Porównywarka (0)
PLN

Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 3 m

nr kat.: 1266443
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 3 m
Kabel AVINITY HDMI - HDMI Pozłacany 3 m

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
54,80
51,80

Opis i specyfikacja

127002 Avinity "KABEL HDMI - HDMI 3M"

Avinity "KABEL HDMI - HDMI 3M"

Kabel HDMI™ klasy Premium zapewniający perfekcyjny obraz w rozdzielczości 4K UHD.

Perfekcyjny obraz i dźwięk

Kabel zapewnia szybki przesył obrazu o wysokiej rozdzielczości 4K UHD (4096 x 2160) i obsługuje Color i Deep Color. Dzięki technologii HDR kontrast, głębia kolorów, jasność i ostrość są zoptymalizowane, aby zapewnić Ci doskonałe wrażenia wizualne. Kabel posiada wbudowany kanał do transferu danych z szybkością do 10,2Gbps. Transfer 3D jest możliwy dzięki zwiększonej szerokości pasma. Kabel zapewnia też sprzężenie zwrotne sygnału audio (ARC) i obsługuje popularne formaty audio: Dolby®, DTS™.

Niezawodna transmisja

Kabel zapewnia szybką transmisję danych aż do 10,2Gbps dla obrazu i dźwięku. Kabel obsługuje też połączenia sieciowe poprzez HDMI™, aby ograniczyć niezbędne okablowaniem sprzętu RTV.

Wysoka jakość wykonania

Kabel został wykonany z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Jest on wyprodukowany zgodnie z wytycznymi specyfikacji HDMI TM. Pozłacana wtyczka dzięki niskiej rezystancji przejściowej zapewnia niezawodną transmisję sygnałów, a przewód wewnętrzny wykonany z miedzi gwarantuje doskonały transfer danych.

Dane techniczne:

  • Szybkość transmisji: do 10,2Gbps
  • Maksymalna rozdzielczość : 4096 x 2160
  • Przepustowość: 340 MHz
  • Długość 3 m
  • Dodatkowa funkcja: HDTV-suitable, 3D Transmission, HDMI™ Ethernet Chanel (HEC)
  • Audio Return Channel (ARC)
  • 2 lata gwarancji

Korzyści dla Ciebie:

  • Dobra rozdzielczość obrazu
  • Szybki i płynny transfer danych
  • Wysoka jakość wykonania i duży zasięg, dzięki długości 3 m

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem oraz dystrybutorem akcesoriów i wszelkiego rodzaju elektroniki użytkowej. Działamy w wielu technologicznych dziedzinach, pilnie śledzimy trendy technologiczne i już od prawie wieku tworzymy rozwiązania, upraszczające nasze codzienne życie.

Sprzęt od marki Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są wyśrubowanym testom przez nasz specjalistyczny wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Dysponują wszelkimi niezbędnymi pod względem prawnym certyfikatami, dopuszczającymi je do handlu w Polsce, jak chociażby CE i TÜV. W efekcie wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla naszych klientów.

Myślisz poważnie o jakościowych akcesoriach? W takim razie rozważ produkty z logotypem Hama. Bez względu na to, jakim urządzeniem na co dzień się posługujesz, na pewno mamy do niego właściwe funkcjonalne uzupełnienie.

Zastosowane technologie

Deep Colour Deep Colour

Techniczne

Przekazywany sygnał