Kino domowe Bose - zestawy (2)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kino domowe Bose – poczuj się jak w kinie


Kino domowe było kiedyś trudnym do spełnienia marzeniem wielu kinomanów i fanów sprzętu audio. Wysoka cena, niewielka dostępność i wiedza o systemach audio, która była niezbędna do skompletowania odpowiedniego zestawu sprawiały, że przywilej posiadania takiego sprzętu spotykał tylko nielicznych. Dziś jest już na szczęście znacznie łatwiej. Amerykańska firma Bose to przedsiębiorstwo z niesamowitą historią. Inżynierowie, projektujący kolejne rozwiązania, całymi garściami czerpią ze świata nauki, a ich laboratoria przypominają te, które wszyscy znamy z popularnych filmów science fiction. Nic więc dziwnego, że kino domowe Bose to sprzęt który nie tylko spełnia swoje przeznaczenie, ale także świetnie wygląda!

 

Zestawy kina domowego Bose


Tworzone przez głośniki Bose kino domowe to gwarancja doskonałego dźwięku i pełnej satysfakcji z filmowych, a nawet muzycznych, seansów. Kino domowe Bose jest projektowane w taki sposób, by przy niewielkim stopniu skomplikowania zapewniało doskonałe parametry dźwiękowe.


Obecnie możemy wyróżnić dwa różne podejścia do tematu kina domowego. Część osób decyduje się na niewielkich rozmiarów soundbary. Mają podłużny kształt, a ich miejsce jest tuż pod telewizorem. Składają się z wielu głośników, imitujących dźwięk przestrzenny. Dostępne są także modele z bezprzewodowym subwooferem oraz dodatkowymi głośnikami (zwanymi satelitami). Druga droga to skompletowanie lub kupienie gotowego, tradycyjnego zestawu audio, którego sercem będzie wzmacniacz lub amplituner i dodatkowe głośniki. Najczęściej jest ich pięć lub siedem (plus głośnik basowy – subwoofer). Niezależnie od Twojego wyboru, kino domowe Bose będzie cieszyć Ciebie, Twoją rodzinę i przyjaciół przez wiele lat. Z całą stanowczością mówimy – wybierając Bose, nie można wybrać źle.

 

Bose – kino domowe i ceny w MediaMarkt


W MediaMarkt kupisz zarówno kompaktowe soundbary, jak i komponenty większego zestawu kina domowego Bose. Ich koszt oscyluje między ok. 1000 a prawie 4000 zł. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz częste promocje. Jeśli nie wiesz, na jakie rozwiązanie postawić, zajrzyj do naszego sklepu stacjonarnego i poproś o poradę jednego ze sprzedawców. Nasi ludzie odpowiedzialni za sprzęt grający znają produkty Bose jak własną kieszeń. To jedne z najlepszych i najczęściej wybieranych produktów. Zakupu możesz dokonać także online z darmową i szybką dostawą pod wybrany adres.