Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT

nr kat.: 1284840 GARMIN

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność


Nowa generacja nawigacji dla ciężarówek


 • 7-calowy, szklany wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
 • Mapy Europy z bezterminowymi aktualizacjami i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych
 • Usługa Garmin Traffic live przez SmartphoneLink bezpośrednio na Twoim nüvi - gdziekolwiek jesteś!
 • Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek uwzględniające ich rozmiar, masę i ładunek
 • Katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services Directory i punkty szczególne wysoko oceniane przez kierowców ciężarówek
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy i innego rodzajuZobacz więcej, usłysz lepiej


Urządzenie dēzl 770LMT pokazuje informacje na 7-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną.


Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek


Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu oraz ładunku.

Prosty w obsłudze profil ciężarówki umożliwia zmianę parametrów rozmiaru przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Intuicyjne planowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.


Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowychUrządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych Garmin Traffic, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. W usłudze Garmin Traffic mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic zapewnia też szczegółowe informacje o danej sytuacji na drodze, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych² uprawnia do otrzymywania w urządzeniu dēzl 770LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Ponadto komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia dēzl — bez pośrednictwa smartfonu.


Zgodność z Bluetooth®


Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem dēzl 770LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Urządzenie dēzl 770LMT można sparować z zestawem słuchawkowym Bluetooth (do nabycia osobno), aby wykonywać i odbierać zwykłe połączenia, jak również połączenia konferencyjne.


Punkty szczególne i usługi dla ciężarówek


Potrzebujesz pomocy w znalezieniu przydatnych miejsc? Wyszukuj punkty szczególne istotne dla zawodowych kierowców, którym wystawili oni wysokie oceny: od postojów dla ciężarówek i stacji ważenia, aż po parkingi, zakwaterowanie, punkty dostępowe Wi-Fi® i wiele innych.


Potęga głosu


Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy mówić do urządzenia dēzl, a ono odpowiednio zareaguje.


Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania


Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.


Zgodność z aplikacją Smartphone Link


Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dēzl 770LMT a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu, aby udostępniać informacje.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o pogodzie, utrudnieniach w ruchu czy kamerach monitorujących. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości, w tym zaawansowanych danych radarowych o pogodzie i obrazu z kamer monitorujących.


Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania


Zobacz, co dzieje się z tyłu pojazdu podczas cofania, dzięki bezprzewodowej kamerze cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie dēzl 770LMT wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym. Doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście.


Co jest „Przed tobą”


Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

Więcej informacji o drodze


Urządzenie dēzl 770LMT informuje o warunkach i ograniczeniach na drodze przed Tobą, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy, obszarach występowania silnego wiatru, zakazie wjazdu z przyczepami lub zakazie przewozu materiałów niebezpiecznych. Ostrzeżenia informujące o stromych odcinkach drogi umożliwiają odpowiednie dopasowanie biegu. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy różnią się od ogólnych ograniczeń prędkości. Urządzenie dēzl 770LMT zapewnia informacje o znacznikach odległości. Zegar automatycznie zmienia strefę czasową i wyświetla godziny wschodów/zachodów słońca. Urządzenie dēzl 770LMT zapewnia informacje o granicach stanowych i krajowych oraz o szacowanym czasie przybycia do celu podróży.


Dziennik historii usług


Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w dziennik historii usług, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.

W zestawie bezterminowe aktualizacje map


Urządzenie dēzl 770LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dodatkowe informacje pochodzące z serwisu Foursquare®. Serwis Foursquare pozwala korzystać z milionów nowych i popularnych restauracji, sklepów, usług i innych obiektów znajdujących się w okolicy.

Techniczne

Typ nawigacji

Nawigacja przenośna

Źródła informacji

GPS, TMC

Rodzaj ekranu

Dotykowy, Rozdzielczość: 800 x 480 pixeli, TFT

Przekątna ekranu [cal]

7

Nośnik danych

Karta pamięci microSD, Wewnętrzna pamięć

Bluetooth

TAK

Złącza

Micro USB, Wyjście audio

Zastosowane technologie

Garmin Garage MyTrends

Funkcje

Przewodnictwo głosowe

TAK

Obszar objęty mapą

Europa

Dostawca map

City Navigator NT

Funkcje nawigacji

Asystent pasa ruchu, Automatyczne sortowanie wielu celów podróży, Bezpłatne, bezterminowe aktualizacje map Dodawanie lokalizacji użytkownika, Informacje o ograniczeniach prędkości, Nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi, Omijanie autostrad/dróg płatnych, Połączenie ze Smartfonem Tryb samochód ciężarowy, Widok skrzyżowań, Wymowa nazw ulic

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator Li-Ion

Czas pracy na akumulatorze [h]

1

Fizyczne

Wysokość [cm]

12.11

Szerokość [cm]

19.81

Głębokość [cm]

2.55

Waga [g]

438

Ogólne

Producent

Garmin

Linia

Dezl

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB, Odbiornik komunikatów drogowych z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki, Uchwyt samochodowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Testuje po EU jest r...

Testuje po EU jest rewelacja,również komunikaty TMC bardzo dużo przydatnych powiadomień,zobaczymy jak będzie się spisywała z ADR+tunele,napisze za kilka tygodni,co do baterii jest bardzo dobrej jakości ale po godzinie jest już rozładowana,zdaje mi się że to takie podtrzymanie a sprzęt potrzebuje stałego źródła zasilania mi to nie przeszkadza jestem zadowolony.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Porównując do DEZL 5...

Porównując do DEZL 560 którego użytkowałem przez ostatnie 4 lata po prawie całej europie.To jak porównanie Poloneza do Ferrari.Oczywiście piszę tu o prędkości wytyczenia tras w opcji dla ciężarówek. W Dezl560 to totalne nieporozumienie potrafiła na dalsze odległości np;1500 km ,wytyczać nawet pół godziny.Ciekawe że po przełączeniu na opcję sam. osobowego robiła to dużo szybciej.Natomiast Dezl 770 robi to samo w max.1-2 minuty.Reszta menu jest bardzo podobna jak starszym modelu również łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi.Dobry program "Garmin Express"dzięki któremu można przerzucić wszystkie ulubione punkty i trasy z jednego Garmina do drugiego poprzez komputer miałem ich ponad 200.Tylko ta cena trochę zwala z nóg.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

zakupiłem i jestem b...

zakupiłem i jestem bardzo zadowolony od poprzednika dezl 560 godny polecenia GARMIN Dezl770LMT zakup 24.03.2015 a zamówony 23.03

Więcej opinii

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT ×
Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT
Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT
Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT
Nawigacja GARMIN Dezl 770 LMT

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]