MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Głośnik HUAWEI Sound X

nr kat.: 9999801801
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Głośnik HUAWEI Sound X
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły

Opis i specyfikacjaPOBUDŹ SWOJE ZMYSŁY

Huawei połączył siły z Devialet, liderem w świecie audio. Owocem współpracy jest unikatowy HUAWEI Sound X. Głośnik wykorzystuje innowacyjną technologię partnera -Speaker Active Matching (SAM®). Technologia dostosowuje wyjściowy sygnał do charakterystyki urządzenia. Dzięki temu dźwięki – emitowane w najczystszej postaci - są głębokie i pełne szczegółów. Basy uderzają z częstotliwością 40 Hz, a amplituda międzyszczytowa osiąga wartość 20 mm. Dzięki temu nie tylko słyszysz, ale też czujesz wibrującą wokół Ciebie muzykę.  
NIEWIELKI I POTĘŻNY

Opływowy i niewielkich rozmiarów Sound X sprawia niewinne wrażenie. Ale po włączeniu urządzenia w mig zmienisz zdanie. Podwójne niskotonowe głośniki - wykonane z minerałów rzadkich – nawet przy niewielkim poborze mocy generują wibracje o niewyobrażalnej sile, która może zdmuchnąć dźwiękiem wszystko, co jest wokół.  


 

ZAGRAJ NA MAKSA

Sound X nawet po osiągnięciu poziomu 93 decybeli emituje dźwięk w najczystszej postaci. Wiele głośników przy tak dużym ciśnieniem akustycznym traci jakość. Dźwięk traci wiele szczegółów i staje się zniekształcony. Sound X działa inaczej: każdy z symetrycznych podwójnych głośników niskotonowych niweluje wibracje drugiego tłumiąc zniekształcenia nawet przy dużej głośności.
PRZESTRZENNY DŹWIĘK 360°

Głośnik został także wyposażony w sześć głośników wysokotonowych. Każdy został tak zaprojektowany, by zoptymalizować dźwiękowe doznania. Wspomagane autorskim algorytmem Huawei rozlewają się po brzegi w całym pomieszczeniu. Dzięki temu możesz wreszcie poczuć się tak, jakbyś zanurzył się w muzyce.  
SZYBKO I PROSTO DZIĘKI HUAWEI SHARE

Włączasz muzykę na smartfonie lub tablecie, ale chciałbyś poczuć dodatkowe emocje? Skorzystaj z Huawei Share. Rozwiązanie sprawia, że korzystanie z urządzeń staje się jeszcze prostsze, szybsze, bardziej ekscytujące. Wystarczy zbliżyć urządzenie do Sound X. Głośnik automatycznie rozpozna pole dźwiękowe i zacznie emitować dźwięki w najwyższej jakości.  KONTROLUJ GESTAMI

Sound X został wyposażony w specjane czujniki. Za pomocą prostych gestów można wstrzymać i wznowić odtwarzanie muzyki w Sound X. Wystarczy dłoń otworzyć i przykryć nią górnę część głośnika. Zbliżenie ręki na ok. 5 centymetrów wystarczy z kolei, by głośnik wybudzić.
CERTYFIKOWANY DŹWIĘK HI-RES

HUAWEI Sound X z certyfikatem Hi-Res generuje dźwięki pełne niuansów. Dźwięki, które są wolne od zniekształceń. Dźwięki, które pozwalają przenieść się w miejsce, gdzie Twój ulubiony artysta stworzył Twój ulubiony utwór w oryginalnej postaci.
ASCETYCZNY DESIGN

Dzięki eleganckiej konstrukcji, czułym na dotyk przyciskom i gładkiej powierzchni, HUAWEI Sound X jest przyjemny nie tylko dla uszu, ale i dla oczu. Konstrukcja jest wyjątkowa. Odkrywa głośniki niskotonowe. Dzięki temu możesz poczuć i zobaczyć rzeczywistą moc basów. Przyciski są otoczone kolorowymi światłami, które migają zgodnie z wybijanymo rytmem. Harmonijnie. Nastrojowo. Perfekcyjnie.

Zastosowane technologie

Tak Tak

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Głośnik bezprzewodowy

Dedykowany model

Uniwersalny

Dźwięk

Dźwięk 360' stopni Pasmo przenoszenia 40 Hz - 40 kHz, Stosunek sygnału do szumu [dB]: 93, 2 głośniki niskotonowe, 6 głośników szerokopasmowych

Zastosowane technologie

High-Resolution Audio

Inne

Model procesora MediaTek MT8518; 8 GB FLASH; 512 MB pamięci DDR;

Funkcje

Bluetooth

5.0

Funkcje Bluetooth

A2DP HFP

Wi-Fi