Porównywarka (0)
PLN

Kabel HAMA HDMI - HDMI Gold 3 m

nr kat.: 1228088

Promocja

Kabel HAMA HDMI - HDMI Gold 3 m
Kabel HAMA HDMI - HDMI Gold 3 m
Pogoda na wyprzedaż

Opis i specyfikacja

Kabel HDMI - HDMI o długości 3 m. Wysokiej jakości kabel do połączeń fullHD (4096 x 2160). Rozpoznawanie typu odtwarzacza przez ACE (Automatic Content Enhancement). Pozłacane wtyki.


HDMI - najlepsza jakość obrazu i dźwięku


Przy połączeniu telewizora z urządzeniami wideo najczęściej korzysta się ze złączy HDMI. 

HDMI umożliwia przesłanie cyfrowych sygnałów audio-video i danych sterujących za pomocą jednego kabla czyli łącza High Definition Multimedia Inerface (HDMI). Szybki rozwój wprowadza nowe wersje złącza o nowych parametrach. Typowy kabel jest zakończony wtykiem 19 stykowym. W urządzeniach połączonych kablem HDMI występuje zestaw kluczy szyfrujących i dekodujących dane do transmisji dnych.

Sygnały wideo i audio przesyłane przez HDMI zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku, wykorzystywany przy telewizorach, odtwarzaczach Blu-ray, konsolach do gier, kamerach, odtwarzaczach DVD oraz laptopach czy projektorach.Specyfikacje i porównanie parametrów w zależności od wersji

Co ze starymi urządzeniami ze złączem HDMI?


Warto pamiętać, że standard HDMI jest kompatybilny wstecz, dzięki temu kable w wersji np 2.0 mogą być też używane do podłączenia sprzętu który obsługuje starszą wersję standardu HDMI. 

Techniczne

Producent

Hama

Przekazywany sygnał

Audio-video

Rodzaj kabla

HDMI - HDMI

Opinie

Kabel HAMA HDMI - HDMI Gold 3 m ×
Kabel HAMA HDMI - HDMI Gold 3 m

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy