Porównywarka (0)
PLN

Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy

nr kat.: 1429362
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
Słuchawki Bluetooth JABRA Elite 75t Złoto-beżowy
50 zł za każde wydane 500 zł
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)
 • Konstrukcja: Douszne
 • Mikrofon: TAK
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]: Tak
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Warianty produktu

Wybrany wariant:

Opis i specyfikacja

Elite 75t

Elite 75t

Zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze dopasowanie. Doskonała jakość dźwięku dla rozmów i muzyki w kompaktowym wydaniu.

 • Wygoda i kompaktowość. Przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania
 • Technologia poczwórnych mikrofonów dla doskonałej jakości połączeń
 • Aktywna redukcja szumów (ANC)
 • Stabilne połączenia - bez przerw i zakłóceń
 • Do 7,5 godziny pracy baterii i do 28 godzin z futerałem ładującym, przy włączonym ANC czas ten wynosi odpowiednio 5,5h i do 24h
 • Opcja szybkiego 15-minutowego ładowania zapewnia do 60 minut pracy urządzenia
 • Personalizuj swoją muzykę z regulowanym korektorem
 • Dostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant
 • Stopień ochrony IP55 i 2-letnia gwarancja obejmująca odporność na działanie wody i kurzu*

Jabra Elite 75t – jakość i komfort w najwyższym wydaniu

Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 75t stanowią niezawodne towarzystwo na co dzień. Doskonałe brzmienie rozmów zapewnia technologia poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niepożądane odgłosy, dzięki czemu możemy odebrać każdą rozmowę, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby niezależnie od sytuacji pozostać na swoim miejscu. Użytkowanie ich nawet przez wiele godzin jest niezwykle komfortowe. Niewielki rozmiar słuchawek sprawia, że prezentują się bardzo elegancko nawet w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

Stabilne dopasowanie, które Cię pozytywnie zaskoczy

Jabra wie, że dzieli nas wiele różnic — od gustów muzycznych aż po kształt uszu. Dlatego, bazując na swoim ponad 130-letnim doświadczeniu w inżynierii dźwięku, firma postanowiła stworzyć prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne, które będą idealnie dopasowane do każdego ucha i zapewnią wysoką jakość wrażeń muzycznych. Tak właśnie powstały Jabra Elite 75t - w oparciu o know-how z zakresu miniaturyzacji oraz na bazie analizy tysięcy skanów uszu. Wkładki te mają niewielki rozmiar i doskonale dopasowują się do każdego rodzaju ucha. Ergonomiczny kształt zapewnia wyjątkową wygodę, a stabilną pozycję gwarantuje zestaw nakładek żelowych, w różnych rozmiarach, które można dobrać według indywidualnych potrzeb. Możemy być pewni, że spełnią wszystkie nasze oczekiwania względem wysokiej jakości połączeń, świetnego brzmienia muzyki oraz funkcji personalizacji. To najlepiej dopasowane słuchawki douszne, jakie możesz sobie wymarzyć. Ponieważ właśnie tak zostały zaprojektowane.

Technologia poczwórnych mikrofonów to gwarancja idealnej jakości rozmów

Wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych zawsze przebiega świetnie dzięki usprawnionej technologii poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niepożądane odgłosy w otoczeniu. Zyskujemy pewność, że każda odebrana rozmowa, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu, będzie doskonałej jakości. Jabra Elite 75t to gwarancja najlepszej jakości połączeń i krystalicznego dźwięku, niezależnie od miejsca, w którym akurat się znajdujemy.

Aktywna redukcja szumów (ANC)

Czasami musimy odciąć się od otoczenia — potrzebujemy wtedy dodatkowego wsparcia. Inżynierowie Jabra pomyśleli o tym i znaleźli sposób, by wyposażyć cieszącą się ogromną popularnością serię Elite 75t w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC). Dotychczasowi użytkownicy mogą aktywować funkcję ANC za pomocą bezpłatnej aktualizacji OTA (Over-the-air) za pomocą aplikacji Jabra Sound+. Technologia ANC pomaga modelom z serii Elite 75t wyeliminować więcej dźwięków z otoczenia, a szczególnie hałasów o niskiej częstotliwości, takich jak gwar w biurze czy odgłosy pociągów. Standardowa funkcja ANC ulepsza również odtwarzanie muzyki i multimediów.

Żywotność baterii nawet do 28 godzin

Jabra Elite 75t po jednym doładowaniu mogą pracować aż 7,5 godziny, a z wygodnym etui, będącym stacją ładującą, czas pracy wydłuża się nawet do 28 godzin bez włączonego ANC. Przy włączonej funkcji aktywnej redukcji szumów czas ten wynosi odpowiednio 5,5h i do 24h. Posiadają one także funkcję szybkiego ładowania, dzięki której po zaledwie 15 minutach zyskujemy 1 godzinę żywotności baterii. To prawdziwa swoboda, bo możemy mieć pewność, że nasze słuchawki zawsze będą gotowe do działania.

Pełna wolność, dzięki bezprzewodowemu ładowaniu

Nikt nie lubi braku swobody — dlatego warto wybrać w pełni bezprzewodowe wkładki douszne Elite 75t, które są dostępne także w wersji z bezprzewodowym ładowaniem (są zgodne z podkładkami do ładowania bezprzewodowego). Funkcja ta jest nie tylko wygodna, ale i praktyczna, ponieważ możesz ładować słuchawki tak, jak Ci pasuje. Wystarczy położyć etui na ładowarce. Bez kabli, bez bałaganu.

Sprawdzone prawdziwie bezprzewodowe połączenie

Dzięki czwartej generacji stabilności prawdziwie bezprzewodowego połączenia Jabra Elite 75t, nasza muzyka i rozmowy zachowają swoją ciągłość i żadne kable nie wejdą nam w drogę. Bez przerywanego dźwięku, bez zakłóceń.

Wytrzymałość

Przygotuj się na wszystko, co może spaść na Ciebie każdego dnia – i to dosłownie – dzięki ochronie w skali IP55 zabezpieczającej przed wodą i kurzem. Jabra Elite 75t objęte są także 2-letnią gwarancją* na uszkodzenia spowodowane wodą i kurzem, więc możesz nosić wkładki bez żadnych zmartwień.

Funkcja podsłuchiwania – świat rzeczywisty vs. opcjonalny – Ty decydujesz

Funkcja HearThrough (podsłuchiwania) to taki przycisk głośności dla świata rzeczywistego. Wykorzystuje ona wbudowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych. Gdy chcemy zatopić się w muzyce, nasze doskonałe, izolujące hałas dopasowanie pomoże odgrodzić się od prawdziwego świata, pozostawiając nam swobodę poczucia potężnego basu. Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, funkcja HearThrough ma przydatny suwak, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze świata zewnętrznego.

To my, i tylko my, podejmujemy decyzję kiedy i w jakim stopniu chcemy delektować się dźwiękami ulubionej muzyki, a w jakim słuchać jednocześnie odgłosów otoczenia.

Asystenci głosowi

Dzięki Elite 75t możesz natychmiast, za pomocą jednego przycisku, połączyć się z Alexa, Siri® lub Google Assistant ™, aby wykonać różne czynności za pomocą poleceń głosowych, w tym ustawić spotkanie, znaleźć wydarzenie w pobliżu lub odczytać wiadomość. Bluetooth 5.0 pozwala użytkownikom na bezproblemowe i płynne podłączenie Elite 75t do smartfona.

Personalizowany korektor – Twoja muzyka, w Twój sposób

Konfigurowalny korektor w aplikacji Jabra Sound + sprawia, że muzyka brzmi jeszcze lepiej. Możemy wyregulować poziom basu, ustawić średnie i wysokie tony, by usłyszeć ulubione kawałki dokładnie tak jak lubimy.

Personalizacja z funkcją MySound – to po prostu Twoje brzmienie

Dodatkowo, dzięki najnowszej nowatorskiej technologii firmy Jabra możemy sprawić, aby muzyka, którą kochamy, brzmiała jeszcze lepiej, rewolucjonizując sposób, w jaki ją słyszymy. Wszystko dzięki funkcji MySound, za pomocą której słyszymy muzykę dokładnie tak, jak powinna być słyszana — test słuchu w aplikacji pozwala ją doskonale zoptymalizować i skonfigurować, a następnie skalibrować w słuchawkach. W efekcie muzyka jest perfekcyjnie dostosowana do naszego indywidualnego profilu słuchowego.

Zawartość opakowania

 • Słuchawki Jabra Elite 75t
 • Etui ładujące
 • 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel
 • Kabel USB-C
 • Instrukcja obsługi
 • Gwarancje i ulotka z ostrzeżeniami

* Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound+

Zastosowane technologie

AAC (Advanced Audio Coding) AAC (Advanced Audio Coding)