzną przystawką podłączaną pod USB i jego każde uruchomienie związane jest z długą inicjalizacją.
Drugi problem jest poważniejszy - zasilacz dosyć głośno "buczy" i jest to dźwięk wyraźnie słyszalny w partiach piano czy w przerwach pomiędzy utworami.
Generalnie, odradzałbym zakup. Zwłaszcza, że brzmienie jest dosyć przeciętne, a przy odsłuchach muzyki symfonicznej wzmacniaczowi brakuje dynamiki.

3 na 5

Bartek

Opinia potwierdzona zakupem

Gra poprawnie, posiada sporo funkcji ale nie jest tym czego oczekiwałem

Wygląd i wykonanie: obudowa i front wykonane z cienkiej blachy (w moim przypadku czarnej), wszystkie pokrętła z plastiku. Wyświetlacz z możliwością przyciemniania tekstu przypomina lata 80te. Dla mnie to plus ponieważ nie przepadam za futurystycznym wyglądem. Ogólne wrażenie wizualne jest bardzo przeciętne, Onkyo pod tym względem nie wypada lepiej od konkurencji (Yamaha, Denon). U mnie 3/5.

Obsługa i funkcje: funkcji jest bardzo dużo ale ich obsługa bez smartfona to katorga. Samo wpisywanie hasła do WIFi z pilota to dramat. Amplituner szybko łączy się z smartfonem zarówno przez bluetooth jak i WIFI. Jednym z moich głównych źródeł jest Tidal. Tidal w wersji Onkyo jest mało przejrzysty i wolniejszy w obsłudze niż ten zainstalowany na smartfonie ale przy dobrym łączu daje radę.
Radio internetowe Tune In posiada bardzo dużą ilość stacji ale nie wpiszemy sobie nazwy stacji z palca, przynajmniej ja takiej możliwości nie znalazłem.
Ustawianie stacji w radiu analogowym jest śmieszne: należy na urządzeniu wcisnąć przycisk "memory" a stacji szukać pilotem. Jeśli chce się wyszukiwać stacje manualnie to będziemy mogli skorzystać jedynie z trybu mono.
Aktualizacje: sporo osób zgłaszało nieprawidłowości związane z działaniem urządzenia (gubienie zapisanych stacji po odłączeniu urządzenia od sieci, przerywanie streamingu itd). Ciekawostką jest to, że po wgraniu aktualizacji jej oznaczenie nie pasowało do instalowanej wersji. Okazało się, że trzeba z tego samego pliku aktualizację zainstalować 2 razy.
Za funkcje i łatwość obsługi: 3/5

Jakość dźwięku: testowałem sprzęt z 3 zestawami kolumn: stare, tuningowane Unitry, które wcześniej grały z rotelem ra-840, Jamo Classic 4 i Tannoy M2 (kable Melodika MCD2150). Zostały te ostatnie z uwagi na dość neutralne brzmienie zestawu, dobrą stereofonię i ogólnie przyjemny odbiór (u mnie głównie rock, blues, muzyka instrumentalna, chillout). Jak na relatywnie małe kolumny podstawkowe bass jest do przyjęcia. Zestaw pracuje w pomieszczeniu ok 18m2.
Ogólnie wrażenia odsłuchowe: 3,5/5


W ostatnim czasie pojawiło się dziwne buczenie dochodzące z samego amplitunera. Zgłaszało to kilka osób na zagranicznych forach. Zauważyłem, że znika po dociśnięciu panelu przedniego. Jest to mocno niepokojące.

Sprzęt na razie u mnie zostanie, ponieważ chcę go wypróbować z innym zestawem kolumn, tym razem podłogowych.

Na dzień dzisiejszy moja ocena to 3,5/5.
Jest to urządzenie o dużych możliwościach, mało intuicyjnej obsłudze, przeciętnym wyglądzie i poprawnym brzmieniu.

5 na 5

Andrew

Opinia potwierdzona zakupem

Onkyo

Sprzet warty swojej ceny.Gra przyjemnie,ciepło. Bardzo dobrze radzi sobie z netem.Spotify chodzi b płynnie. I ta moc!9
Dostawa szybka że sklepu,ale po przeszło tygodniu niema faktury.
Fajna maszyna b dużo funkcji

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 50x0% (przy zakupie Gwarancji Plus) -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny ×
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny
Amplituner ONKYO TX-8250 Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]