Amplituner YAMAHA RX-V779 Czarny

nr kat.: 1281721 YAMAHA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
7.2-kanałowy, sieciowy amplituner AV Yamaha RX-V779 jest flagową konstrukcją z nowej serii RX-V79. W tym najbardziej zaawansowanym modelu projektanci połączyli wszystko to, co dla wymagających fanów kina domowego jest najważniejsze – najwyższą jakość dźwięku i obrazu, bogactwo funkcji, w tym łączność bezprzewodową, a także eleganckie wzornictwo. Potwierdzeniem audiofilskich aspiracji modelu jest wbudowane wejście Phono, które  umożliwia podłączenie do amplitunera gramofonu. RX-V779 jest również wyposażony w technologię MusicCast, dzięki czemu może stac się sercem domowego systemu bezprzewodowej muzyki.  Do całego bogactwa funkcji, które znamy już z mniej zaawansowanych modeli, RX-V779dodaje jeszcze wyższą moc, sięgającą aż 160 W/kanał, a także jeszcze bardziej rozbudowaną wersję układu YPAO R.S.C. W swoim najbardziej rozbudowanym wydaniu elektronika analizująca akustykę pokoju odsłuchowego bierze pod uwagę również wyniki pomiaru kąta odbicia dźwięku. Ponadto RX-V779 jako jedyna konstrukcja z najnowszej serii RX-V79 może pochwalić się dwoma wyjściami HDMI, z których każde kompatybilne jest z HDCP 2.2.
MusicCast – twoja muzyka bezprzewodowo w całym domu


Yamaha MusicCast to rewolucyjny system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku  pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą poprzez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy łatwa w użytkowaniu aplikacja MusicCast Controller. Teraz, bez potrzeby wertowania instrukcji obsługi, w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach.  Ponadto każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, lub stworzyć grupę, aby to samo nagranie było odtwarzane w kilku pomieszczeniach.
Kompatybilność 4K Ultra HD z 4K60p, HDCP2.2


RX-V779 Czarny w pełni wspiera najnowsze standardy HDMI. Amplituner może skalować w górę 4K Ultra HD, aby podbić obrazy niższej rozdzielczości, a także obsługuje wideo dla jeszcze bardziej ekscytujących i żywych obrazów, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości wideo 4K. Urządzenie spełnia wymagania standardu ochrony praw autorskich HDCP2.2, niezbędne przy transmisji wideo 4K. Dzięki wejściom i wyjściom zgodnym z HDCP2.2 urządzenie przygotowane jest do przyszłej rozbudowy systemu.
Wbudowane Wi-Fi


Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z domowym routerem bezprzewodowym, co znacznie upraszcza połączenia systemowe, aby cieszyć się sieciowymi usługami audio i muzyki. Jeśli nie ma routera, unikalna funkcja Wi-Fi Direct pozwala nie tylko na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z smartfona lub tabletu ale również sterowanie amplitunerem za pomocą aplikacji AV Controller.


AirPlay - odtwarzanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada


Amplituner AV obsługuje funkcję AirPlay, co oznacza, że obsługuje bezprzewodowe przesyłanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada, a także z iTunes na komputerach Mac lub komputerach PC. To ułatwia słuchanie muzyki z urządzeń przenośnych lub komputera w systemie kina domowego. Na ekranie amplitunera wyświetlają się dane, takie jak tytuł utworu, nazwa wykonawcy, a przy części modeli okładka albumu.


Tryb Pure Direct


Pure Direct jest specjalnym trybem amplitunera. Aktywowanie trybu Pure Direct powoduje, że sygnał audio omija regulację barwy niskich i wysokich tonów, balans oraz wzmacniacz buforujący. Dzięki temu można uzyskać lepszą jakość dźwięku, zachowując pełną wydajność sprzętu. Skrócenie toru sygnału sprawia, że dźwięk staje się czystszy i wiernie odtwarza nawet najdelikatniejsze niuanse muzyki. Tryb ten gwarantuje najczystszy możliwy dźwięk, w tym również przekazywany za pośrednictwem wejść HDMI.Miliony utworów z Spotify Connect


Dzięki aplikacji Spotify w smartfonie możesz mieć dostęp do milionów piosenek. Teraz możesz przesyłać te utwory do systemu Yamaha za pomocą Spotify Connect. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki. Co więcej, kiedy słuchasz utworu na smartfonie na zewnątrz i wchodzisz do domu, piosenka natychmiast trafia do amplitunera. Możesz także spersonalizować playlisty i odbierać połączenia telefoniczne podczas słuchania muzyki.


* Aplikacja Spotify i konto premium są wymagane. Odwiedź stronę spotify.com, aby uzyskać więcej informacji.


Compressed Music Enhancer


Muzyka, która ulega kompresji do formatu na przykład MP3, w przypadku niskich i wysokich częstotliwości zostaje zaburzona.System poprawy brzmienia Compressed Music Enhancer wzbogaca i wygładza brzmienie skompresowanego audio. Wszystkie te funkcje gwarantują najlepszą jakość dźwięku niezależnie od źródła. Dzięki unikatowej technologii firmy Yamaha słuchanie każdego gatunku muzyki to czysta przyjemność.
YPAO - optymalizacja dźwięku


Optymalizacja dźwięku z pomiarem wielopunktowym umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników. System analizuje akustykę pomieszczenia i mierzy różne parametry głośników, a następnie kalibruje je, aby osiągnąć optymalny dźwięk.
Bluetooth - bezprzewodowe przesyłanie muzyki


Amplituner jest wyposażony w funkcję Bluetooth, która pozwala cieszyć się bezprzewodowym odtwarzaniem muzyki z smartfonów i innych urządzeń. Kompresor muzyki Compresses Music Enhancer firmy Yamaha został zoptymalizowany pod kątem transmisji dźwięku, aby odtwarzać muzykę wysokiej jakości podczas odtwarzania bezprzewodowego.
Wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu


Amplituner wyposażony jest w wejście Phono. Umożliwia podłączenie gramofonu i słuchanie ulubionej muzyki z kolekcji płyt winylowych.
Złącza HDMI 


Amplituner wyposażony został w złacza HDMI (2 wejścia HDMI, 6 wejść HDMI), które umożliwiają podłączenie i łatwiejszą obsługę kilku urządzeń jednocześnie.


Zastosowane technologie

Deep Colour Deep Colour

Pure Direct Pure Direct

X.v. colour X.v. colour

YPAO YPAO

Dolby Digital Plus Dolby Digital Plus

Dolby ProLogic IIx Dolby ProLogic IIx

Dolby TrueHD Dolby TrueHD

DTS HD Master Audio DTS HD Master Audio

DTS-HD DTS-HD

MusicCast MusicCast

AirPlay AirPlay

DLNA DLNA

Pure Direct Pure Direct

SCENE SCENE

USB USB

Virtual Cinema DSP Virtual Cinema DSP

YPAO YPAO

Zone2 Zone2

Bluetooth Bluetooth

HDMI HDMI

USB USB

Techniczne

Typ urządzenia

Amplituner kina domowego

Ilość kanałów

System 7.2

Moc wyjściowa (1 kanał)

160 W (8 om)

Moc wyjściowa (2 kanały)

95 W (8 om)

Przetwornik C/A audio

Burr Brown, 192 kHz/24 bity

Zastosowane technologie

Compressed Music Enhancer Deep Colour Pure Direct X.v. colour YPAO YPAO R.S.C. 24Hz Refresh Rate

Programy i dekodery

Dekodery dźwięku

Dolby Digital Plus Dolby ProLogic IIx Dolby TrueHD DTS HD Master Audio DTS-HD

Programy DSP

17 programów

Funkcje

Tryb Direct

TAK

Korektor dźwięku

TAK

Wybór głośników

TAK

Obsługiwane formaty plików

AAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV

Funkcje audio

Odtwarzanie plików audio: MP3, AAC, FLAC, WAV,AIFF, Apple Lossless, DSD

Funkcje video

Przepustowość 4K 60p 4:4:4, Skalowanie wideo do 1080p / 4K, 3D Ready

Funkcje sieciowe

Radio internetowe, AirPlay, AV Controller JUKE, MusicCast Pandora, Spotify

Zastosowane technologie

AirPlay Audio Delay Compressed Music Enhancer Dialogue Level Adjustment, Dialogue Lift DLNA LipSync, Pure Direct SCENE Tryb Eco USB Virtual Cinema DSP YPAO Zone2

Tuner

Tuner

AM/FM, Internetowe, Tuner z RDS

Ilość stacji

40

Złącza

HDMI (wejścia/wyjścia)

2 wejścia HDMI, 6 wejść HDMI

USB

2.0

Wi-Fi

Tak

Wejście Ethernet/LAN

Tak

Optyczne (wejścia/wyjścia)

2/0

Koaksjalne (wejścia/wyjścia)

2/0

Rodzaje złącz A/V

1 wyjście component, 1 wyjście composite, 2 wejścia component, 4 wejścia analogowe, 4 wejścia composite

Wyjście subwoofera

2

Wejście gramofonowe

TAK

Wyjście słuchawkowe

TAK

Panel przedni

Złącze HDMI, Złącze mikrofonowe, Złącze słuchawek, Złącze USB

Ilość gniazd sieciowych (220V)

1

Pozostałe złącza

Wejście anteny AM, Wejście anteny FM

Zastosowane technologie

Audio return channel Bi-amplifikacja Bluetooth Ethernet HDCP 2.2 HDMI USB

Inne

Automatyczny tryb czuwania

Fizyczne

Wysokość [mm]

171

Szerokość [mm]

435

Głębokość [mm]

379

Waga [kg]

10.6

Ogólne

Producent

Yamaha

Wyświetlacz

TAK

Pilot

TAK

Pobór mocy (czuwanie) [W]

0.1

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Antena AM/FM, Baterie do pilota, Pilot

Okres gwarancji

24 miesiące, 36 miesięcy po zarejstrowaniu produktu

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Amplituner YAMAHA RX-V779 Czarny ×
Amplituner YAMAHA RX-V779 Czarny
Amplituner YAMAHA RX-V779 Czarny
Amplituner YAMAHA RX-V779 Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]