MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gramofon PRO-JECT Debut III DC Czarny piano

nr kat.: 1407098
Gramofon PRO-JECT Debut III DC Czarny piano
Gramofon PRO-JECT Debut III DC Czarny piano
Do 70% rabatu

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

PRO-JECT

CECHY I KORZYŚCI

  • Precyzyjny napęd paskowy z silnikiem synchronicznym
  • Elektroniczna kontrola prędkości ze zmianą prędkości 33/45 obr./min. (oraz 78 obr.min.), która działa jak „Speed Box” z najwyższą stabilnością prędkości
  • Ramię 8,6" aluminiowe lub karbonowe w zależności od wersji
  • Talerz akrylowy z filcową matą
  • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM
  • Zamontowana wkładka z ruchomym magnesem OM5e
  • Dostępne w wykończeniach o wysokim połysku (wersja ESPRIT -fortepianowy czarny, czerwony lub biały oraz wersja PIANO - fortepianowy czarny) oraz wersji podstawowej - czarnej matowej
Pro-Ject Debut III

Bestselerowy klasyczny gramofon z zasilaczem DC

Pierwszy gramofon Debut, wprowadzony pod koniec lat 90., był rewolucją dla branży Hi-Fi. Po raz pierwszy po wprowadzeniu CD i zakładanym zaniku zainteresowania płytami winylowymi, na rynku masowym pojawił się produkt analogowy, na który stać było wszystkich melomanów.

Doskonałe źródło analogowe

Debut III (DC) został zaprojektowany tak, aby wyznaczać nowe standardy w tej kategorii - idealnie wpasował się jako analogowe źródło o poszukiwanych funkcjach, zwłaszcza, że zapotrzebowanie na dobre gramofony ze wszystkimi prędkościami nadal rośnie! Takie cechy jak zwiększenie rozmiaru i wagi talerza dla uzyskania jeszcze bardziej płynnego ruchu obrotowego pozwoliły na poprawę ogólnej jakości dźwięku, która w efekcie jest bardzo wysoka.

Pro-Ject Debut III
Pro-Ject Debut III

Wysokiej klasy napęd paskowy

Napęd paskowego z cichym silnikiem prądu przemiennego z efektywnym odsprzęganiem silnika (z wykorzystaniem TPE), generator prądu przemiennego zasilany prądem stałym o ultra precyzyjnej częstotliwości zapewniają najwyższą stabilność prędkości.

Speed Box

Dzięki elektronicznej zmianie prędkości („Speed Box”) i możliwości odtwarzania winyli z prędkością 78 obr./min. uzyskano najwyższą wygodę użytkowania. Do tego wystarczy prosta wymiana igły na OM78 (opcja) i zamiana większą średnicę koła pasowego.

Pro-Ject Debut III

O marce Pro-Ject Audio Systems

Pro-Ject został założony w 1991 r., w czasach intensywnego rozwoju odtwarzaczy CD, z misją tworzenia urządzeń analogowych oferujących najlepsze możliwe wrażenia z odtwarzania muzyki i za rozsądną cenę. W czasach, gdy cyfrowe media audio bardzo szybko rosły w siłę, a winyl został uznany za przestarzały i martwy, założyciel firmy, Heinz Lichtenegger wierzył w prosty, ale najlepszy sposób na cieszenie się muzyką – za pomocą gramofonów.

Celem Pro-ject jest przyciągnięcie jak największej liczby osób do wspaniałego hobby, jakim jest dźwięk HiFi i dostarczenie prawdziwego dźwięku stereo w sposób najbardziej przystępny dla słuchaczy. Chcemy dać klientom prawo wyboru tego, czego potrzebują, bez przeładowania naszych produktów niepotrzebnymi funkcjami, ale jednocześnie zapewniając nienaganną jakość i wartość.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane ręcznie w Europie. Używamy tylko najlepszych komponentów, a dzięki najnowocześniejszym technologiom i maszynom jesteśmy w stanie tworzyć atrakcyjne wizualnie produkty, nie tracąc z oczu najdrobniejszych szczegółów.

Nasze gramofony produkujemy w Czechach całkowicie od podstaw, a na Słowacji produkujemy mikroukładowe komponenty audio wysokiej klasy. Ścisła czteroetapowa kontrola jakości zapewnia, że ​​wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem. Jesteśmy dumni z produktów, które mają długotrwałą wartość i dają naszym klientom satysfakcję ze wszystkich potrzeb audio.

Dziś wysyłamy produkty do ponad 80 krajów na całym świecie i chętnie dzielimy się naszą pasją z każdym klientem.

Techniczne

Sterowanie

Manualne

Typ napędu

Napęd paskowy

Regulacja obrotów

33 1/3, 45, 78

Typ ramienia

Proste

Wbudowany przedwzmacniacz

TAK

Funkcje

Źródła dźwięku

Płyta winylowa

Fizyczne

Wysokość [mm]

118

Szerokość [mm]

415

Głębokość [mm]

320

Waga [kg]

5.5

Inne

Pobór mocy 2W

Ogólne

Producent

Pro-Ject

Kolor

Czarny-piano

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera