
-
Typ nawigacji
-
Przenośna
-
Źródła informacji
-
GPS
-
Rodzaj ekranu
-
Rozdzielczość: 800 x 480 pixeli, TFT
-
Przekątna ekranu [cal]
-
5
-
Nośnik danych
-
Karta pamięci microSD, Wewnętrzna pamięć
-
Pojemność nośnika
-
4 GB flash
-
Procesor
-
ARM Cortex A7 800MHz
-
Pamięć RAM
-
128 MB
-
System operacyjny
-
Microsoft Win CE6.0
-
Złącza
-
miniUSB
-
Inne
-
Wbudowany głośnik 1W; Roczna aktualizacja map w zestawie
-
Przewodnictwo głosowe
-
TAK
-
Obszar objęty mapą
-
Polska
-
Dostawca map
-
AutoMapa
-
Dodatkowe funkcje
-
Odtwarzacz multimedialny
-
Inne
-
Odtwarzanie plików: WM9, MPEG4, Divx 5.0, 4.0, 3.11, Xvid, MPEG2, AVI, WMA9, MP3, WAV, GIF, JPEG, PNG, BM
-
Rodzaj zasilania
-
Akumulator litowo-jonowy
-
Wysokość [cm]
-
8.43
-
Szerokość [cm]
-
13.37
-
Głębokość [cm]
-
1.07
-
Producent
-
Kolor
-
Czarny
-
Okres gwarancji
-
24 miesiące
-
Miejsce realizacji
-
Autoryzowany serwis producenta
-
Szczegółowe warunki gwarancji
-
Na stronie producenta/importera

Koszt dostawy:
Zmień kod pocztowy
Parabaza
ocena Nawigacji BLOW GPS50V z Automapą PL
Urządzenie znam dopiero od dwóch tygodni i kupiłem je na prezent dla innej osoby. Jeździłem z nim na próbę przez jeden dzień - szybko znajduje sygnał GPS, nie zawiesza się i nie gubi w czasie pracy. Trzeba tylko ręcznie ustawić dużą głośność, bo fabrycznie komunikaty nadawane są cicho i chyba niekoniecznie zmienia się to w czasie wyższej prędkości. Dużym utrudnieniem dla początkujących może być procedura instalacji nowej wersji: trzeba starą wykasować ręcznie, zresetować całość, przywrócić ustawienia fabryczne, a potem dopiero zainstalować program. Po takiej instalacji trzeba jeszcze podać systemowi ścieżkę dostępu i pamiętać o przywróceniu swoich ustawień (np. jasność ekranu). I to wszystko wyłącznie przez synchronizację z komputerem za pomocą kabelka USB, bo system jest wgrany w pamięci wewnętrznej (choć miejsce na kartę jest, można kupić i przenieść). Może przy drugiej aktualizacji będzie prościej, zobaczę.
Przy rejestracji Automapy pojawił się też komunikat, że numer licencji jest już zajęty, musiałem dzwonić do biura obsługi, by go odblokowali.
Chyba wygodny jest uchwyt, pozwala na dużą elastyczność ustawienia monitora. Nie wiem za to, jak sprawuje się, gdy świeci nań pełne słońce.