PLN 319

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony

nr kat.: 1290831 BOSE
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Sportowe słuchawki douszne, przeznaczone dla urządzeń firmy Apple. Wyposażone w mikrofon i pilot na przewodzie. W załączeniu 3 pary wkładek dousznych, etui i klips mocujący do odzieży. Bose SoundSport® in-ear są odporne na działanie potu i zapewniają wygodę oraz stabilne dopasowanie podczas wytężonych ćwiczeń. Wbudowany mikrofon i pilot umożliwiają łatwą zmianę głośności, pomijanie ścieżek i odbieranie połączeń, a wszystko to bez wyciągania dłoni po urządzenie. Jeśli to muzyka daje Ci energię, idź przed siebie ze słuchawkami, które sprostają wymaganiom aktywnego trybu życia.


Korzyści:


 • Radość słuchania muzyki za sprawą klarownego i głębokiego dźwięku
 • Konstrukcja odporna na działanie potu i warunków pogodowych, dzięki której słuchawki spełniają wymogi aktywnego trybu życia
 • Opatentowane końcówki StayHear® dopasowujące się do kształtu uszu
 • Wbudowany mikrofon i pilot do odbierania połączeń i sterowania odtwarzaniem muzyki w wybranych urządzeniach Apple


Skonstruowane tak, by można je było zabrać wszędzie
Jeszcze jeden kilometr. Jeszcze jedna seria. Gdy testujesz granice swojej wytrzymałości, motywacja to podstawa. Technologia TriPort® zapewnia czyste wysokie tony i naturalne brzmienie basów. Porty akustyczne słuchawek są tak umieszczone, aby były odporne na działanie potu i trudnych warunków pogodowych. Pokryte są także hydrofobowym materiałem, dzięki czemu wilgoć nie dostaje się do wewnątrz, a słuchawki mogą sprostać wymaganiom aktywnego trybu życia.


Dopasowanie do kształtu uszu
Te zaprojektowane w sportowym stylu słuchawki mają opatentowane końcówki StayHear, które dopasowują się do kształtu ucha, pozostając na miejscu przez cały dzień.


Mikrofon i pilot
Wbudowany pilot i mikrofon umożliwiają łatwe przełączanie między rozmowami a muzyką w wybranych urządzeniach firmy Apple.


Lekki, trwały pokrowiec
Otrzymasz również zaprojektowany w sportowym stylu pokrowiec, dopasowany do koloru słuchawek. Został on zaprojektowany z myślą o bezpiecznym przechowywaniu, a dodatkowo pozwala na schowanie kluczy i drobnych na czas ćwiczeń. Dołączony karabińczyk pozwala zabrać pokrowiec wszędzie tam, gdzie odbywa się trening.

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Rodzaj słuchawek

Przewodowe

Regulacja głośności

TAK

Funkcje

Odbieranie połączeń, Przełączanie między utworami

Inne

Pilot na przewodzie; Przeznaczone dla urządzeń firmy Apple

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Sposób mocowania mikrofonu

Na przewodzie

Złącza

Wtyk/Złącza

MiniJack (3.5 mm)

Fizyczne

Konstrukcja

Douszne

Waga [g]

17.86

Inne

Długość [cm]: 106

Ogólne

Producent

Bose

Kolor

Zielony

Załączone wyposażenie

Etui, Klips mocujący do odzieży, 3 pary wkładek dousznych (S, M, L)

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ilona

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony

Z dźwiękiem pełnym energii.

Dopasowanie do kształtu uszu. Te zaprojektowane w sportowym stylu słuchawki mają opatentowane końcówki StayHear, które dopasowują się do kształtu mojego ucha, pozostając na miejscu przez cały dzień.
Wbudowany mikrofon i pilot umożliwiają łatwe przełączanie między rozmowami, a muzyką w wybranych modelach firmy Samsung i urządzeniach z systemem Android.
Słuchawki Bose SoundSport in-ear są znane z jakości dostarczanego przez nie dźwięku. Słuchawki są wyposażone w wygodne końcówki StayHear, które pozostają w uszach, co czyni je uniwersalnym wyborem do użytku na co dzień.
Są dostępne w dwóch wariantach dostosowanych do użytku z urządzeniami Apple lub Samsung/Android, dzięki czemu mogę wybrać odpowiedni produkt dla siebie. Słuchawki SoundSport in-ear są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, do których mogę dobrać pokrowce w odpowiadających im kolorach.
Podobnie, jak wiele innych słuchawek Bose, także słuchawki SoundSport in-ear są wyposażone w opatentowane końcówki StayHear. Słuchawki, zaprojektowane z myślą o lepszym trzymaniu się w uchu oraz długotrwałej wygodzie dopasowania, równomiernie rozkładają nacisk na uszy i dostosowują się do ich kształtu, dopuszczając jednocześnie dźwięki z otoczenia. Końcówki dostępne są w rozmiarach małym, średnim i dużym, dzięki czemu mogę wybrać idealny rozmiar dla siebie.
Słuchawki SoundSport in-ear są odporne na działanie potu i zapewniają wygodę oraz stabilne dopasowanie podczas wytężonych ćwiczeń. Wbudowany mikrofon i pilot umożliwiają łatwą zmianę głośności, pomijanie ścieżek i odbieranie połączeń, a wszystko to bez wyciągania dłoni po urządzenie.
Polecam! Konstrukcja odporna na działanie potu i warunków pogodowych, dzięki której słuchawki spełniają wymogi aktywnego trybu życia.
Krótko mówiąc opatentowane końcówki StayHear dopasowujące się do kształtu uszu gdzie faktycznie nie wypadają, za to spory plus. Generalnie do rozmów niczego więcej nie potrzebuję. O trwałości się nie wypowiem, bo mam je krótko, choć kabelki na pierwszy rzut oka wyglądają konkretnie.
Słuchawki bardzo dobrej jakości. W zestawie otrzymujemy etui i wymienne końcówki w rozmiarach S, M i L. Bass nie za mocny, nie za słaby. Końcówki nie wypadają z uszu, więc przy uprawianiu sportu sprawdzą się bardzo dobrze. Dobra jakość dźwięku.
Zalety: jakość dźwięku jak dla mnie bardzo dobra, wygląd, wygoda używania.
Dobre słuchawki w dobrej cenie!

5 na 5

Barbara

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony

Słów kilka o tym, jak uprzyjemnić sobie trening...

W skrócie: bardzo trafiony prezent dla samej siebie.

Szczegółowiej: nadszedł dzień, gdy trzeba było coś zrobić ze swoją formą. Coś konkretnego, od razu, a nie "od kolejnego poniedziałku". Zapisałam się na siłownię. Ale ćwiczenia na bieżni potrafią być dość nużące, o ile nie towarzyszy nam rozmowna koleżanka.

By zwiększyć poziom swojego zapału do zmian, zaopatrzyłam się w słuchawki przewodowe marki Bose. Teraz wreszcie wyciskanie siódmych potów zyskało odpowiednią oprawę muzyczną.

Przewód słuchawek jest wystarczająco długi, by można je było wygodnie upiąć klipsem, a nie zaplątać się w kabel podczas aktywniejszych działań. Przybijam piątkę projektantowi za dorzucenie do zestawu wkładek w 3 rozmiarach, dzięki czemu pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć o słuchawkach, że są wygodne. Po wypróbowanych wieelu parach słuchawek, które w najmniej spodziewanym momencie z uszu wypadały lub których użytkowanie po prostu sprawiało dyskomfort, to naprawdę miła odmiana.

Nie jestem wybitną melomanką, więc jakość dźwięku doceniam na amatorskim nieco poziomie: dla mnie basy są dobre, dźwięk czysty, miło się słucha ulubionych nagrań. Wygodna obsługa za pomocą pilota, możliwość wygodnego odbierania połączeń i prowadzenia rozmów bez konieczności przerywania treningu. Do zestawu dołączono etui, więc słuchawki nie giną w czeluściach torby.
Cena jak na przewodowe słuchawki nie za niska, ale myślę, że warto. Co marka, to marka.

Chwalę samą siebie za zakup.

5 na 5

Syśkaa

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Czarny

Droga usłana muzyką

Początkowa zabawa w bieganie okazała się wielką miłością, którą podzieliłam wraz z słuchawkami BOSE SoundSport IE MFI.
Muzyka towarzyszyła mi od zawsze, słuchałam i słucham jej na każdym kroku, w lepszym lub gorszym brzmieniu. Kiedy rozpoczęłam przygodę z bieganie, tak na poważnie postanowiłam sprawić sobie sprzęt, który będzie umilał mi ten czas. Postawiłam więc na słuchawki, które swoimi parametrami o opinią zachwyciły mnie najbardziej. Po kilku tygodniach użytkowania jestem pewna, że trafiłam w żyłę złota.
Słuchawki rewelacyjnie oddają brzmienie dźwięków, nawet w warunkach niekorzystnych do biegania. Naturalność głosów oraz odpowiednie dopasowanie do uszów sprawia, że słuchanie muzyki staje się nie tylko przyjemne ale i motywujące. Tak...
Muzyka niezmiennie motywuje mnie do działania i to właśnie dzięki niej dzisiaj mogę cieszyć się swoją wysportowaną sylwetką i nieco lepszą kondycją. Ze wszystkich słuchawek jakie do tej pory używałam, to właśnie te okazały się dla mnie fenomenem. Co jednak najważniejsze, nie odczuwam bólu po długim noszeniu, a muzyka płynące przez ten mały sprzęt sprawia, że rozpływam się w marzeniach pokonując kolejny kilometr swojej trasy.

Zdecydowanie polecam wszystkim i każdemu z osobna słuchawki, które sprawiają, że rośnie we mnie chęć poszukiwania drogi usłanej muzyką !

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony ×
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]