Aktualności

więcej

2023-09-16

Jakie są rodzaje słuchawek i które wybrać? Podpowiadamy, co będzie najlepsze do słuchania muzyki i podcastów, do gier albo prowadzenia rozmów. Przeczytaj nasz artykuł, jeśli interesuje cię budowa słuchawek bezprzewodowych oraz najistotniejsze różnice między nimi.

Więcej

2023-08-23

W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego działa tylko jedna słuchawka bezprzewodowa. Kiedy obie sprawują się prawidłowo, dźwięk rozchodzi się doskonale, i to nie tylko w stereo, bo przetworniki modeli TWS często obsługują kodeki audio 360-stopniowego. Ale co zrobić w sytuacji, w której lewa lub prawa słuchawka prawdopodobnie uległa awarii? Skorzystaj z naszych rad.

Więcej

Dobór słuchawek może być problematyczny. Wybierając konstrukcję, należy pamiętać, że istnieją trzy podstawowe rodzaje słuchawek: otwarte, półotwarte i zamknięte. Ze względu na ukształtowanie obudowy istnieje też podział na modele nauszne, wokółuszne i douszne. Można także wyodrębnić taka grupę jak: przewodowe i bezprzewodowe. Każda z tych grup ma swoje plusy i minusy. Zakup odpowiednich słuchawek powinien uwzględniać nasze osobiste preferencje, kiedy i gdzie będziemy ich używali, jak również parametry. Słuchawki przede wszystkim powinny dobrze i wygodnie leżeć w uchu lub do niego przylegać. Pałąk nie może być za mały lub za duży, ponieważ wtedy słuchawki będą uciskały głowę, albo się z niej zsuwały. Najlepiej byłoby gdyby istniała możliwość regulacji. Sprawdź największy wybór słuchawek w sklepie internetowym MediaMarkt.pl.