DVD PHILIPS DVP2880/58

nr kat.: 1192906 PHILIPS

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Ostrzejszy, wyraźniejszy obraz
 
 
Wymarzony odtwarzacz o realistycznej jakości obrazu z możliwością odtwarzania niemal wszystkich formatów płyt! Odtwarzacz DVD DVP2880 firmy Philips zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Korzyści:
 
 
  • USB Media Link do odtwarzania multimediów z pamięci flash USB
  • Odtwarzaj płyty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW oraz pliki w formacie DivX, MP3, WMA i JPEG
  • Funkcja zwiększania rozdzielczości do HDMI 1080p
  • Technologia CinemaPlus zapewnia wyraźniejszy i ostrzejszy obraz
  • Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivXUSB Media Link do odtwarzania multimediów z pamięci flash USB


Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający wygodne połączenie komputerów z urządzeniami peryferyjnymi i sprzętem elektronicznym. Dzięki złączu USB Media Link wystarczy tylko podłączyć urządzenie USB, wybrać film, zdjęcia lub muzykę i rozpocząć odtwarzanie.


Technologia CinemaPlus zapewnia wyraźniejszy i ostrzejszy obraz


Podziwiaj niezwykle wyraźne, realistyczne obrazy. Inteligentny algorytm CinemaPlus dokonuje optymalizacji ostrości i trwałości koloru obrazu na podstawie analizy każdego piksela pojedynczej klatki. Efekty są doskonale widoczne – bardziej szczegółowy, niezwykle naturalny i krystalicznie czysty obraz. Wieczory filmowe już nigdy nie będą takie same.

Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivX


Obsługa formatu DivX umożliwia oglądanie w zaciszu własnego salonu filmów zapisanych w tym standardzie i najnowszych hitów z Hollywood pobranych z Internetu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG-4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i wideoklipy, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD, które można potem odtwarzać w odtwarzaczu Blu-ray lub DVD firmy Philips oznaczonym certyfikatem DivX Ultra. Odtwarzacz DivX Ultra łączy w jednym, wygodnym formacie plików możliwość odtwarzania filmów DivX ze znakomitymi funkcjami, takimi jak zintegrowane napisy dialogowe, wiele języków ścieżki dźwiękowej, wiele utworów i rozbudowane menu.
Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p


Funkcja zwiększania rozdzielczości do HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota


Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.
Dopasowanie do ekranu zapewnia optymalne oglądanie filmówNiezależnie od tego, co oglądasz i na jakim telewizorze, funkcja dopasowania do ekranu umożliwia wypełnienie obrazem całego ekranu. Irytujące czarne pasy na górze i na dole ekranu znikają, bez konieczności uciążliwego, ręcznego wprowadzania ustawień. Wystarczy nacisnąć przycisk „Screen Fit” i wybrać format, aby cieszyć się oglądaniem filmów na całym ekranie.

Zastosowane technologie

Dolby Digital Dolby Digital

MP3 MP3

WMA WMA

Progressive Scan Progressive Scan

HDMI HDMI

USB 2.0 USB 2.0

Techniczne

Rodzaj odtwarzanych płyt

CD, CD-DA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, Kodak Picture CD, SVCD, VCD

Obsługiwane formaty plików

AVI, DivX, DivX Ultra, JPEG, MP3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MPG, WMA

System telewizyjny

NTSC/PAL

Dekodery dźwięku

Dolby Digital MP3 PCM WMA

Przetwornik C/A audio

192 kHz/24 bit

Przetwornik C/A wideo

108 MHz/12 bit

Inne

Pobór mocy w trybie gotowości: poniżej 0.5 W, Pobór mocy: poniżej 11 W, Stosunek sygnału do szumu: powyżej 100 dB

Funkcje

Konfiguracja

Blokada rodzicielska, Menu w języku polskim, Menu wyświetlane na ekranie (OSD), Nadzór rodzicielski

Funkcje odtwarzania

Obracanie zdjęć podczas odtwarzania, Pokaz slajdów, Pokaz slajdów z dźwiękiem MP3, Powiększanie zdjęcie, Przerzucanie zdjęć, Zwiększanie rozmiaru wideo

Pilot

TAK

Zastosowane technologie

Progressive Scan

Złącza

Panel przedni

TAK

HDMI

TAK

USB

Tak

Zastosowane technologie

HDMI USB 2.0

Inne

Kompozytowe wyjście wideo (CVBS), Koncentryczne wyjście cyfrowe, Wyjście audio L/P

Fizyczne

Wysokość [mm]

37.5

Szerokość [mm]

270

Głębokość [mm]

201

Waga [kg]

1

Ogólne

Producent

Philips

Linia

2000 Series

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Baterie do pilota, Pilot

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Za taką cenę jest OK. Niestety w menu przy opisach filmów czy muzyki brak polskich liter co zdecydowanie utrudnia życie.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

jako odtwarzacz płyt CD (zakupiony ze względu na awarię odtwarzacza CD w wieży) jest OK, choć zdecydowanie brak wyświetlacza. Pokusiłem się też obejrzeć parę filmów ale proponowane opcje ustawienia proporcji obrazu nie do końca są zadowalające...

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Sprzęt jak narazie (mam go tydzień) działa bez zarzutu. Jedynym mankamentem jest brak wyświetlacza ale i bez niego wszystko sprawdza i ogląda się rewelacyjnie. Gorąco wszystkim polecam.

Więcej opinii

Aktualności

Więcej

DVD PHILIPS DVP2880/58 ×
DVD PHILIPS DVP2880/58
DVD PHILIPS DVP2880/58

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]