Porównywarka (0)
PLN

Słuchawki Bluetooth HUAWEI FreeBuds 3 Czerwony

nr kat.: 9999882681
Słuchawki Bluetooth HUAWEI FreeBuds 3 Czerwony
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)
 • Konstrukcja: Douszne
 • Mikrofon: TAK
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]: Tak
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko świetnie grają, ale równie dobrze się prezentują. Chowane w stylowym, okrągłym etui ładującym bez problemu zmieszczą się nawet w małej kieszeni.

Korzyści:

 • Ergonomiczny design inspirowany naturą zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie
 • Innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE
 • Technologia synchronizacji dwukanałowej pozwala odbierać dźwięk bezpośrednio z urządzenia praktycznie bez żadnych zakłóceń czy opóźnień
 • Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięku z otoczenia
 • Intuicyjny i wygodny system sterowania dotykowego
 • Dołączone etui ładujące, które wystarczy na około 4 pełne cykle ładowania słuchawek*


Synergia formy i funkcjonalności

HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko świetnie grają, ale równie dobrze się prezentują. Chowane w stylowym, okrągłym etui ładującym bez problemu zmieszczą się nawet w małej kieszeni. Dostępne w klasycznej czerni lub bieli.
Inteligentny dźwięk z chipsetem Huawei Kirin A1

Kirin A1 to pierwszy chipset Huawei zaprojektowany z myślą o słuchawkach bezprzewodowych. Mimo niewielkich rozmiarów - 4,3mm x 4,4mm – wyróżnia się dużą wydajnością i mocą. Kirin A1 łączy cyfrowe techniki przetwarzania dźwięku z precyzyjnym przetwornikiem o wysokiej czułości, który zapewnia spektakularną jakość muzyki i głosu.


Aktywna redukcja szumów

Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięku z otoczenia. Ciesz się doskonałym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji.


Studyjna jakość dźwięku z dobrym basem
Precyzyjny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, by wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Zasługujesz na najwyższą jakość doznań muzycznych. W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, zapewniające pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów.
Odtwarzanie przez cały dzień*

Etui, w który umieszczone są słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 pozwala na bezprzewodowe ładowanie – zarówno za pomocą bezprzewodowej ładowarki, jak i bezprzewodowe ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny*, a łącznie 20 godzin*, jeśli są używane razem z etui ładującym.


* Dane na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI przy następujących ustawieniach: aktywna redukcja szumu wyłaczona, głośność: 50%, tryb AAC. Rzeczywisy czas pracy na baterii zależy od poziomu głośności, źródła dźwięku, czynników środowiskowych, zwyczajów użytkownika itp.

Techniczne

Rodzaj słuchawek

Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)

Aktywna redukcja szumów [ANC]

Tak

Funkcje

Automatyczne parowanie (wymaga smartfona HUAWEI z systemem EMUI10 lub nowszym), Dwukanałowa transmisja danych (po aktualizacji HOTA) Obsługa asystenta głosowego, Sterowanie dotykowe Wykrywanie użytkownika (wymaga smartfona HUAWEI z systemem EMUI10 lub nowszym)

Zastosowane technologie

Kirin A1 Przewodzenie kostne

Inne

Etui ładujące: 410mAh; Czas pracy: 20h (przy użyciu etui ładującego); Wymiar: 41,5 x 20,4 x 17,8 mm (jedna słuchawka); Waga: ok. 4.5g (jedna słuchawka)

Łączność bezprzewodowa

Rodzaj transmisji bezprzewodowej

Bluetooth

Typ Bluetooth

Bluetooth 5.1

Maksymalny czas pracy [h]

4

Typ akumulatora

30 mAh

Charakterystyka słuchawek

Przetworniki

Dynamiczne, 14.2 mm

Inne

Minituby basowe

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Sposób mocowania mikrofonu

Wbudowany

Inne

Aerodynamiczny moduł mikrofonu

Fizyczne

Konstrukcja

Douszne

Ogólne

Producent

Huawei

Linia

FreeBuds

Kolor

Czerwony

Załączone wyposażenie

Etui ładujące, Kabel USB Typ C

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera