Słuchawki bezprzewodowe douszne LG Tone Free FN7 Biały HBS-FN7.ABEUWH

nr kat.: 9999889532
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (TWS)
 • Mikrofon: TAK
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]: Tak
 • Rodzaj transmisji bezprzewodowej: Bluetooth
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
558
,-
Nowy: 797
Taniej o 239

17,87 x 37   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny Egzemplarz ekspozycyjny.
Wysyłamy w 24h
Warianty produktu

Opis i specyfikacja

lg-hbs-fn7-white
Dwie unoszące się słuchawki na czarnym tle
Widok z boku kobiety trzymającej słuchawki LG TONE Free na ciemnym tle.
Aktywna redukcja szumu
Funkcja ANC - redukcja odgłosów z otoczenia
Bardziej zaawansowana funkcja aktywnej redukcji szumu w słuchawkach LG TONE Free FN7 eliminuje szum o wysokiej częstotliwości charakterystyczny dla życia codziennego. Odetnij hałas ulicy, aby rozkoszować się prywatnym koncertem w każdym miejscu.
Jest pokazany wykres poziomu redukcji szumu. Pod wykresem znajdują się trzy zdjęcia prawdziwych przykładów częstotliwości dźwięku.
Jak widać na poniższym wykresie, zaawansowana funkcja aktywnej redukcji szumu w słuchawkach LG TONE Free FN7 skutecznie eliminuje szum o wysokiej częstotliwości charakteryzujący odgłosy życia codziennego, takie jak odgłosy rozmów, szum jeżdżących samochodów, gwar w kawiarni, szum w biurze, odgłosy metra czy klaksony samochodowe. Brak tych odgłosów pozwala lepiej skupić się na muzyce i w pełni rozkoszować się dźwiękiem w jakości zapewnianej przez technologię Meridian.
*Testy przeprowadzono przy użyciu czterech manekinów akustycznych, którym założono słuchawki LG TONE Free FN7 i słuchawki trzech innych marek z tego samego przedziału cenowego. W ramach testu włączono różowy szum i zmierzona została skuteczność redukcji szumu.
Zbliżenia spiralnych wkładek żelowych i zwykłych wkładek żelowych na podzielonym ekranie
Spiralna konstrukcja z żelu
Nowa regulowana konstrukcja umożliwiająca maksymalną redukcję szumu
Wkładki żelowe słuchawek LG TONE Free FN7 mają nową spiralną konstrukcję zapewniającą maksymalny komfort i aktywną redukcję szumu. Specjalna budowa wkładek równomiernie rozkłada nacisk, dzięki czemu słuchawki dostosowują się do każdego kształtu ucha i skutecznie eliminują szum, pozwalając na delektowanie się muzyką bez przeszkód.
Kliknij, aby przejść do filmu przedstawiającego reakcje na dźwięk w jakości Meridian
Kliknij, aby przejść do filmu przedstawiającego reakcje na dźwięk w jakości Meridian
Niebieskim laserem wycięto napis „with MERIDIAN”.
with Meridian
Czysty dźwięk przestrzenny
Dzięki wykorzystaniu technologii dźwięku Meridian słuchawki LG TONE Free FN7 zapewniają czysty dźwięk przestrzenny. Gdziekolwiek jesteś, możesz bez reszty skupić się na tym czego słuchasz, rozkoszować się muzyką, podcastami, audiobookami, albo po prostu komfortowo słyszeć rozmówcę podczas prowadzonej dyskusji. Idealne dopasowanie anatomiczne sprawi, że szybko zapomnisz o słuchawkach w uszach.
Niebieskim laserem wycięto napis „with MERIDIAN”.
 • Opinia MERIDIAN
  „Nowe modele LG TONE to milowy krok naprzód w dziedzinie technologii dźwięku. Spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników z całego świata. Są wygodne, zapewniają wysokiej jakości dźwięk i można je nosić w każdej sytuacji — w domu, w samochodzie, komunikacji miejskiej, czy na siłowni”.— John Buchanan CEO Meridian Audio —
  Opinia MERIDIAN1
 • Czym jest MERIDIAN?
  Firma Meridian od 1977 r. tworzy innowacyjne, eleganckie i wysokiej jakości produkty audio. Jako pionier w dziedzinie dźwięku o wysokiej rozdzielczości i wiodący autorytet w zakresie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), brytyjska marka pozwala użytkownikom na nowo odkryć dźwięk w każdym miejscu.
  Układ czterech grafik związanych z Meridian
 • Wiodące technologie MERIDIAN
  Meridian to brytyjska firma z sektora sprzętu audio wysokiej klasy słynąca z doskonałych rozwiązań w zakresie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Technologia DSP daje pełną kontrolę nad sygnałem audio, na czym opiera się wiele nowatorskich technologii Meridian.
  Są trzy obrazy. Zdjęcie układu półprzewodnikowego z napisem „DSP”. Obraz przedstawiający logo „MLP”. Obraz przedstawiający logo „MQA”
 • Technologia bezstratnej kompresji firmy Meridian jest wykorzystywana na podstawie licencji przez Dolby. Firma Meridian opracowała rewolucyjną technologię MQA umożliwiającą efektywne strumieniowe przesyłanie muzyki w najwyższej dostępnej jakości.
  AV-TONEFree-FN7-07-with-MERIDIAN-sub1-Desktop1
Zdjęcie dwóch słuchawek unoszących się w wirtualnej przestrzeni otoczonej kolorowymi światłami
Dźwięk przestrzenny MERIDIAN
Realistyczne wrażenie dźwięku przestrzennego
Technologia Meridian Headphone Spatial Processing (HSP) pokonuje trudności związane z małym rozmiarem słuchawek i brakiem „przenikania się” dźwięku z lewego i prawego kanału. HSP nie tylko wytwarza pole dźwiękowe dorównujące realizmem jakości dźwięku z prawdziwych głośników, ale dodatkowo zapewnia wyjątkową czystość partii wokalnych. W efekcie uzyskano niezwykłe wrażenia akustyczne pozwalające zapomnieć, że dźwięk płynie ze słuchawek dousznych.
Mężczyzna w pomarańczowym stroju słucha muzyki przez słuchawki TONE Free.
Potężny bas
Dodaj nowy wymiar głębi basu
Ulepszona jednostka audio zapewnia jeszcze pełniejszy i bogatszy bas mimo swojego niewielkiego rozmiaru. Wydobywające się z niej mocne uderzenie wywrze na Tobie piorunujące wrażenie.
Cząstki poruszają się w rytm muzyki, a dwie słuchawki są ułożone przodem do siebie.
Zdjęcie czarnej słuchawki rozłożonej na cztery części, aby ukazać jej zaawansowaną technologię
Ulepszona jednostka dźwiękowa
Konstrukcja zapewniająca potężny bas
Nowa konstrukcja słuchawek TONE Free FN7 pozwala uzyskać potężniejszy i pełniejszy bas niż kiedykolwiek wcześniej. Brzeg membrany jest wykonany z wysokiej jakości materiału silikonowego, kopułkę wykonano z mocniejszego metalu, a filtr ma gęstszą strukturę.
Cztery ikony czterech trybów korektora Meridian
Specjalny korektor dźwięku Meridian
Korektor umożliwiający wzmocnienie basu
Chcesz, aby bas był mocniejszy, a partie wokalne ostrzejsze?Za pomocą trybów korektora EQ Meridian dostosujesz parametry dźwięku do swojego gustu muzycznego.
Kobieta korzystająca z telefonu i jednocześnie słuchająca muzyki przez słuchawki TONE Free.
Dźwięk w czasie rzeczywistym
Lepsze wrażenia z gry
Słuchawki LG TONE Free FN7 dostarczają dźwięk z mniejszym opóźnieniem, dzięki czemu pozwalają jeszcze bardziej wczuć się w oglądany film lub grę.
Pokazany jest ekran z gry.
Widać błyszczące logo UV nano i zbliżenie słuchawek w trakcie dezynfekcji za pomocą światła UV nano.
Widać błyszczące logo UV nano i zbliżenie słuchawek w trakcie dezynfekcji za pomocą światła UV nano.
UVnano​
Zabija 99,9% bakterii
Twoje słuchawki w każdej chwili są gotowe pomóc Ci w relaksie, rozrywce i koncentracji. A dodatkowo zabijają bakterie, których na pewno nie chcesz zabierać wszędzie ze sobą. Przedstawiamy słuchawki LG TONE Free FN7 z etui ładującym UVnano. Etui niszczy 99,9% bakterii podczas ładowania*. Teraz możesz z nich korzystać mając pewność, że są czyste.
Etui zaczyna się otwierać i zatrzymuje się po całkowitym otwarciu.
*UVnano to słowo złożone z dwóch członów — UV i jednostki miary nanometr.*Niezależne testy wykazały, że w ciągu dziesięciu minut ładowania etui ładujące UVnano usuwa 99,9% bakterii E. Coli i S. aureus znajdujących się na siatce słuchawek. Funkcja lampy LED UV działa tylko wtedy, gdy etui jest podłączone do zasilania.*wiatło lampy LED UV jest niewidoczne i jest włączane dopiero po zamknięciu etui ze słuchawkami w środku. Niebieskie podświetlenie pełni tylko funkcję ozdoby i włącza się po otwarciu etui.
Zdjęcie białej słuchawki i dwóch zestawów zawierających po trzy wkładki do uszu w różnych rozmiarach.
Wkładki do uszu klasy medycznej
Hipoalergiczne i komfortowe
Słuchawki LG TONE Free FN7 mają wygodne wkładki wykonane z nietoksycznego i hipoalergicznego żelu medycznego, który uwalnia użytkownika od wielu zmartwień związanych z codziennym użytkowaniem. Znajdź idealne dopasowanie dzięki trzem rozmiarom wkładek.
*To urządzenie, ani żadna jego część, nie ma na celu zapobiegania jakimkolwiek schorzeniom ani ich leczenia. To nie jest urządzenie medyczne i nie może być wykorzystywane w zastępstwie jakichkolwiek urządzeń medycznych. *Materiał, z którego wykonane są silikonowe wkładki do uszu spełnia wymogi normy ISO 10993 i USP klasy VI.
Kobieta uśmiecha się w trakcie słuchania muzyki przez słuchawki TONE Free.
Mężczyzna w mieście ze słuchawkami Tone free w uszach. Kobieta patrząca na słuchawki, które trzyma w dłoni. Kobieta z zamkniętymi oczami i słuchawkami TONE Free w uszach. Zbliżenie ręki wkładającej słuchawki TONE Free do bocznej kieszeni.
Odśwież swój styl
Smukła i kompaktowa konstrukcja słuchawek
Minimalistyczne etui słuchawek LG TONE Free FN7 otrzymało wyjątkowy kształt - zmieści się w dłoni i ma stylowy wygląd, dzięki czemu zadowoli każdy gust. FN7 to dobry wybór dla osób, którym zależy na jakości dźwięku i eleganckim wyglądzie.
Kobieta pochyla się podczas rozciągania, w uszach ma słuchawki TONE Free. Mężczyzna jadący na rowerze.
Obraz przedstawiający słuchawki w wirtualnej przestrzeni i diagramy pokazujące, że środek ciężkości znajduje się w główce słuchawki
Ergonomiczna budowa
Równowaga dla idealnego dopasowania
Słuchawki LG TONE Free FN7 zostały zaprojektowane tak, by środek ciężkości umieszczony był w sposób wspomagający ich bezpieczne ułożenie w uchu. Efektem jest idealnie dopasowane oraz stabline utrzymanie w uchu. Elastyczne wkładki z materiału klasy medycznej dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu czujesz beat, a nie słuchawki.
AV-TONEFree-FN7-22-Clearly-Better-Calls-Mobile1
Przedstawia trzy wbudowane mikrofony.
Czysty głos podczas rozmów
Trzy mikrofony czyli wysoka jakość połączeń
Słuchawki LG TONE Free FN7 mają wbudowany mikrofon o wysokiej czułości, który zapewnia optymalną jakość głosu podczas rozmowy. Górny mikrofon wykrywa szum na zewnątrz. Wewnętrzny mikrofon eliminuje niechciany szum po włączeniu funkcji ANC. Dolny mikrofon wychwytuje i wzmacnia głos użytkownika nawet w tłumie.
Mężczyzna ze słuchawkami TONE Free w uszach próbuje przejść przez jednię.
Tryb dźwięku z otoczenia
Nie odcinaj się od dźwięków otoczenia dla własnego bezpieczeństwa
Wystarczy lekko nacisnąć słuchawki, aby znów słyszeć, co dzieje się dookoła. Tryb dźwięku z otoczenia słuchawek LG TONE Free FN7 jest przydatny, gdy trzeba przerwać słuchanie muzyki, aby odbyć rozmowę, posłuchać komunikatów w autobusie albo przejść przez ulicę. To wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób słuchania muzyki.
AV-TONEFree-FN7-25-That's-Not-All-Mobile1
Pokazuje brzeg słuchawki TONE Free i jej kontroler dotyku.
Dotknij swój dźwięk
Bardziej precyzyjna kontrola dotyku
Intuicyjny system kontroli dotyku słuchawek LG TONE Free FN7: przy każdym dotknięciu wytwarza haptyczny sygnał informujący o tym, jak dotknięcie zostało przez słuhcawki rozpoznane.
Para unoszących się słuchawek na tle kropel wody.
Wodoszczelność
Klasa IPX4 oznacza ochronę przed potem i deszczem
Twoje słuchawki są wodoszczelne, więc nic im się nie stanie, gdy będziesz ich używać w trakcie treningu lub w deszczu. Słuchawki LG TONE Free FN7 otrzymały stopień ochrony IPX4. Oznacza to, że są odporne na zachlapanie wodą pod każdym kątem i możesz słuchać muzyki niezależnie od warunków atmosferycznych.
*Klasa IPX4 oznacza odporność na zachapanie wodą pod każdym kątem.**Etui słuchawek LG TONE Free FN7 nie ma klasy wodoszczelności IPX4.
Otwarte etui leży obok słuchawki.
Wytrzymałość baterii
Idealna ilość mocy
Bateria pozwala na 21 godzin korzystania. Do 7 godzin wytrzymują baterie w słuchawkach, gdy są włączone, a dodatkowe 14 godzin zapewnia etui — wszystko to po jednym ładowaniu.
*Standardowy czas odtwarzania muzyki.**Baterie słuchawek i etui pozwalają odpowiednio na 7 i 14 godzin korzystania, gdy wyłączona jest funkcja aktywnej redukcji szumu.
Zdjęcie dwóch słuchawek w etui z włączonym niebieskim światłem
Szybkie ładowanie
Ładowanie w 5 minut
Nie masz czasu? To nie problem. Wystarczy 5 minut ładowania, aby móc słuchać muzyki przez godzinę.
*Możliwość odtwarzania muzyki przez godzinę po ładowaniu słuchawek w etui przez 5 minut.**Opcja ładowania bezprzewodowego jest niedostępna.
Zdjęcie czarnych słuchawek LG TONE Free FN6 ładowanych na czarnej podkładce ładującej z niebieskim podświetleniem
Ładowanie bezprzewodowe
Po prostu połóż, aby naładować
Uwolnij się od plątaniny kabli dzięki ładowarce bezprzewodowej. Nie musisz już szukać ładowarki do swoich słuchawek. Wystarczy, że położysz je na podkładce ładującej.
*Podkładka do ładowania bezprzewodowego nie jest dołączona do zestawu.**Zgodność z niektórymi ładowarkami bezprzewodowymi.
Przejdź do ministrony aplikacji LG TONE Free.
Wykorzystaj wszystkie możliwości swoich słuchawek TONE Free dzięki aplikacji!
Linia LG TONE Free 2020
test test
 
FN7
FN6
FN4
test test
Aktywna redukcja szumuUvnano ładowanie bezprzewodowerozwiązanie dźwiękowewkładki do uszu klasy medycznejżywotność bateriizachlapanie wodązgodnośćkolor
OO (ze wskaźnikiem UVnano)OMERIDIANO (spiralna konstrukcja wkładki do uszu)do 21 godz. (słuchawki 7 godz. / etui 14 godz.)IPX4Android / iOSstylowy czarny / nowoczesny biały
XOOMERIDIANOdo 18 godz. (słuchawki 6 godz. / etui 12 godz.) IPX4Android / iOSstylowy czarny / nowoczesny biały
XXXMERIDIANOdo 18 godz. (słuchawki 6 godz. / etui 12 godz.)IPX4Android / iOSstylowy czarny / nowoczesny biały

  Techniczne

 • Rodzaj słuchawek
  Prawdziwie bezprzewodowe (TWS)
 • Przeznaczenie
  Do telefonu/smartfona
 • Platforma
  Smartfon
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]
  Tak
 • Funkcje
  Asystent Google
  Automatyczne parowanie
 • Zastosowane technologie
  AAC (Advanced Audio Coding)
  Adaptacyjna korekcja (EQ) DSP
  Kodek SBC
  Master Quality Authenticated
  Siri
  Technologia Meridian Headphone Spatial Processing (HSP)
 • Inne
  Efekty dźwiękowe Meridian; aplikacja TONE Free; Odkażanie (funkcja UV): UVC

  Łączność bezprzewodowa

 • Rodzaj transmisji bezprzewodowej
  Bluetooth
 • Typ Bluetooth
  Bluetooth 5.0
 • Maksymalny czas czuwania [h]
  21
 • Maksymalny czas pracy [h]
  7
 • Typ akumulatora
  Akumulator litowo-jonowy 55 mAh
 • Inne
  Pojemność akumulatora - etui 390 mAh; Czas ładowania akumulatora - etui do 2 godz; Szybkie ładowanie 5 minut;

  Charakterystyka słuchawek

 • Przetworniki
  6 mm

  Charakterystyka mikrofonu

 • Mikrofon
  TAK
 • Typ mikrofonu
  Z redukcją szumów MEMS Z redukcją echa
 • Sposób mocowania mikrofonu
  Wbudowany
 • Inne
  Trzy mikrofony

  Złącza

 • Wtyk/Złącza
  USB typ C (ładowanie)

  Fizyczne

 • Długość [mm]
  32.7
 • Konstrukcja
  Dokanałowe
 • Szerokość [mm]
  16.2
 • Dodatkowe informacje
  Odporność na wodę i pot Wodoodporność IPX4
 • Głębokość [mm]
  26.8
 • Waga [g]
  56
 • Inne
  Rozmiar etui ładujące (szer. x wys. x gł.) mm 54.5x54.5x27.5

  Ogólne

 • Kolor
  Czarny
 • Załączone wyposażenie
  Wkładki douszne
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)