MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 15898

Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny

nr kat.: 1318641 BOSE
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny
Kabel HAMA HDMI-HDMI 3m
Kabel HAMA Toslink 1.5m -w
Kabel HAMA Jack 3.5 - 2xCinch 2m
Kup zestaw
Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny
Kabel OK. OZB-1000 HDMI - HDMI 1.3m
Kup zestaw
Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny
Listwa BRENNENSTUHL Ecolor 5GN 1,5 M Czarny
Kabel OK. OZB-1000 HDMI - HDMI 1.3m
Kup zestaw
Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Krzywizna jednostki z polerowanego szkła wyróżnia się niepowtarzalnym stylem. Jednak szykowny wygląd to nie wszystko. Jednostka centralna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby technologiczne: łączność Bluetooth® i Wi-Fi®, by bezprzewodowo przesyłać muzykę, zgodność z sygnałem wideo w rozdzielczości 4K, sześć wejść HDMI™ i wiele innych. Steruje się nią przy użyciu pilota uniwersalnego. SoundTouch, największa zaleta systemu Lifestyle, rozwija się razem z tobą. Gdy masz już jeden system SoundTouch, możesz zawsze dodać kolejne. Wszystkie ze sobą współpracują. Przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia nie musisz rezygnować z ulubionej muzyki. Bezpłatna aplikacja SoundTouch zapewnia większą kontrolę nad systemem Lifestyle — i każdym innym produktem SoundTouch — z poziomu smartfonu lub tabletu. Za jej pośrednictwem możesz wyszukiwać utwory i kontrolować muzykę w całym domu. Rozpocznij natychmiast strumieniowe przesyłanie lub użyj aplikacji do personalizacji zaprogramowanych ustawień przy użyciu ulubionej muzyki i stacji. Możesz też skorzystać z diody SoundTouch LED pilota uniwersalnego, aby sprawdzić, jakie piosenki są właśnie odtwarzane. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza, gdy przełączasz się bezpośrednio z filmu na muzykę.Technologia Unify pozwala na przeprowadzenie konfiguracji systemu i podłączenie urządzenia do źródeł dźwięku bez problemów dzięki wyświetlanym na ekranie komunikatom. Martwisz się uzyskaniem odpowiedniej jakości dźwięku w swoim pokoju? Niepotrzebnie. System kalibracji dźwięku ADAPTiQ pozwala dostosować głośniki do charakterystyki pomieszczenia i przedmiotów, które się w nim znajdują. Podczas odtwarzania uzyskujesz więc najlepszą możliwą jakość dźwięku. Tylne głośniki i moduł basowy łączą się z systemem bezprzewodowo, co ułatwia ich rozmieszczenie.

Zastosowane technologie

Dolby Digital Dolby Digital

Dolby Digital Plus Dolby Digital Plus

Dolby TrueHD Dolby TrueHD

DTS DTS

ADAPTiQ ADAPTiQ

Bluetooth Bluetooth

Techniczne

Rodzaj

Wzmacniacz + głośniki

Dekodery dźwięku

Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby TrueHD DTS

Zastosowane technologie

ADAPTiQ NFC, SoundTouch

Głośniki

Ilość głośników

5

Głośniki składowe

Głośnik basowy, Głośnik centralny, 2 głośniki przednie, 2 głośniki surround

Głośniki surround

Bezprzewodowe

Głośnik basowy

Bezprzewodowy moduł Acoustimass

Funkcje

Funkcje video

Obsługa sześciu źródeł sygnału wideo 4K/60 (HDMI 2.0/HDCP 2.2)

Funkcje sieciowe

Strumieniowe przesyłanie dźwięku

Tuner

Radio

Internetowe

Złącza

Panel przedni

Złącze HDMI, Złącze słuchawkowe/mikrofonowe (do kalibracji)

HDMI (wejścia/wyjścia)

5/1

USB

Do aktualizacji oprogramowania

Wi-Fi

Tak

Wejście Ethernet/LAN

Tak

Wejście/wyjście A/V

2 x analogowe wejście audio (RCA)

Optyczne (wejście/wyjście )

2/0

Koaksjalne (wejście/wyjście)

2/0

Wyjście słuchawkowe

TAK

Zastosowane technologie

ARC (Audio Return Channel), Bluetooth HDCP 2.2, HDMI 2.0

Inne

1 port wzmacniacza podczerwieni; 1 port danych; 1 gniazdo 3,5 mm do modułu Acoustimass

Fizyczne

Wysokość (Jednostka główna) [mm]

258

Szerokość (Jednostka główna) [mm]

405.9

Głębokość (Jednostka główna) [mm]

65

Wymiary głośników

Głośnik Jewel Cube (szer. x wys. x gł.): 6.52 cm x 15.83 cm x 6.58 cm; Głośnik centralny Jewel Cube (szer. x wys. x gł.): 15.37 cm x 6.76 cm x 6.53 cm; Moduł Acoustimass (szer. x wys. x gł.): 30.5 cm x 38.1 cm x 30.5 cm

Waga głośników

Głośnik Jawel Cube: 0.46kg; Głośnik centralny Jawel Cube: 0.47kg; Moduł Acoustimass: 13.6kg

Ogólne

Producent

Bose

Linia

Lifestyle

Kolor

Czarny

Kolor głośników

Czarny

Załączone wyposażenie

Baterie, Emiter podczerwieni, Kabel HDMI, Pilot, Przewody głośnikowe, Śrubokręt, System kalibracji dźwięku ADAPTiQ, Zasilacz jednostki sterującej, 2 odbiorniki bezprzewodowe, 4 przewody zasilające, 5 adapterów AC-2

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Adam

Kino domowe BOSE Lifestyle 600 Czarny

Bezprzewodowy subwoofer o potężnym basie.

Nie ulega wątpliwości, że podczas oglądania filmów i słuchania muzyki chcę słyszeć donośne brzmienie basów jednak nie za cenę konieczności korzystania z wielkiego urządzenia. Najnowszy, wykonany w szklanym wykończeniu, bezprzewodowy subwoofer Acoustimass, nie tylko zapewnia wysoką jakość dźwięku, ale też prezentuje się znakomicie. Najlepszą w tej klasie jakość dźwięku dla głośników tego rozmiaru zapewnia mocny przetwornik i technologia QuietPort.
Po prostu mniej wysiłku, a więcej muzyki. Wszyscy, którzy mieli wcześniej styczność z zestawami kina domowego BOSE Lifestyle 600 wiedzą, że poza jakością muzyki amerykańska firma ogromną uwagę przykłada do prostoty użytkowania. Oczywiście zapewnia on doskonałą jakość dźwięku kina domowego, tak pożądaną podczas oglądania filmów, telewizji i wydarzeń sportowych. Jednak jeśli chodzi o muzykę, nie muszę martwić się wyborem najlepszej technologii, mogę słuchać wszystkiego, o czym tylko marzę. System umożliwia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z telefonu lub tabletu z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Mogę też podłączyć system do sieci Wi-Fi, aby odtwarzać muzykę w domu bez konieczności korzystania z telefonu.
Jeśli zaś chodzi o aplikację SoundTouch - technologia multiroom zaimplementowana w urządzeniach Bose Lifestyle, rozwija się i rośnie razem ze mną . Gdy mam już jeden system SoundTouch, czy to zestaw kina Lifestyle, czy pojedyńczy głośnik czy wzmacniacz strefowy, mogę zawsze dodać kolejne. Wszystkie ze sobą współpracują. Przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia nie muszę rezygnować z ulubionej muzyki. Bezpłatna aplikacja SoundTouch zapewnia większą kontrolę nad systemem Lifestyle i każdym innym produktem SoundTouch z poziomu smartfonu lub tabletu. Za jej pośrednictwem mogę wyszukiwać utwory i kontrolować muzykę w całym domu. Mogę rozpocząć natychmiast strumieniowe przesyłanie lub użyć aplikacji do personalizacji zaprogramowanych ustawień przy użyciu ulubionej muzyki i stacji czy też skorzystać z diody SoundTouch LED pilota uniwersalnego, aby sprawdzić, jakie piosenki są właśnie odtwarzane. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza, gdy przełączam się bezpośrednio z filmu na muzykę. Słucham muzyki z całego świata korzystając z serwisów Spotify czy Deaser.
Przekonałem się, jak dobrze brzmią moje ulubione utwory dzięki głośnikowi BOSE Lifestyle 600 i aplikacji SoundTouch. Technologia SoundTouch umożliwia przejęcie całkowitej kontroli nad odtwarzaniem muzyki za pomocą smartfona lub tabletu. Korzystam z popularnych usług muzycznych, takich jak Spotify lub Deezer, słucham stacji radiowych w internecie i utworów zapisanych w bibliotece muzycznej. Mogę skonfigurować zaprogramowane ustawienia, by uzyskać dostęp do ulubionej muzyki pod jednym przyciskiem i możliwość sterowania funkcjami jednego lub kilku głośników SoundTouch w całym domu. Rewelacja!
Technologia Unity prowadzi przez konfigurację za pomocą wiadomości ekranowych ze wskazówkami. System kalibracji dźwięku ADAPTiQ pozwala dostosować głośniki do charakterystyki pomieszczenia i przedmiotów, które się w nim znajdują. Podczas odtwarzania uzy