MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 4499

Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny

nr kat.: 1379874 YAMAHA
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny
Zestaw głośników QUADRAL Quintas 6550 Orzech
Kup zestaw
Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny
Listwa BRENNENSTUHL Ecolor 5GN 1,5 M Czarny
Kabel OK. OZB-1000 HDMI - HDMI 1.3m
Kup zestaw
Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny
Kabel HAMA HDMI-HDMI 3m
Kabel HAMA Toslink 1.5m -w
Kabel HAMA Jack 3.5 - 2xCinch 2m
Kup zestaw
Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Amplituner YAMAHA RX-A880 Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Yamaha MusicCast RX-A880 jest 7.2-kanałowym amplitunerem AV, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku i obrazu oraz udostępnia szereg najnowszych funkcjonalności sieciowych. Model ten kompatybilny jest z systemem MusicCast, dzięki czemu może bezprzewodowo przesyłać dźwięk do innych domowych urządzeń audio, nawet tych znajdujących się w innych pomieszczeniach.


Korzyści:

  • Model ten wykorzystuje wyselekcjonowane układy audio, dzięki którym konstrukcje z serii Aventage gwarantują spektakularną jakość brzmienia
  • Amplituner kompatybilny jest z najnowszymi formatami dźwięku i obrazu
  • Wszechstronność modelu zwiększają technologia MusicCast i obsługa funkcji sieciowych
  • Wygoda użytkowania MusicCast RX-A880 to również zasługa obsługi łączności bezprzewodowej Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth
  • Całość dopełnia wbudowany tuner cyfrowy DAB+ 
MusicCast – twoja muzyka bezprzewodowo w całym domu


Yamaha MusicCast to rewolucyjny system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku  pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą poprzez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy łatwa w użytkowaniu aplikacja MusicCast Controller. Teraz, bez potrzeby wertowania instrukcji obsługi, w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach.  Ponadto każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, lub stworzyć grupę, aby to samo nagranie było odtwarzane w kilku pomieszczeniach.

Dolby Atmos - Poczuj każdy wymiar


Nowy świat dźwięków dzięki Dolby Atmos® - niezwykłe doświadczenie z urzekającym, wielowymiarowym dźwiękiem, które wypełnia pokój z niezwykłym bogactwem i głębokością. Muzyka, ludzie i rzeczy żyją w zapierających dech w piersiach szczegółach. Oglądaj najnowsze filmy z zachowaniem wrażenia realistycznego dźwięku przestrzennego i poczuciem ruchu w twoim domu - usłyszysz dźwięk przestrzenny o doskonałej charakterystyce, bez poczucia ograniczeń.


Kompatybilność 4K Ultra HD z 4K60p, HDCP2.2


RX-A880 Czarny w pełni wspiera najnowsze standardy HDMI. Amplituner może skalować w górę 4K Ultra HD, aby podbić obrazy niższej rozdzielczości, a także obsługuje wideo dla jeszcze bardziej ekscytujących i żywych obrazów, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości wideo 4K. Urządzenie spełnia wymagania standardu ochrony praw autorskich HDCP2.2, niezbędne przy transmisji wideo 4K. Dzięki wejściom i wyjściom zgodnym z HDCP2.2 urządzenie przygotowane jest do przyszłej rozbudowy systemu.
Wbudowane Wi-Fi


Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z domowym routerem bezprzewodowym, co znacznie upraszcza połączenia systemowe, aby cieszyć się sieciowymi usługami audio i muzyki. Jeśli nie ma routera, unikalna funkcja Wi-Fi Direct pozwala nie tylko na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z smartfona lub tabletu ale również sterowanie amplitunerem za pomocą aplikacji AV Controller.


AirPlay - odtwarzanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada


Amplituner AV obsługuje funkcję AirPlay, co oznacza, że obsługuje bezprzewodowe przesyłanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada, a także z iTunes na komputerach Mac lub komputerach PC. To ułatwia słuchanie muzyki z urządzeń przenośnych lub komputera w systemie kina domowego. Na ekranie amplitunera wyświetlają się dane, takie jak tytuł utworu, nazwa wykonawcy, a przy części modeli okładka albumu.

Miliony utworów z Spotify Connect


Dzięki aplikacji Spotify w smartfonie możesz mieć dostęp do milionów piosenek. Teraz możesz przesyłać te utwory do systemu Yamaha za pomocą Spotify Connect. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki. Co więcej, kiedy słuchasz utworu na smartfonie na zewnątrz i wchodzisz do domu, piosenka natychmiast trafia do amplitunera. Możesz także spersonalizować playlisty i odbierać połączenia telefoniczne podczas słuchania muzyki.


* Aplikacja Spotify i konto premium są wymagane. Odwiedź stronę spotify.com, aby uzyskać więcej informacji.


Compressed Music Enhancer


Muzyka, która ulega kompresji do formatu na przykład MP3, w przypadku niskich i wysokich częstotliwości zostaje zaburzona.System poprawy brzmienia Compressed Music Enhancer wzbogaca i wygładza brzmienie skompresowanego audio. Wszystkie te funkcje gwarantują najlepszą jakość dźwięku niezależnie od źródła. Dzięki unikatowej technologii firmy Yamaha słuchanie każdego gatunku muzyki to czysta przyjemność.
YPAO - optymalizacja dźwięku


Optymalizacja dźwięku z pomiarem wielopunktowym umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników. System analizuje akustykę pomieszczenia i mierzy różne parametry głośników, a następnie kalibruje je, aby osiągnąć optymalny dźwięk.
Bluetooth - bezprzewodowe przesyłanie muzyki


Amplituner jest wyposażony w funkcję Bluetooth, która pozwala cieszyć się bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki z smartfonów i innych urządzeń. Kompresor muzyki Compresses Music Enhancer firmy Yamaha został zoptymalizowany pod kątem transmisji dźwięku, aby odtwarzać muzykę wysokiej jakości podczas odtwarzania bezprzewodowego.
Wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu


Amplituner wyposażony jest w wejście Phono. Umożliwia podłączenie gramofonu i słuchanie ulubionej muzyki z kolekcji płyt winylowych.
Złącza HDMI 


Amplituner wyposażony został w złacza HDMI (2 wejścia HDMI, 7 wejść HDMI), które umożliwiają podłączenie i łatwiejszą obsługę kilku urządzeń jednocześnie.


Zastosowane technologie

DLNA DLNA

Made for iPod/iPhone Made for iPod/iPhone

SCENE SCENE

CinemaDSP CinemaDSP

Dolby Digital Plus Dolby Digital Plus

Dolby Pro Logic IIz Dolby Pro Logic IIz

Dolby TrueHD Dolby TrueHD

DTS HD Master Audio DTS HD Master Audio

MusicCast MusicCast

Deep Colour Deep Colour

X.v. colour X.v. colour

RDS RDS

Bluetooth Bluetooth

Techniczne

Typ urządzenia

Amplituner kina domowego

Ilość kanałów

System 7.2

Moc wyjściowa (1 kanał)

160 W na kanał (4 Ω, 1 kHz, 0,9%, 1 kanał)

Moc wyjściowa (2 kanały)

100 W na kanał (8 Ω, 20 Hz-20 kHz, 0,06% THD, 2 kanały)

Przetwornik C/A audio

Burr Brown, 384 kHz/32-bit

Zastosowane technologie

Bi-amplifikacja Compressed Music Enhancer DLNA Made for iPod/iPhone SCENE YPAO R.S.C.

Inne

Aluminiowy przedni panel; Antyrezonansowa technologia (A.R.T. Wedge ) pomaga wyeliminować wpływ wibracji na jakość dźwięku

Programy i dekodery

Dekodery dźwięku

CinemaDSP Dolby Atmos, Dolby Digital Plus Dolby Pro Logic IIz Dolby TrueHD DTS HD Master Audio silent CINEMA Virtual Cinema DSP

Programy DSP

17 programów

Funkcje

Tryb Direct

Pure

Obsługiwane formaty plików

AAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WMA

Funkcje audio

Dialogue Level Adjustment Dialogue Lift Subwoofer Trim Tryb GAPLESS (bez pauz), Virtual CINEMA FRONT Virtual Surround Back

Funkcje video

HDR Support, Konwersja video analog -> HDMI, Ultra HD Pass-through z HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4), 3D Video, 21:9 video pass-through

Funkcje sieciowe

AirPlay, Deezer, Kompatybilny z aplikacją sterującą (Smartfon), MusicCast Napster, Odtwarzanie muzyki z dysków NAS, Radio internetowe, Spotify, Tidal

Pozostałe funkcje

Auto wyłączenie, Dwie Strefy Multiroom

Zastosowane technologie