Bateria DURACELL Turbo Max 9V

nr kat.: 1289198 DURACELL

Key Visual

  • Nasza najdłużej działająca bateria 9V*

  • Powercheck™

  • Duralock

  • Wydajność urządzeń

Features and Benefits

Odkryj produkty Duracell Turbo Max

Duracell Turbo Max 9V to nasza najdłużej działająca bateria alkaliczna dla Twoich urządzeń*. Duracell Turbo Max gwarantuje niezawodną pracę i długą żywotność wielu różnych urządzeń codziennego użytku. Baterie Duracell Turbo Max wykorzystują unikalną technologię Powercheck™, która pozwala sprawdzać ich stan: opakowanie baterii wyposażone jest w praktyczny tester naładowania wskazujący, ile energii pozostało w Duracell 9V.

*Ich średni czas pracy potwierdzają testy wg normy dot. czujnika dymu 2015 IEC; wyniki mogą się różnić się w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.
Nasza najdłużej działająca bateria 9V*
*Ich średni czas pracy potwierdzają testy wg normy dot. czujnika dymu 2015 IEC; wyniki mogą się różnić się w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.
Powercheck™

Technologia Powercheck™ umożliwia sprawdzanie poziomu energii w baterii. Dzięki niej unikniesz niepotrzebnych przestojów w pracy i będziesz mógł wykorzystać baterie niedziałające już w urządzeniach bardziej energochłonnych do zasilania urządzeń o niskim poborze mocy (trzymaj baterie razem i nie wkładaj ich z nowymi bateriami w drugim urządzeniu ). Opakowanie baterii wyposażone jest w praktyczny tester naładowania wskazujący, ile energii pozostało w Duracell 9V.

Duralock

Technologia Duralock pozwala zachować moc nieużywanych baterii Duracell nawet przez 5 lat, o ile przechowuje się je w temperaturze otoczenia.

Wydajność urządzeń

Dzięki bateriom Duracell Turbo Max Twoja latarka świeci dłużej i jaśniej*.

*W porównaniu z bateriami wiodących konkurentów; testy z użyciem latarki Ledlenser M5 wg normy ANSI/NEMA FL1. Wyniki mogą się różnić się w zależności od urządzenia  i sposobu eksploatacji.
NACIŚNIJ KROPKI,
ABY SPRAWDZIĆ STAN BATERII

Obejrzyj materiał wideo

Zobacz najdłużej działającą baterię w akcji! Sprawdź wielkie możliwości produktów Duracell Turbo Max i korzystaj z baterii, na której zawsze możesz polegać.

Frequently Asked Questions

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest najbardziej wydajna bateria alkaliczna w ofercie Duracell?Duracell Turbo Max to nasza najdłużej działająca bateria alkaliczna do wszystkich urządzeń.
  • Czy produkty Duracell Turbo Max nadal wykorzystują technologię Powercheck?Tak, każda bateria Duracell Turbo Max wykorzystuje technologię Powercheck™, z wyjątkiem baterii 9 V. Powercheck™ to zintegrowany tester, który pozwala sprawdzić stan baterii.
  • Czy baterie alkaliczne można ponowanie ładować?Tylko specjalne akumulatorki mogą być ponownie ładowane. Próby ponownego naładowania baterii, które nie posiadają tej funkcjonalności mogą doprowadzić do wycieku z baterii lub jej pęknięcia. Polecamy akumulatorki Duracell Recharge lub Turbo. Można je ładować setki razy za pomocą naszych ładowarek.
  • Jak utylizować baterie?Wszystkie baterie powinny być poddawane recyklingowi. Baterii nie powinno się wyrzucać razem z odpadami domowymi, ale zostawiać w punktach zbiórki baterii.
Charakterystyka

Typ

Bateria

Napięcie [V]

9

Rodzaj

Alkaliczna

Dodatkowe funkcje

Powercheck

Fizyczne

Symbol

MN1604, PP3, 6F22, 6LR61, 6R61, 9V Block, 1604A

Wysokość [mm]

48

Szerokość [mm]

25

Głębokość [mm]

15

Ogólne

Producent

Duracell

Linia

Turbo Max

Opakowanie

1 sztuka

Cena dotyczy

Opakowania

Okres przechowywania

10 lat

Aktualności

Więcej

Bateria DURACELL Turbo Max 9V
Bateria DURACELL Turbo Max 9V ×
Bateria DURACELL Turbo Max 9V
Bateria DURACELL Turbo Max 9V
Bateria DURACELL Turbo Max 9V
Bateria DURACELL Turbo Max 9V
Bateria DURACELL Turbo Max 9V

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]