MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 848

Słuchawki BOSE SoundSport Free Czarny

nr kat.: 1363815 BOSE

Outlet

848,-

Zaoszczędzisz 127,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Słuchawki BOSE SoundSport Free Czarny
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Słuchawki BOSE SoundSport Free Czarny
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Dostępność

Zyskaj czysty i potężny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, by były wygodne i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.

Korzyści:

 • Słuchawki, które nieprzerwanie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. ​​​​
 •  Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień
 • Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.
 • Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu.
 • Pokrowiec zabezpieczy je, a dodatkowo pozwoli na dwa dodatkowe cykle ich ładowania 

Techniczne

Rodzaj słuchawek

Prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless)

Zastosowane technologie

IPX4

Łączność bezprzewodowa

Rodzaj transmisji bezprzewodowej

Bluetooth

Fizyczne

Konstrukcja

Dokanałowe

Szerokość [mm]

25

Głębokość [mm]

30

Waga [g]

15

Inne

Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)

Ogólne

Producent

Bose

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB do ładowania Przenośny pokrowiec z ładowarką, 3 pary wkładek dousznych

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5

Patrycja

Są dobre ale mogłoby być więcej funkcji

Spoko, bas extra jak miał być, ale jak na takie drogie słuchawki mogłyby mieć jeszcze funkcję wyciszania dzwięków z otoczenia oraz parę innych funkcji.

5 na 5

Domiluq

Szczerze? Myślałam, że nigdy nie dam tyle za słuchawki. Dobrze, że jednak to zrobiłam. Wow.

Co prawda nie jestem zapaloną biegaczką, czy też nie uprawiam zawodowo sportu, ale gdy już hobbystycznie i dla zdrowia idę na siłownię, czy w ciepłe dni pobiegać / pojeździć na rowerze, to lubię gdy w uszach grają mi ulubione kawałki.
Korzystałam z różnych tanich "prawdziwych" bezprzewodowych słuchawek, ale te są arcydziełem. Dobrze wiedziałam, że ta firma robi fenomenalne nauszne słuchawki (już te przekraczały znacznie mój budżet, a co dopiero takie za drugie tyle), ale drogie... Tylko no właśnie. W osiem razy tańszych co prawda jakoś brzmi muzyka (chwilowo pominę aspekt jakości), ale niestety do sportów się nie nadają - zazwyczaj przy wstrząsach (bieganie) musiałam je co chwilę poprawiać, a jak już lekko wychodziły z kanałów usznych, to jakość muzyki stawała się jeszcze gorsza (tak da się gorzej). Co to za przyjemność?

Przy tych słuchawkach takiego problemu nie ma. Wkładam do ucha i zapominam, że je mam. Dobrze leżą. Nie wypadają. Mogę się skupić na wykonywanej sportowej czynności. No i jakość? Tutaj nikomu nie muszę mówić, że jest ona... Żeby nie użyć wulgarnych słów - kosmicznie dobra. Słuchać każde brzmienie bardzo dobrze - złe określenie. Słychać każdy INSTRUMENT. Odkrywałam na nowo jakość słuchanej muzyki. Nie trzeba być audiofilem by usłyszeć różnice między tanimi a tymi. Polecam każdemu. Jak nie macie pieniędzy to proponuję posłuchać w sklepie i zacząć odkładać, bo naprawdę jest warto.

Świetny sprzęt, trzeba trochę wydać, ale przynajmniej wiecie na co. Na sprzęt pierwszej klasy. Polecam.

5 na 5

Darek

Miód na uszy

BOSE SoundSport Free Polecam każdemu Dla laika... który zaczyna przygodę ze sportem I dla profesjonalisty... który dzięki BOSE przeniesie swój trening na wyższy poziom Idealnie dopasowane, wygodne , nie wypadają z uszu! Ani pot... ani kapryśna aura... nie przeszkodzi by Twój trening był na najwyższym poziomie... Bose niezależnie od ustawień sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny Jedno ładowanie wystarczy na pięć godzin pracy Nareszcie mam słuchawki które spełniają moje marzenia Bez ograniczeń... mogę robić to co lubię Dwa w jednym przyjemne z pożytecznym... Słuchawki BOSE nie do zastąpienia!

Więcej opinii

Usługi

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.