Nawigacja rowerowa GPS (5)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
  789
  ,-

  19,91 x 52   rat

  Raty online

  i 6 m-cy nie płacisz

  Dostępny
  Wysyłamy w 24h
  789
  ,-

  19,91 x 52   rat

  Raty online

  i 6 m-cy nie płacisz

  Dostępny
  Wysyłamy w 24h
   Dostępny
   Wysyłamy w 24h
   Dostępny
   Wysyłamy w 24h
    Dostępny
    Wysyłamy w 24h
    Dostępny
    Wysyłamy w 24h
     Dostępny
     Wysyłamy w 24h
     Dostępny
     Wysyłamy w 24h
      Dostępny
      Wysyłamy w 24h
      Dostępny
      Wysyłamy w 24h

      Wyświetlono 0 z 0 produktów.

      Pokaż więcej produktów

      Nawigacja rowerowa – dla sportowców i łowców przygód

       

      W ostatnich latach możemy obserwować znaczny wzrost popularności kolarstwa i turystyki rowerowej. W kraju i na świecie powstają nowe trasy, miasta przecina gęsta sieć dróg rowerowych, a po gładkich, podmiejskich asfaltach, w kierunku zachodzącego słońca, mkną trenujący do najbliższego wyścigu amatorzy. Sprzęt, który jeszcze kilka lat temu przeznaczony był dla profesjonalistów, dziś jest już w zasięgu niemal każdego. Dotyczy to nie tylko samych rowerów czy elementów odzieży, ale również akcesoriów elektronicznych. 


      Nawigacja rowerowa – najważniejsze funkcje


      Przedstawiane w tej kategorii urządzenia różnią się swoją funkcją. Część z nich to typowe komputery rowerowe. Ich zadaniem jest wsparcie techniczne treningu: pomiar kadencji, mocy czy tętna kolarza. Inne służą turystom podczas długich wypraw w odległe miejsca lub podczas weekendowych wycieczek. Te urządzenia mogą z reguły znacznie dłużej pracować na jednym ładowaniu, a większość ich funkcji skupiona jest na wyznaczaniu wygodnych i przejezdnych tras oraz dokładnej nawigacji w terenie. Nawigacja rowerowa to sprzęt uniwersalny i trwały. Raz wybrany gadżet będzie służył przez długie lata. Tym bardziej warto poświęcić dłuższą chwilę na znalezienie odpowiedniego urządzenia. Wybór należy uzależnić od stylu i celu jazdy. Pod uwagę należy wziąć:


      • długość pracy bez ładowania i rodzaj zasilania urządzenia,
      • dostępne funkcje treningowe i nawigacyjne,
      • kompatybilność z zewnętrznymi czujnikami (możliwość podłączenia bezprzewodowo licznika kadencji czy pulsometru).


      Do najpopularniejszych urządzeń na rynku należy zdecydowanie nawigacja rowerowa Garmin. Zaraz za nią plasuje się nawigacja rowerowa Mio, która stanowi jego doskonałą alternatywę. Sprzęty obu marek znajdziesz w naszym sklepie – w najlepszych cenach (a nierzadko także w promocji)!


      Nawigacja rowerowa w MediaMarkt – najlepszy wybór


      Wybierając nasz sklep, masz gwarancję, że kupowany przez Ciebie sprzęt to sprawdzony produkt od solidnego producenta. Produkty w naszej ofercie to starannie wyselekcjonowane urządzenia, które znajdują się tam nie przez przypadek. Produkowana przez markę Garmin nawigacja rowerowa spełnia oczekiwania kolarzy – zawodowców i amatorów – oraz zaawansowanych turystów na całym świecie! Zamów z darmową dostawą do domu i ciesz się nowym sprzętem nawet jutro!