MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gramofon PRO-JECT Primary E Phono Czarny

nr kat.: 1407096
Gramofon PRO-JECT Primary E Phono Czarny
Gramofon PRO-JECT Primary E Phono Czarny
Promocja Cenowe Roztopy

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

PRO-JECT

CECHY I KORZYŚCI

 • Napęd paskowy z silnikiem synchronicznym
 • Wysoka jakość wkładki Ortofon
 • Nóżki pochłaniające wibracje
 • Całkowity brak zwykłego plastiku
 • Precyzyjnie wycięte ze specjalnych kompozytów chassis
 • Bardzo precyzyjne i lekkie aluminiowe ramię
 • Szafirowe łożysko ramienia
 • Pozłacane terminale połączeniowe
 • Tuleja z brązu ze stali nierdzewnej
 • Elegancka pokrywa z regulowanymi zawiasami
 • Pasek silikonowy o optymalnym tłumieniu
 • Ręcznie wykonany w Europie
Pro-Ject Primary E

Prawdziwy gramofon stereo HiFi!

Dzięki inteligentnej konstrukcji ramienia udało nam się połączyć czystą jakość dźwięku z prostą konfiguracją. Nasz projekt Plug & Play ze wstępnie ustawioną siłą śledzenia i antypoślizgowym oszczędził nam koszty i jest niezwykle wydajny w obsłudze dla naszych klientów.

Bez plastiku. Bez zbędnych dodatków.

Przeciwnie, lekkie i aluminiowe ramię o niskim współczynniku tarcia jest zoptyma- lizowane dla serii Ortofon OM i wydobędzie jego maksymalny potencjał.

Pro-Ject Primary E
Pro-Ject Primary E

Znacznie więcej dźwięku.

Dzięki inteligentnej konstrukcji i bez zbędnych funkcji udało nam się utrzymać atrakcyjną cenę, mimo że gramofon został wykonany ręcznie w Europie. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość dźwięku!

O marce Pro-Ject Audio Systems

Pro-Ject został założony w 1991 r., w czasach intensywnego rozwoju odtwarzaczy CD, z misją tworzenia urządzeń analogowych oferujących najlepsze możliwe wrażenia z odtwarzania muzyki i za rozsądną cenę. W czasach, gdy cyfrowe media audio bardzo szybko rosły w siłę, a winyl został uznany za przestarzały i martwy, założyciel firmy, Heinz Lichtenegger wierzył w prosty, ale najlepszy sposób na cieszenie się muzyką – za pomocą gramofonów.

Celem Pro-ject jest przyciągnięcie jak największej liczby osób do wspaniałego hobby, jakim jest dźwięk HiFi i dostarczenie prawdziwego dźwięku stereo w sposób najbardziej przystępny dla słuchaczy. Chcemy dać klientom prawo wyboru tego, czego potrzebują, bez przeładowania naszych produktów niepotrzebnymi funkcjami, ale jednocześnie zapewniając nienaganną jakość i wartość.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane ręcznie w Europie. Używamy tylko najlepszych komponentów, a dzięki najnowocześniejszym technologiom i maszynom jesteśmy w stanie tworzyć atrakcyjne wizualnie produkty, nie tracąc z oczu najdrobniejszych szczegółów.

Nasze gramofony produkujemy w Czechach całkowicie od podstaw, a na Słowacji produkujemy mikroukładowe komponenty audio wysokiej klasy. Ścisła czteroetapowa kontrola jakości zapewnia, że ​​wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem. Jesteśmy dumni z produktów, które mają długotrwałą wartość i dają naszym klientom satysfakcję ze wszystkich potrzeb audio.

Dziś wysyłamy produkty do ponad 80 krajów na całym świecie i chętnie dzielimy się naszą pasją z każdym klientem.