Porównywarka (0)
PLN

Słuchawki RAZER Kraken Zielony RZ04-02830200-R3M1

nr kat.: 9999539124
Słuchawki RAZER Kraken Zielony RZ04-02830200-R3M1

Opis i specyfikacja


Od samego początku Razer Kraken zbudował reputację kultowego klasyka w społeczności graczy. To sprawiło, że stał się on podstawowym elementem niezliczonych wydarzeń, konwencji i turniejów. Udoskonalone słuchawki Kraken, aby nie tylko podnieść jakość dźwięku, ale także zwiększyć wygodę, dzięki czemu możesz grać cały dzień z zestawem słuchawkowym, który lubisz. 


Korzyści:


  • Specjalnie strojone przetworniki o średnicy 50 mm. Odtwarzają szeroką paletę dźwięków — od cichych kroków skradającego się przeciwnika po spektakularne eksplozje.
  • Nauszniki z żelem chłodzącym  Redukują narastanie ciepła, a połączenie miękkiej tkaniny z imitacją skóry zapewnia komfort i izolację dźwięków, dzięki czemu możesz grać godzinami.
  • Jednokierunkowy chowany mikrofon: Twoje komunikaty będzie zawsze słychać głośno i wyraźnie.
  • Aluminiowa konstrukcja z grubszą wyściółką  Lekka, wytrzymała i elastyczna. Wyściółka pałąka zmniejsza ucisk głowy, dlatego zestaw słuchawkowy wydaje się jeszcze lżejszy.
  • Kompatybilność między wieloma platformami  Z tym zestawem możesz grać na komputerze PC, konsolach PS4, Xbox One i Switch oraz urządzeniach mobilnych ze zintegrowanym 3,5-milimetrowym gniazdem zestawu słuchawkowego.

 


Zestaw słuchawkowy dla zawodowych e-sportowców


Razer Kraken 3. generacji to przewodowy zestaw słuchawkowy dla wyczynowych graczy. Jego duże, 50-milimetrowe przetworniki emitują donośny i czysty dźwięk. Dzięki nausznikom z chłodzącym żelem zapewnia komfort podczas długotrwałej gry. Chowany mikrofon gwarantuje, że Twoje komunikaty będzie zawsze słychać głośno i wyraźnie.

 
Specjalnie dostrojone przetworniki o średnicy 50 MM


Emitujące wyraźny, czysty dźwięk z mocnymi, dynamicznymi basami Wyjątkowa klarowność w połączeniu z głębokimi, potężnymi basami tworzy rozległą scenę dźwiękową. Usłyszysz każdy szczegół: od cichych kroków skradającego się przeciwnika po spektakularne eksplozje.
 


Owalne nauszniki z żelem chłodzącym


Nauszniki nasycone chłodzącym żelem redukują narastanie ciepła, a spowijająca je sztuczna skóra skutecznie izoluje dźwięki. Owalna konstrukcja wygodnie otacza uszy.

We wgłębieniu po obu stronach nauszników mieszczą się wygodnie zauszniki okularów, które dzięki temu nie uciskają głowy. Chowany mikrofon jednokierunkowy


Jednokierunkowy mikrofon umożliwia idealnie klarowną komunikację w drużynie. Jest chowany i elastyczny — możesz go łatwo wyciągnąć z nausznika i dostosować jego położenie oraz odległość od ust.


Aluminiowa konstrukcja z grubszą wyściółką


Większa wytrzymałość i mniejsza waga Aluminiowy konstrukcja zestawu słuchawkowego Razer Kraken jest lekki, elastyczny i niezwykle wytrzymały. Grubsza wyściółka zmniejsza dodatkowo nacisk na głowę i zapewnia komfort podczas długotrwałej gry.

Techniczne

Rodzaj słuchawek

Przewodowe

Regulacja głośności

TAK

Inne

Warstwa żelu chłodzącego; Ukryte wycięte kanały okularowe

Charakterystyka słuchawek

Min. pasmo przenoszenia [Hz]

12

Maks. pasmo przenoszenia [Hz]

28000

Przetworniki

Magnes neodymowy 50 mm

Czułość [dB/mW]

109

Inne

Moc wejściowa: 30mW (maks.)

Charakterystyka mikrofonu

Mikrofon

TAK

Typ mikrofonu

Jednokierunkowy

Sposób mocowania mikrofonu

Na pałąku

Min. pasmo przenoszenia [Hz]

100

Maks. pasmo przenoszenia [Hz]

10000

Czułość [-dB/mW]

45

Złącza

Wtyk/Złącza

MiniJack (3.5 mm)

Fizyczne

Konstrukcja

Nauszne

Długość przewodu [m]

1.3

Waga [g]

322

Ogólne

Producent

Razer

Linia

Kraken

Kolor

Zielony

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera