Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Słuchawki przewodowe LOGITECH G Pro 981-000721

nr kat.: 1370147 LOGITECH
PRO HEADSETZestaw do grania, praktyczny w codziennym życiu.
Pierwszy zestaw słuchawkowy Logitech G z dodatkiem PRO w nazwie został zaprojektowany we współpracy z najlepszymi profesjonalistami na świecie. Zestaw słuchawkowy PRO wykonano z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, aby zapewnić niezrównaną jakość dźwięku.
ZESTAW SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY PRO Graj i zwyciężaj dzięki zestawowi słuchawkowemu Logitech G PRO z lekkich i bardzo wytrzymałych materiałów, który wyposażono w membrany Pro-G, nakładki słuchawek z wysokiej klasy sztucznej skóry z funkcją redukcji szumów oraz profesjonalny mikrofon pojemnościowy.
szeroka kompatybilność z urządzeniami Konsole Nintendo® Switch™, PS4® i Xbox® One, smartfony i tablety zyskają dzięki zaawansowanemu dźwiękowi zestawu Gaming PRO Headset i mikrofonowi na wysięgniku z funkcją niwelacji szumów. Używając dołączonych kabli audio, możesz podłączyć zestaw bezpośrednio do większości kontrolerów konsoli.
Wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać.™Zawsze gotowy do gry zestaw słuchawkowy PRO jest wyposażony w profesjonalny mikrofon, kabel do komputera/konsoli i kabel rozdzielający na dwa mikrofony + kabel audio PC, dzięki czemu imprezy LAN Party, turnieje i inne wydarzenia są w zasięgu ręki. Zestaw pasuje do każdej konsoli, w tym PC, PS4™, Xbox One™ i Switch.
MEMBRANY PRO-GUsłyszysz każdy dźwięk z większą precyzją, od cichych kroków i rozmów po głośne wystrzały. Zgłoszona do opatentowania technologia Pro-G™ wykorzystuje membrany audio z hybrydową siateczką, które eliminują typowe problemy ze zniekształceniami w celu zapewnienia potężnych basów i precyzyjnej czystości dźwięku.
PROFESJONALNY MIKROFON POJEMNOŚCIOWYKrystalicznie czysta komunikacja. Zaawansowany mikrofon pojemnościowy oferuje większe pasmo przenoszenia, lepszy stosunek sygnału do szumu oraz wyższą czułość. Mikrofon z pełnym filtrem trzasków, który zaprojektowano pod kątem lepszej czystości dźwięku, sprawia, że rozmowy są głośne i wyraźne.
LEKKOŚĆ I WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆZestaw słuchawkowy PRO jest wyjątkowo lekki, wytrzymały i niezwykle wygodny. Udało się to osiągnąć dzięki użyciu zaawansowanych materiałów. Pałąk wykonano z nylonu TR90, suwaki ze stali nierdzewnej, a nylonowe przeguby wzmocniono włóknem szklanym. Lekka konstrukcja z powłoką i pałąkiem z polimeru jest odporna na zużycie i sprawdza się idealnie podczas intensywnego, długiego grania.
OPINIEPRO Graczy
Poznaj zdanie najlepszych graczy
Akcesoria w zestawie
Bo słuchawki też potrzebują odrobiny komfortu.
Słuchawki G PRO
Izolujące hałas nakładki słuchawek ze sztucznej skóry
Nakładki słuchawek z mikrozamszu
Odłączany mikrofon z pełnym filtrem trzasków
Kabel do konsoli/komputera PC
Rozgałęziacz z oddzielnymi
gniazdami mikrofonu i słuchawek
Dokumentacjabiurko pro gracza
Z tym zestawem słuchawkowym jest nareszcie kompletne.
Logitech PRO HEADSET
Zaawansowane słuchawki dla graczy.
Play Advanced
Wysokość: 172 mm   |   Szerokość: 81,7 mm
Głębokość: 182 mm   |   Waga (bez kabla): 259 g
Długość kabla do komputera: 2 m

Galeria filmów

  • Wideo
Techniczne

Rodzaj słuchawek

Przewodowe

Inne

Działa z PC, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, VR

Charakterystyka słuchawek

Impedancja [Om]

32

Min. pasmo przenoszenia [Hz]

20

Maks. pasmo przenoszenia [Hz]

20000

Przetworniki

Magnes neodymowy

Czułość [dB/mW]

107

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Typ mikrofonu

Elektretowy, Jednokierunkowy, Pojemnościowy, 4 mm