Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb

nr kat.: 1361224 YAMAHA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Zestaw kina domowego na który składają się amplituner AV Yamaha RX-V683 oraz zestaw głośników Indiana Line Tesi 561/761/241. Yamaha MusicCast RX-V683 to 7.2-kanałowy amplituner AV z technologią MusicCast, która pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku pomiędzy domowymi urządzeniami audio. Ponadto model ten obsługuje najnowsze formaty dźwięku wielokanałowego, Dolby Atmos® oraz DTS:X™, i wyposażony jest w wejście Phono oraz gniazdo HDMI na przednim panelu.


Korzyści:

  • MusicCast – dzięki autorskiej technologii MusicCast możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk z amplitunera (i podłączonych urządzeń np. telewizora lub odtwarzacza CD)
  • Bluetooth® Output do wygodnego strumieniowania muzyki do innych urządzeń Bluetooth
  • Funkcje sieciowe – serwisy strumieniowe (Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, Airplay – odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze swojego smartfona lub tabletu
  • Odtwarzanie plików hi-res (DSD, FLAC, WAV, AIF,  Apple Lossless ) i odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
MusicCast – twoja muzyka bezprzewodowo w całym domu


Yamaha MusicCast to rewolucyjny system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku  pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą poprzez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy łatwa w użytkowaniu aplikacja MusicCast Controller. Teraz, bez potrzeby wertowania instrukcji obsługi, w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach. Ponadto każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, lub stworzyć grupę, aby to samo nagranie było odtwarzane w kilku pomieszczeniach.

Dolby Atmos - Poczuj każdy wymiar


Nowy świat dźwięków dzięki Dolby Atmos® - niezwykłe doświadczenie z urzekającym, wielowymiarowym dźwiękiem, które wypełnia pokój z niezwykłym bogactwem i głębokością. Muzyka, ludzie i rzeczy żyją w zapierających dech w piersiach szczegółach. Oglądaj najnowsze filmy z zachowaniem wrażenia realistycznego dźwięku przestrzennego i poczuciem ruchu w twoim domu - usłyszysz dźwięk przestrzenny o doskonałej charakterystyce, bez poczucia ograniczeń.


DTS: X ™ - prawdziwy dźwięk


W prawdziwym świecie dźwięk jest wokół nas, swobodnie poruszając się w dowolnym kierunku. W tym naturalnym, wielowymiarowym doświadczeniu dźwiękowym zanurzamy się w codziennym życiu. DTS: X sprawia, że dźwięk porusza się wokół ciebie, tak jak w rzeczywistości - bez potrzeby specyficznych głośników lub niestandardowych konfiguracji. Od wielkiego ekranu do domowych teatrów po telefon w kieszeni, DTS: X sprawia, że dźwięk jest prawdziwy. 


Kompatybilność 4K Ultra HD z 4K60p, HDCP2.2


RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb w pełni wspiera najnowsze standardy HDMI. Amplituner może skalować w górę 4K Ultra HD, aby podbić obrazy niższej rozdzielczości, a także obsługuje wideo dla jeszcze bardziej ekscytujących i żywych obrazów, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości wideo 4K. Urządzenie spełnia wymagania standardu ochrony praw autorskich HDCP2.2, niezbędne przy transmisji wideo 4K. Dzięki wejściom i wyjściom zgodnym z HDCP2.2 urządzenie przygotowane jest do przyszłej rozbudowy systemu.
Wbudowane Wi-Fi


Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z domowym routerem bezprzewodowym, co znacznie upraszcza połączenia systemowe, aby cieszyć się sieciowymi usługami audio i muzyki. Jeśli nie ma routera, unikalna funkcja Wi-Fi Direct pozwala nie tylko na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z smartfona lub tabletu ale również sterowanie amplitunerem za pomocą aplikacji AV Controller.


AirPlay - odtwarzanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada


Amplituner AV obsługuje funkcję AirPlay, co oznacza, że obsługuje bezprzewodowe przesyłanie muzyki z iPoda touch®, iPhone'a lub iPada, a także z iTunes na komputerach Mac lub komputerach PC. To ułatwia słuchanie muzyki z urządzeń przenośnych lub komputera w systemie kina domowego. Na ekranie amplitunera wyświetlają się dane, takie jak tytuł utworu, nazwa wykonawcy, a przy części modeli okładka albumu.


Tryb Pure Direct


Pure Direct jest specjalnym trybem amplitunera. Aktywowanie trybu Pure Direct powoduje, że sygnał audio omija regulację barwy niskich i wysokich tonów, balans oraz wzmacniacz buforujący. Dzięki temu można uzyskać lepszą jakość dźwięku, zachowując pełną wydajność sprzętu. Skrócenie toru sygnału sprawia, że dźwięk staje się czystszy i wiernie odtwarza nawet najdelikatniejsze niuanse muzyki. Tryb ten gwarantuje najczystszy możliwy dźwięk, w tym również przekazywany za pośrednictwem wejść HDMI.Miliony utworów z Spotify Connect


Dzięki aplikacji Spotify w smartfonie możesz mieć dostęp do milionów piosenek. Teraz możesz przesyłać te utwory do systemu Yamaha za pomocą Spotify Connect. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki. Co więcej, kiedy słuchasz utworu na smartfonie na zewnątrz i wchodzisz do domu, piosenka natychmiast trafia do amplitunera. Możesz także spersonalizować playlisty i odbierać połączenia telefoniczne podczas słuchania muzyki.


* Aplikacja Spotify i konto premium są wymagane. Odwiedź stronę spotify.com, aby uzyskać więcej informacji.


YPAO - optymalizacja dźwięku


Optymalizacja dźwięku z pomiarem wielopunktowym umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników. System analizuje akustykę pomieszczenia i mierzy różne parametry głośników, a następnie kalibruje je, aby osiągnąć optymalny dźwięk.
Złącza HDMI 


Amplituner wyposażony został w złacza HDMI (wejścia/wyjścia 6/1), które umożliwiają podłączenie i łatwiejszą obsługę kilku urządzeń jednocześnie.


Zastosowane technologie

Dolby Digital Plus Dolby Digital Plus

Dolby ProLogic IIx Dolby ProLogic IIx

Dolby TrueHD Dolby TrueHD

DTS HD Master Audio DTS HD Master Audio

DTS-HD DTS-HD

Bluetooth Bluetooth

Wi-Fi Direct Wi-Fi Direct

Bass Reflex Bass Reflex

Techniczne

Rodzaj

Amplituner + głośniki

Moc całkowita [W]

90 W na kanał (8 ohms, 20 Hz-20 kHz, 0.06% THD, 2-kanały), 150 W na kanał (4 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał), 150 W na kanał (8 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1 kanał)

Liczba kanałów

7.2

Amplituner

Yamaha RX-V683

Głośniki

Indiana Line Tesi 561/761/241

Dekodery dźwięku

CinemaDSP Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby ProLogic IIx Dolby TrueHD DTS HD Master Audio DTS-HD DTS:X

Format odtwarzanych plików

AAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA

Zastosowane technologie

Bluetooth Eco Mode Total Purity Concept Wi-Fi Direct YPAO R.S.C

Głośniki

Ilość głośników

5

Głośniki składowe

Głośnik centralny, 2 głośniki przednie, 2 głośniki surround

Głośniki przednie

System 3-drożny, rekomendowana moc wzmacniacza: 30-150, przetwornik średnio-niskotonowy 160mm, przetwornik niskotonowy 160mm, przetwornik wysokotonowy 26mm, pasmo przenoszenia: 35-22000Hz, skuteczność 92 dB, impedancja 4-8Ω, częstotliwość podziału 180/2800Hz

Głośnik centralny

System 2-drożny, rekomendowana moc wzmacniacza: 30-140, przetwornik średnio-niskotonowy 2x160mm, przetwornik wysokotonowy 26mm, pasmo przenoszenia: 45-22000Hz, skuteczność 93 dB, impedancja 4-8Ω, częstotliwość podziału 2300Hz

Głośniki surround

System 2-drożny, rekomendowana moc wzmacniacza: 30-80, przetwornik średnio-niskotonowy 120mm, przetwornik wysokotonowy 26mm, pasmo przenoszenia: 58-22000Hz, skuteczność 90 dB, impedancja 4-8Ω, częstotliwość podziału 2700Hz

Głośniki technologie

Bass Reflex

Funkcje

Ilość trybów surround

17 programów DSP

3D

Tak

Funkcje audio

Bluetooth Output Dialogue Level Adjustment Dialogue Lift Dwie Strefy Multiroom, Odtwarzanie bez przerw (gapless), Pure Direct

Funkcje video

HDR and BT.2020 Support, Kompatybilność z Dolby Vision i HDR10, Ultra HD Pass-through z HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4)

Funkcje sieciowe

AirPlay, Deezer, DLNA , Kompatybilny z aplikacją sterującą (Smartfon), MusicCast, Napster, Radio internetowe, Spotify, Strumieniowe przesyłanie dźwięku, TIDAL Music Streaming Service

Konfiguracja

Menu wyświetlane na ekranie (OSD)

Tuner

Radio

AM/FM, Internetowe

Ilość stacji

40

RDS

TAK

Złącza

Panel przedni

AUX, Złącze HDMI, Złącze słuchawek, Złącze USB

HDMI (wejścia/wyjścia)

6/1

USB

Tak

Wi-Fi

Tak

Wejście Ethernet/LAN

Tak

Wejście/wyjście A/V

Analogowe wyjście audio RCA (druga strefa), Wejście AUX, Wejście gramofonowe, Wejście komponentowe, Wyjście kompozytowe AV, 2 x analogowe wejście audio (RCA)

Optyczne (wejście/wyjście )

2/0

Koaksjalne (wejście/wyjście)

2/0

Wyjście słuchawkowe

TAK

Zastosowane technologie

HDCP 2.2, HDMI CEC

Fizyczne

Wysokość (Jednostka główna) [mm]

171

Szerokość (Jednostka główna) [mm]

435

Głębokość (Jednostka główna) [mm]

378

Waga (Jednostka główna) [kg]

10

Wymiary głośników

Głośnik przedni (S x W x G) mm: 180 x 890 x 300; Głośnik centralny (S x W x G) mm: 460 x 180 x 240; Głośnik centralny (S x W x G) mm: 140 x 245 x 180

Waga głośników

Głośnik przedni: 13,7kg: Głośnik centralny: 7,3kg; Głośnik centralny: 2,5kg

Ogólne

Producent

Yamaha

Pobór mocy [W]

270

Pobór mocy (czuwanie) [W]

1

Linia

RX-V

Kolor

Czarny

Kolor amplitunera

Czarny

Kolor głośników

Czarny dąb

Załączone wyposażenie

Antena AM, Antena FM, Baterie do pilota, Kabel zasilający, Mikrofon do kalibracji, Pilot

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb ×
Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb
Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb
Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb
Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb
Kino domowe YAMAHA RX-V683 Czarny + Indiana Line Tesi 561/761/241 Czarny dąb

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]