Słuchawki bezprzewodowe douszne LG Tone Free HBS-FN4 Biały

nr kat.: 9999146023
Outlet
Stan: dobry
Szczegóły
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)
 • Konstrukcja: Dokanałowe
 • Mikrofon: TAK
 • Rodzaj transmisji bezprzewodowej: Bluetooth
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Opis i specyfikacja

lg-hbs-fn4-black
Nowe LG TONE Free​
Postaw na nowe brzmienie
Nowe słuchawki bezprzewodowe przeniosą Cię do wciągającego świata wrażeń. Wyróżniają się czystym dźwiękiem przestrzennym uzyskanym dzięki wykorzystaniu technologii Meridian. Mają atrakcyjną i wygodną konstrukcję dopasowującą się anatomicznie.
Obraz przedstawiający przestrzeń galaktyczną, na środku której znajduje się oświetlone na niebiesko koło z napisem „LG TONE Free”Obraz przedstawiający przestrzeń galaktyczną, na środku której znajduje się oświetlone na niebiesko koło z napisem „LG TONE Free”
Dźwięk premium
Czysty dźwięk przestrzenny
O jakość dźwięku w TONE Free FN4 dba technologia Meridian, która zapewnia czyste i przestrzenne brzmienie. Gdziekolwiek jesteś, możesz całkowicie dać się ponieść wrażeniom dźwiękowym zapominając, że masz słuchawki w uszach.
Obraz przedstawiający słuchawki unoszące się nad otwartym etui. Dolną część słuchawek oświetlono na niebieskoObraz przedstawiający słuchawki unoszące się nad otwartym etui. Dolną część słuchawek oświetlono na niebiesko
AV-TONEFree-FN6-03-Partnership-01-DesktopAV-TONEFree-FN6-03-Partnership-01-Mobile
Wspólne osiągnięcie
„Nowe modele LG TONE to milowy krok naprzód w dziedzinie technologii dźwięku. Spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników z całego świata. Są wygodne, zapewniają wysokiej jakości dźwięk i można je nosić w każdej sytuacji — w domu, w samochodzie, komunikacji miejskiej, czy na siłowni”.— John Buchanan CEO Meridian Audio —
Prestiżowa brytyjska marka z branży dźwiękowej, MERIDIAN 
Meridian już od 1977 r. tworzy innowacyjne, eleganckie i wysokiej jakości rozwiązania audio. Jako pionier w dziedzinie dźwięku o wysokiej rozdzielczości i autorytet w zakresie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) pozwala użytkownikom na nowo odkryć dźwięk w każdym miejscu.
AV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-01-tallAV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-01-Mobile
AV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-03-tallAV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-03-Mobile
AV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-02-tallAV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-02-Mobile
AV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-04-tallAV-TONEFree-FN6-04-MERIDIAN-History-02-04-Mobile
Wiodące technologie MERIDIAN
Meridian od samego początku swojego istnienia, czyli od ponad 40 lat, dzierży palmę pierwszeństwa w dziedzinie technologii audio dzięki rygorystycznemu podejściu do badań rozwojowych. Jako pionier technologii audio wysokiej rozdzielczości i mistrz cyfrowego przetwarzania sygnału Meridian odgrywa kluczową rolę w tworzeniu i wdrażaniu wielu nowoczesnych rozwiązań.
Zdjęcie układu półprzewodnikowego z napisem „DSP”Zdjęcie układu półprzewodnikowego z napisem „DSP”
Cyfrowe przetwarzanie sygnału
Meridian jest mistrzem cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) i pionierem w dziedzinie konstrukcji aktywnych głośników cyfrowych z wbudowanym wzmacniaczem. Technologia DSP daje pełną kontrolę nad sygnałem audio, co pozwala na stworzenie wielu zaawansowanych technologii zapewniających bogactwo wrażeń audio w każdej sytuacji.
Obraz przedstawiający logo „MLP”Obraz przedstawiający logo „MLP”
Bezstratna kompresja Meridian
Firma Meridian od lat współpracuje w zakresie rozwoju technologii z Dolby. Technologia bezstratnej kompresji firmy Meridian jest wykorzystywana na podstawie licencji przez Dolby jako standard zapisu ścieżki dźwiękowej w filmach DVD.
Obraz przedstawiający logo „MQA”Obraz przedstawiający logo „MQA”
Master Quality Authenticated
Firma Meridian opracowała rewolucyjną technologię MQA umożliwiającą efektywne strumieniowe przesyłanie muzyki w najwyższej dostępnej jakości. Dzięki MQA masz pewność, że słuchasz dokładnie tego, co artysta przygotował w studio.
Zdjęcie dwóch słuchawek unoszących się w wirtualnej przestrzeni otoczonej kolorowymi światłamiZdjęcie dwóch słuchawek unoszących się w wirtualnej przestrzeni otoczonej kolorowymi światłami
Headphone Spatial Processing​
Realistyczne wrażenie dźwięku przestrzennego
Technologia Meridian Headphone Spatial Processing (HSP) pokonuje trudności związane z małym rozmiarem słuchawek i brakiem „przenikania się” dźwięku z lewego i prawego kanału. HSP nie tylko wytwarza pole dźwiękowe dorównujące realizmem jakości dźwięku z prawdziwych głośników, ale dodatkowo zapewnia wyjątkową czystość partii wokalnych. W efekcie uzyskano niezwykłe wrażenia akustyczne pozwalające zapomnieć, że dźwięk płynie ze słuchawek dousznych.
Zdjęcie czarnej słuchawki rozłożonej na cztery części, aby ukazać jej zaawansowaną technologięZdjęcie czarnej słuchawki rozłożonej na cztery części, aby ukazać jej zaawansowaną technologię
Przetwornik o średnicy 6 mm
Poznaj doskonałą jakość dźwięku MERIDIAN
Specjalny przetwornik o średnicy 6 mm pozwala w pełni wykorzystać potencjał technologii Meridian. Ta zaawansowana kompaktowa konstrukcja zapewnia czyste brzmienie głosu i głęboki bas.
Cztery ikony czterech trybów korektora MeridianCztery ikony czterech trybów korektora Meridian
Specjalny korektor dźwięku Meridian
Optymalny dźwięk we wszystkich gatunkach muzycznych
Oprócz standardowego trybu Immersive, do wyboru są jeszcze trzy inne tryby Meridian Headphone Spatial Processing (HSP).
Bezpieczna kraina dźwięku
Zdjęcie dwóch słuchawek skierowanych przodem do siebie i zarys panoramy miasta za każdą ze słuchawekZdjęcie dwóch słuchawek skierowanych przodem do siebie i zarys panoramy miasta za każdą ze słuchawek
Izolacja od hałasu
Ścisłe dopasowanie blokujące hałas
Ścisłe dopasowanie słuchawek do ucha doskonale chroni przed hałasem otoczenia nawet w zatłoczonej kawiarni, ruchliwym miejscu pracy czy wypełnionym po brzegi autobusie.
Zdjęcie dwóch słuchawek skierowanych przodem do siebie i zarys panoramy miasta w tleZdjęcie dwóch słuchawek skierowanych przodem do siebie i zarys panoramy miasta w tle
Tryb dźwięku z otoczenia
Nie odcinaj się od dźwięków otoczenia
Wystarczy lekko stuknąć słuchawki, aby znów wiedzieć wszystko, co dzieje się dookoła. Ten tryb jest przydatny, gdy trzeba przerwać słuchanie muzyki, aby odbyć rozmowę, posłuchać komunikatów w autobusie albo przejść przez ulicę. To wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób słuchania muzyki.
Zdjęcie słuchawki z diagramami ukazującymi dwa mikrofony w słuchawceZdjęcie słuchawki z diagramami ukazującymi dwa mikrofony w słuchawce
Czysty głos podczas rozmów
Redukcja szumów i eliminacja echa
Słuchawki LG TONE Free FN4 z wbudowanymi podwójnymi mikrofonami wysokiej jakości zapewniają maksymalną czystość dźwięku w trakcie rozmów telefonicznych. Funkcje eliminacji echa i redukcji szumów (te same, które wykorzystuje algorytm kształtowania wiązki dźwięku słuchawek z uchwytem na szyję LG TONE) wykrywają i minimalizują hałas. Dolny mikrofon, umieszczony na końcu szyjki, wychwytuje i wzmacnia głos użytkownika nawet w tłumie.
Wkładki do uszu klasy medycznej
Hipoalergiczne i komfortowe
Słuchawki LG TONE Free FN4 mają wkładki z miękkiego nietoksycznego silikonu klasy medycznej o właściwościach hipoalergicznych. Dzięki nim masz mniej zmartwień o swoje przedmioty codziennego użytku.
Zdjęcie czarnej słuchawki i dwóch zestawów zawierających po trzy wkładki do uszu w różnych rozmiarachZdjęcie czarnej słuchawki i dwóch zestawów zawierających po trzy wkładki do uszu w różnych rozmiarach
Znajdź idealne dopasowanie dzięki różnym rozmiarom wkładek
*To urządzenie, ani żadna jego część, nie ma na celu zapobiegania jakimkolwiek schorzeniom ani ich leczenia. To nie jest urządzenie medyczne i nie może być wykorzystywane w zastępstwie jakichkolwiek urządzeń medycznych. *Materiał, z którego wykonane są silikonowe wkładki do uszu spełnia wymogi normy ISO 10993 i USP klasy VI.
Prostota i wygoda
Obraz przedstawiający dwie słuchawki wyskakujące z kałużyObraz przedstawiający dwie słuchawki wyskakujące z kałuży
Wodoszczelność
Klasa IPX4 oznacza ochronę przed potem i deszczem
Twoje słuchawki są wodoszczelne, więc nic im się nie stanie, gdy będziesz ich używać w trakcie treningu lub w deszczu. Słuchawki TONE Free FN4 uzyskały stopień ochrony IPX4, co oznacza, że są odporne na zachlapanie wodą pod każdym kątem i możesz słuchać muzyki w każdą pogodę.
Obraz przedstawiający białą słuchawkę, obok której znajdują się liczby określające żywotność bateriiObraz przedstawiający białą słuchawkę, obok której znajdują się liczby określające żywotność baterii
Wytrzymałość baterii
Idealna ilość mocy
W sumie możesz słuchać muzyki przez 18 godzin. Do 6 godzin wytrzymują baterie w słuchawkach, a dodatkowe 12 godzin zapewnia etui — wszystko to po jednym ładowaniu.
*Standardowy czas odtwarzania muzyki*Baterie słuchawek i etui pozwalają odpowiednio na 6 i 18 godzin słuchania muzyki.
Zdjęcie dwóch słuchawek w etui z włączonym niebieskim światłemZdjęcie dwóch słuchawek w etui z włączonym niebieskim światłem
Szybkie ładowanie
Ładowanie w 5 minut
Nie masz czasu? To nie problem. Wystarczy 5 minut ładowania, aby móc słuchać muzyki przez godzinę.
*Możliwość odtwarzania muzyki przez godzinę po ładowaniu słuchawek w etui przez pięć minut.
Ilustracja strony ustawień korektora dźwięku w aplikacji TONE Free. Widać na niej palec poruszający wykres liniowy częstotliwości w górę i w dółIlustracja strony ustawień korektora dźwięku w aplikacji TONE Free. Widać na niej palec poruszający wykres liniowy częstotliwości w górę i w dół
Nowa aplikacja TONE Free.
Regulacja ustawień korektora dźwięku
Łatwa w obsłudze aplikacja zawiera cztery gotowe profile ustawień korektora dźwięku Meridian i dwa tryby z możliwością indywidualnego strojenia. Podkręć lub stłum wybrane częstotliwości, aby słuchać muzyki dokładnie tak, jak lubisz.
Zdjęcie telefonu i słuchawek w wirtualnej przestrzeni z niebieskimi, fioletowymi i czerwonymi okręgami w tleZdjęcie telefonu i słuchawek w wirtualnej przestrzeni z niebieskimi, fioletowymi i czerwonymi okręgami w tle
Nowa aplikacja TONE Free.
Słuchawki, które się nie gubią
Jeśli nie możesz znaleźć swoich słuchawek, naciśnij przycisk odtwarzania na stronie Find My Earbuds (Znajdź moje słuchawki), aby zaczęły wydawać sygnał dźwiękowy.
Zdjęcie mężczyzny w okularach przeciwsłonecznych, który wyjmuje słuchawkę z ucha, stojąc na balkonie w słoneczny dzieńZdjęcie mężczyzny w okularach przeciwsłonecznych, który wyjmuje słuchawkę z ucha, stojąc na balkonie w słoneczny dzień
Automatyczne wykrywanie ucha
Automatyczne parowanie i wstrzymywanie
Słuchawki LG TONE Free FN4 wykrywają, że znajdują się w uchu, i natychmiast łączą się z telefonem oraz wstrzymują odtwarzanie muzyki, gdy je wyjmiesz.
Elegancki i minimalistyczny design
Odświeżający styl
Minimalistyczny design słuchawek doskonale pasuje zarówno do swobodnego, jak i biznesowego stylu. Ergonomiczna budowa zapewnia idealne dopasowanie, dzięki czemu o słuchawkach można prawie zapomnieć. TONE Free FN4 to idealny wybór dla tych, którym zależy na jakości dźwięku i dobrym wyglądzie.
Zdjęcia kobiety z czarnymi słuchawkami i mężczyzny z białymi słuchawkamiZdjęcia kobiety z czarnymi słuchawkami i mężczyzny z białymi słuchawkami
Kompaktowe etui
Pasuje w sam raz do dłoni
Minimalistyczne etui o wyjątkowym kształcie TONE Free FN4 zmieści się w dłoni i ma stylowy wygląd, dzięki czemu zaspokoi każdy gust.
Zdjęcie mężczyzny ubranego w szary garnitur, trzymającego czarne etui LG TONE Free Fn6 i wyjmującego ze środka słuchawkęZdjęcie mężczyzny ubranego w szary garnitur, trzymającego czarne etui LG TONE Free Fn6 i wyjmującego ze środka słuchawkę
Widok z góry biurka, na którym leżą czarne i białe słuchawki i etuiWidok z góry biurka, na którym leżą czarne i białe słuchawki i etui
Stylowa czerń i nowoczesna biel
Wybierz modną stylową czerń albo klasyczną biel.
#LGTONEFree
AV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-01-tallAV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-01-Mobile
AV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-02-tall.AV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-02-Mobile
AV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-03-tallAV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-03-Mobile
AV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-04-tallAV-TONEFree-FN6-31-Gallery-Module-02-04-Mobile

  Techniczne

 • Rodzaj słuchawek
  Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)
 • Przeznaczenie
  Do telefonu/smartfona
 • Funkcje
  Asystent Google
  Automatyczne parowanie Automatyczne wstrzymywanie muzyki
 • Zastosowane technologie
  AAC (Advanced Audio Coding)
  DSP
  Kodek SBC
  Master Quality Authenticated
  Siri
  Technologia Meridian Headphone Spatial Processing (HSP)
 • Inne
  Efekty dźwiękowe Meridian; aplikacja TONE Free;

  Łączność bezprzewodowa

 • Rodzaj transmisji bezprzewodowej
  Bluetooth
 • Typ Bluetooth
  Bluetooth 5.0
 • Maksymalny czas pracy [h]
  6
 • Typ akumulatora
  Akumulator litowo-jonowy 55 mAh
 • Inne
  Pojemność akumulatora - etui 390 mAh; Czas ładowania akumulatora - etui do 2 godz; Szybkie ładowanie 5 minut;

  Charakterystyka słuchawek

 • Przetworniki
  6 mm

  Charakterystyka mikrofonu

 • Mikrofon
  TAK
 • Typ mikrofonu
  Z redukcją szumów MEMS Z redukcją echa
 • Sposób mocowania mikrofonu
  Wbudowany

  Złącza

 • Wtyk/Złącza
  USB typ C (ładowanie)

  Fizyczne

 • Długość [mm]
  32.65
 • Konstrukcja
  Dokanałowe
 • Szerokość [mm]
  16.1
 • Głębokość [mm]
  25
 • Waga [g]
  54
 • Inne
  IPX-4 odporne na pot i wodę Rozmiar etui ładujące (szer. x wys. x gł.) mm 54.5x54.5x27.5

  Ogólne

 • Kolor
  Biały
 • Załączone wyposażenie
  Wkładki douszne
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Tagi

Lodówki srebrne Lodówki bez zamrażalnika Lodówki podblatowe Czajniki elektryczne - 1 litr Czajnik elektryczny biały Czajniki z gwizdkiem Czajniki turystyczne Czajniki elektryczne czarne Nawilżacze powietrza ultradźwiękowe Lampki choinkowe zewnętrzne Lampki choinkowe LED Podstawki pod telefon Wagi łazienkowe bluetooth Czarne tostery Prostownice ceramiczne Prostownice keratynowe Słuchawki ANC - redukcja szumów Żelazka z automatycznym doborem temperatury Telefony z czytnikiem linii papilarnych Lodówki z kostkarką do lodu Odkurzacze myjące Wentylatory stojące z pilotem Drony z kamerą Telefony 5G Liczniki rowerowe iPod Hulajnogi elektryczne Klawiatury przewodowe Podkładki pod nadgarstek do klawiatury Klawiatury niskoprofilowe Klawiatury białe Klawiatury RGB Klawiatury bezprzewodowe podświetlane Klawiatury mechaniczne RGB Klawiatury z touchpadem Klawiatury podświetlane Klawiatury membranowe Klawiatury bluetooth Klawiatury mechaniczne Laptop Pentium matepad t8 Książki wydawnictwa Agora iphone se 2020 Szczoteczki soniczne Klawiatury dla graczy Ładowarki do padów Piekarniki dual cook Srebrne zmywarki Lunch box Piekarniki parowe Tablety 2 GB RAM Blender z bidonem Tablety 9 cali Tablety 10 cali Drukarki monochromatyczne Ekspresy do kawy do 3000 zł Ekspresy do kawy do 2500 zł Ekspresy do kawy do 2000 zł Ekspresy do kawy do 1500 zł Słuchawki bluetooth sony Wąskie lodówki Energooszczędne lodówki Lodówki z dużym zamrażalnikiem Ciche lodówki Czarne lodówki Wysokie lodówki Lodówki no frost Miksery z obrotową misą Drukarki etykiet Asus Republic of gamers Lenovo Legion Lenovo Yoga Laptopy dla studenta Procesor Intel Core i5 Laptopy ze zintegrowaną kartą graficzną Laptopy z dedykowaną kartą graficzną Procesor Intel Core i7 Laptopy z dyskiem SDD Laptopy 1 TB Białe laptopy Laptopy z dobrą baterią Laptopy z dotykowym ekranem Laptopy z podświetlaną klawiaturą Laptopy z matową matrycą Laptopy 16 i 17 cali Laptopy 15 cali Słuchawki PS4 Pad PS4 Pad Xbox One Huawei Honor Huawei Mate Samsung Galaxy S Samsung Galaxy A Samsung Galaxy J Małe zamrażarki Pralki 5 i 6 kg Tanie pralki Pralki 7 kg Pralki z silnikiem inwerterowym Pralki z możliwością dołożenia prania Pralki z funkcją pary Małe pralki Pralki 8 kg Pralki Eco Bubble Pralki slim Wąskie pralki Monitory gamingowe do 1000 zł Monitory do 500 zł Monitory ze złączem DVI Monitory z HDMI Monitory z ekranem PLS Monitory Full HD 24 cale Monitory z ekranem IPS Monitory ultrapanoramiczne Monitory UltraWide QHD 21:9 Monitory Pivot Monitory UltraWide Full HD 21:9 Monitory dla grafików Monitory Full HD Monitory 32 i 34 calowe Monitory 27 28 i 29 cali Monitory 22 23 i 24 cale Jednopalnikowe kuchenki elektryczne Kuchenki gazowe turystyczne Krokomierze Lokalizatory Bluetooth Zewnętrzne karty dźwiękowe Kuchenki indukcyjne dwupalnikowe Płyty indukcyjne dwupalnikowe Depilatory laserowe Etykiety samoprzylepne Monitory z zakrzywionym ekranem Radia samochodowe z Bluetooth Jonizatory powietrza Kule dyskotekowe Szczoteczki elektryczne dla dzieci Kolumny głośnikowe Kamery zewnętrzne Suszarki turystyczne Kuchenki jednopalnikowe Głośniki sufitowe Przenośne telewizory Płyty indukcyjne białe Ładowarki do laptopów Asus Kuchnie elektryczne dwupalnikowe Zegary elektroniczne Słuchawki dla dzieci Kierownice do Xbox Uchwyty do monitorów Aparaty wodoszczelne Suszarki kondensacyjne Anteny zewnętrzne Ładowarki do iPhonów Nawilżacze parowe Czajniki ceramiczne Bezprzewodowe odkurzacze Suszarki z dyfuzorem Czajniki z regulacją temperatury Opaski fitness Termometry bezdotykowe Odkurzacze pionowe z funkcją mycia podłóg Małe lodówki Powerbanki do iPhonów Telefony z Androidem sony noise cancelling Smartfony 6 calowe i większe Smartfony 5,5 cala Smartfony 4 cale Smartfony 5 cali Smartfony z Dual SIM Odporne smartfony Smartfony 64 128 i 256 GB Smartfony 32 GB Smartfony 16 GB Smartfony ze szkłem Gorilla Glass Wodoodporne smartfony i telefony Najlepsze telefony do 1000 Telefony dla dzieci Telefony komórkowe dla seniora Telewizory 22 i 24 cale Telewizory 65 75 i 78 cali Telewizory Sony Bravia Białe telewizory Android TV Telewizory Samsung QLED Telewizory z funkcją nagrywania na USB Telewizory z Bluetooth Telewizory-energooszczedne Telewizory LED Telewizory z zakrzywionym ekranem Telewizory Smart TV Telewizory Full HD Telewizory 32 cale Telewizory 48 49 i 50 cali Telewizory 55 cali Telewizory 40 42 i 43 cale sony pełna klatka Telewizory 4K Ultra HD Zmywarki o szerokości 45 cm Telewizory OLED Sony glosnik imprezowy