Aktualności

więcej

2023-03-08

Chcesz wiedzieć, jakie słuchawki sportowe będą najlepszym wyborem? Jeśli nie wyobrażasz sobie treningu bez muzyki nadającej rytm, wiesz, że playlista to połowa sukcesu – przyda się jeszcze odpowiedni sprzęt! W sklepach znajdziesz wiele słuchawek wpisujących się w potrzeby miłośników sportu. Jak nie popełnić błędu, kupując słuchawki sportowe – ranking najlepszych propozycji powinien w tym pomóc. Sprawdź jeszcze przed treningiem!

Więcej

2023-03-08

Zastanawiasz się, jakie słuchawki do PS5 będą najlepszym wyborem? Zakup odpowiedniego headsetu to równie ważna sprawa, jak wybór odpowiedniego telewizora. W końcu dźwięk na wysokim poziomie w konsolach najnowszej generacji stanowi uzupełnienie obrazu i w dużym stopniu wpływa na radość z gry. Przeczytaj ranking i sprawdź, na które modele warto postawić!

Więcej

Dobór słuchawek może być problematyczny. Wybierając konstrukcję, należy pamiętać, że istnieją trzy podstawowe rodzaje słuchawek: otwarte, półotwarte i zamknięte. Ze względu na ukształtowanie obudowy istnieje też podział na modele nauszne, wokółuszne i douszne. Można także wyodrębnić taka grupę jak: przewodowe i bezprzewodowe. Każda z tych grup ma swoje plusy i minusy. Zakup odpowiednich słuchawek powinien uwzględniać nasze osobiste preferencje, kiedy i gdzie będziemy ich używali, jak również parametry. Słuchawki przede wszystkim powinny dobrze i wygodnie leżeć w uchu lub do niego przylegać. Pałąk nie może być za mały lub za duży, ponieważ wtedy słuchawki będą uciskały głowę, albo się z niej zsuwały. Najlepiej byłoby gdyby istniała możliwość regulacji. Sprawdź największy wybór słuchawek w sklepie internetowym MediaMarkt.pl.