Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa

nr kat.: 1263828 GARMIN

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Zaawansowana nawigacja samochodowa GPS

  • 7-calowy wyświetlacz z funkcją zoomu przez rozciąganie
  • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi¹ aktualizacjami oraz z subskrypcją usługi unikania utrudnień drogowych²
  • Usługa Garmin Traffic live przez SmartphoneLink bezpośrednio na Twoim nüvi - gdziekolwiek jesteś!
  • Wyszukuj nowe i popularne restauracje, sklepy i wiele innych miejsc z serwisem Foursquare®
  • Bezprzewodowa technologia Bluetooth® do rozmów przez zestaw głośnomówiący³
  • Nawigacja sterowana głosem zapobiega odrywaniu rąk od kierownicy

Jasny wyświetlacz

Urządzenie nüvi 2789LMT ma jasny, 7-calowy wyświetlacz z funkcją zoomu przez rozciąganie, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się wszelkim informacjom wyświetlanym na ekranie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie nüvi 2789LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Miliony nowych punktów szczególnych z Foursquare

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2789LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Aplikacja Smartphone Link w urządzeniu nüvi 2789LMT pozwala także zgłosić swoją pozycję w serwisie Foursquare i sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące konkretnego punktu szczególnego, takie jak oceny innych osób, zakresy cenowe i godziny pracy.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie nüvi 2789LMT jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu, unikając stania w korkach. W usłudze komunikatów drogowych firmy Garmin mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych firmy Garmin może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych² uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2789LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Co więcej komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia nüvi — bez pośrednictwa smartfonu.

Technologia Garmin Real Directions™

Jedź bezpiecznie, nawet gdy telefon straci zasięg sieci. 

Urządzenie nüvi 2789LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Jeśli szukasz kwiaciarni w galerii handlowej, funkcja wskaże Ci ją na przykład na górnym poziomie obiektu.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjazny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu. Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla też prawdziwe znaki drogowe, tak jak je widać na trasie.

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth³ (np. smartfon) z urządzeniem nüvi 2789LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni, torebki lub schowka i nadal wykonywać oraz odbierać połączenia.

Potęga głosu

Urządzenie nüvi 2789LMT jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wymów polecenie, aby urządzenie odpowiednio zareagowało, nie odrywając nawet rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między zgodnym urządzeniem nüvi 2789LMT a smartfonem z smartfonem iPhone® lub systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie nüvi może korzystać z pakietu transferu danych telefonu4, aby udostępniać informacje, takie jak miejsce zaparkowania samochodu, punkty szczególne oraz miejsce docelowe. Dzięki aplikacji Smartphone Link możesz w łatwy sposób wysyłać pozycje i adresy z telefonu wprost do urządzenia nüvi.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live5, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie. Aplikacja współpracuje ze smartfonami iPhone 4S i nowszymi oraz z niektórymi urządzeniami z systemem Android.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie nüvi 2789LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby wyświetlić szczegółowe informacje, wystarczy dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty.

Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i szacowanym czasie przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla też ostrzeżenia o strefach wokół szkół.

Techniczne

Typ nawigacji

Nawigacja przenośna

Źródła informacji

GPS, TMC

Rodzaj ekranu

Rozdzielczość: 800 x 480 pixeli, Wielodotykowy

Przekątna ekranu [cal]

7

Nośnik danych

Karta pamięci microSD, Wewnętrzna pamięć

Bluetooth

TAK

Złącza

USB

Zastosowane technologie

Real Directions

Funkcje

Przewodnictwo głosowe

TAK

Obszar objęty mapą

Europa

Dostawca map

City Navigator NT

Funkcje nawigacji

Asystent pasa ruchu, Bezpłatne, bezterminowe aktualizacje map Informacje o ograniczeniach prędkości, Omijanie autostrad/dróg płatnych, Tryb pieszy, Widok skrzyżowań, Wymowa nazw ulic

Waypointy/pozycje

1000

Dodatkowe funkcje

BirdsEye Direct Access Smartphone Link

Inne

Nawigacja sterowana głosem zapobiega odrywaniu rąk od kierownicy Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator Li-Ion

Czas pracy na akumulatorze [h]

1

Fizyczne

Wysokość [cm]

11.2

Szerokość [cm]

19.6

Głębokość [cm]

1.8

Waga [g]

352

Ogólne

Producent

Garmin

Linia

Nuvi

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB, Odbiornik komunikatów drogowych z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki, Uchwyt na przyssawce

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa ×
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa
Nawigacja GARMIN Nuvi 2789LMT Europa

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]